ÇirkinlikInşaat

Ahşap bir evde Okosyachki: kurulum ve çeşitleri

Her evin pencere ve ön kapı vardır. Bitmiş ahşap yapıda bu açıklıkların Tüm hafifçe zayıflatmak. Kapı ve korumak için, duvar güçlendirmek için pencere çerçeveleri ahşap bir evde yapılan okosyachki büzülme süreçlerinin yıkıcı etkilerinden. Onlar bir kapı veya pencere açılması yüklü olan ahşap kutular vardır. Onlar da obsadoy denir.

okosyachka nedir?

  • Okosyachki ahşap bir evde yatay ve kapıda dikey ekseni kaydırmaya günlükleri vermeyin. Bu tamamen dikey büzülme günlüğünü engel değildir.
  • çeşitli çerçeve ve deformasyonunu önler üst ahşap yükünün gelen açıklığın üstünde çeker kapı birimi.
  • Bu nedeniyle ahşap büzülme etkisine basıncından pencere çerçeveleri ve cam korur. Bu durumda, çerçeve aynı kalır, ve beklendiği gibi pencere çalışacaktır.
  • çerçeve ve kirişlerin arasında çatlak ve boşlukları meydana korur.
  • o obsadu 2 yıl boyunca durdu keresteden evleri, yapmak önerir böylece, duvar daha kararlı hale getirir.
  • Ahşap bir evde Okosyachki tasarımının gerekli bir unsur, hem de dekoratif bir bileşeni olabilir. İlginç bir doku ve renk alıp Örneğin, herkes senin bu ev elemanını sevme stilize olabilir.

üretim okosyachek türü için formlar

Okosyachku kuru ağaç, bu yüzden gerekli emprenye (kaplama) 'dir. Bu sitedeki inşaat ekibi ve çoğu üretim tesisleri gibi yapılabilir. Ahşap bir evde okosyachka nasıl ayarlanacağını bilmiyorum olanlar için, bina yayınların bir fotoğraf nasıl yapılacağını düzgün gösteriyor. Bu ürünler çeşitli şekillerde gelebilirler.

  1. Çam - Yuvarlak ahşap hazırlanan flitches Kesilmiş ve 100 mm kalınlığında, daha sonra kurutuldu. Sonraki farklı uzunluklardaki işlenmemiş parçaları ve istenen profili elde etmek üzere muamele edilmiştir. Okosyachka bu tip kaba, terbiye ve münhasır ayrılmıştır.
  2. Yazma ve tutkal - trim Bu tip% 9 ahşap nem içeriği yapılır. Budaklar ve reçine cepleri ahşap kesilmiş, ve daha sonra iş parçası en ve boy microspikes birleştirilir. Okosyachku bitmiş ve cilalı işlenmiş ve daha sonra bağlanmış.
  3. Kombine - oluklar ve Vershik çam yapılmış, ve eşik Yazma ve yapışkan bir yöntem yapılır.

Kurulum ve inşaat okosyachki

eşiği vershnika yan duvar ve: Ahşap bir evde Okosyachki üç öğeden oluşur. Her açılması için obsadu ayrı ayrı yapılmış ve vida, çivi ve kurulum için diğer unsurları gerektirmez. Ev izolasyonu için yalıtım serilir. Bir ahşap evde okosyachka ayarlamak önemlidir. Oranlar o büyüklüğüne bağlı olacaktır. Bu nedenle, doğru bir kaplamanın tüm yüklü olması ölçülmesi çok önemlidir.

düzgün obsadu yüklemek için, birinci ve daha sonra oluk 50 x 50 mm'lik çubuğu hazırlama (80-90 cm zemine eşik optimal mesafe) pencere açıklığı kesip gerekir. Daha sonra, bir istif çubuk ve Keten vatkası. Sonra eşik set yan duvarları ve vershnik. Yani okosyachka hazır, artık pencereleri yükleyebilirsiniz. Bu çalışma ile yapılabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.