FormasyonÖykü

Nina Petrovna Hruscheva - SBKP ilk Sekreteri'nin karısı

Nina Petrovna Hruscheva bir stil ikonu olmamıştı. Güçlü bir karakteri ve iyi bir kalp ile basit ve sıcak bir kadındır. -Fun sevecen ve tam bir bayan First Lady rolü gibi görünmüyor, ama kocam onu baygın ekledi. Basit bir evlilik mutluluk - Bu gerçek aşkın ve güvenin bir hikaye.

Nina Khrushchev: biyografi

Nina Basil kentinde 1900 yılında doğdu. O zaman o ilin Lyublenskoy aitti. Ailesi basit köylüler vardı. Dokuz yıl içinde, kız bir köy okuluna gitti. Hep özenle toplanmış ve düzgün edildi okudu. Daha sonra o Mariinsky kız okulunda bitirdi. Tahliye sırasında, birlikte o Odessa'ya geldi. Ben Eğitim Bölümü ofisinde çalıştı.

Gizlice 1920 yılında SBKP'yi (b) katıldı. Aynı yılın Haziran ayında Polonya ön pervaneye gönderdi. Biraz sonra sonbaharda Nina Sverdlov'a Komünist Üniversitesi'nde çalışmaya gitti. 1921 yılında yerel parti öğretmenlik yapmasına Donbas şehir Bakhmut gönderildi.

1922 yılında neredeyse tifo öldü. O inatçı ve iradeli idi. Taganrog tren öğretmenler: Onun hastalıktan sonra Kısa bir süre çalışma gönderildi. Nikitoy ile Hruschevym o Parti Okulu'nda çalıştı Yuzovka, bir araya geldi.

Dul Kruşçev

Kruşçev zamanında zaten genç bir dul kalma ve bir oğlu ve bir kızı vardı. Erken evlendi. Yakışıklı adam, dansçı, akordeon ve sporcu bekarımızdır oldu. Bu kızlar ona geçmesine izin vermedi hiç şaşırtıcı değil. Kruşçev ilk eşi - Yefrosinya Pisarev. O zeki ve güzel bir oldu. Ne yazık ki, kadın Nikita iki çocuk bırakarak tifüs öldü. Kruşçev çok sevilen bırakarak endişeli ama yaşamak zorunda kaldı. o çok gençti ve çocukları bir anne gerekli beri Nina Petrovna wooed. Bu Onun sıcaklığını, samimiyeti, samimiyet ve özveri Nikita bastırılmış.

kader toplantısı

Nina Kukharchuk çocuksu bir saç kesimi ve yuvarlak bir yüzle oldukça Ukraynalı kızdı. Bunlar içten çok benzerdi - kendi yaşındaki çocukları. Nina ikna hediye, güzel konuşma becerisi vardı. Kukharchuk Polonya'da doğdu beri üç dilde çocukluk itibaren bilinmesini:

  • Ukrayna;
  • Rus
  • Polonya.

Daha sonra Nina Petrovna Hruscheva İngilizce master. Onun cehalet ve ilkellik - söylentiler başka bir şey, kıskanç üzmeye.

basit komünist

Nina Petrovna Hruscheva herkes gibi çalıştı. O başka bir Sovyet kadınlardan farklı bir şey düşünmüyordu. Onun çalışma günü sabah saat sekizde başlayan ve eve, o bazen dokuz saat önce değil düştü. Nina Lamba Fabrikası'nda parti ofisi açtı.

İşte o tramvayla seyahat ediyordu. kadın bile koruma hakkında düşünemedim. onun adı Nina Kukharchuk olduğunu, ortaya pasaportlarına 60'lı yılların ortalarına kadar. Birkaç ilişkiyi kaydetmek gerek görmedi. Nikita Khrushchev istifa ve yeni konumu ile kayıtlı olması gerekiyordu sonra onlar imzaladı.

Güçlü aile ve kocasının bilgelik

evli hayatta, Kruşçev (birinci sekreteri SBKP Merkez Komitesi) psikoloji bağımsızlık ilkelerine göre hareket ettiler. O, bu öğretim aşina, ama sezgisel olarak bu taktiği seçti olamazdı. O herkesin fikrini ailesi şey ve saygı sınırlamak vermedi. Saygı başkalarının psikolojik sınırları - mutlu bir evlilik hayatı anahtarıdır.

Çocuklar Kruşçev de ne istediğini yap. Ebeveynler meslek seçin ve gücün doğasında doğasını geliştirmek için fırsat verildi yoktur. Rada ve Julia gazetecilere öğrendim. Helena kendini içtihat adamış. Oğlu Sergei babasının hayalini somutlaşan ve mühendis oldu.

çocuklarla dolu Evi

Birkaç Kruşçev üç daha fazla çocuk doğdu. Evlerinde hep çocukların kahkaha oldu. Yeğenlerim de Nina bir parti olması ekledi. Nikita Sergeyeviç eşi duyarlı ve nazik ama sıkı ve organize oldu.

Ev hususlar Nişanlı değildi. Sadece görevlilerinin tarafından verilen talimatlara kontrol etti. O değil tidied ve ev konforunda şeyler koymak, fırının arkasında durdu asla. Eşi devlet dairelerin içinde yaşıyordu. ait olmadıkları bir şey yoktur. Ve en önemlisi, o evin vodilos alkolde olduğu gibi değildi.

eğlenceli heyeti

1961 yılında, çift Kruşçev Başkanı ile görüşmek üzere Viyana'ya gitti Dzhonom Kennedi. uzun boylu, ince, şık giyimli bayan - Eşi Jacqueline eşlik etti. ortak fotoğrafta bir gülümseme olmadan izlemek mümkün değildir. Bu Nina Khrushchev ve Zhaklin Kennedi çok komik dahakine görünüyordu. Kruşçev'in eşi "yüksek toplumu" için biraz garip baktı: saç, daha bir ev giysileri gibiydi basit bir elbise ağaran. o rahat iken Fakat, gülümseyen ve şaka. Bu kadının içinde kimseyi ısıtabilirim yangın oldu.

Toplantıda Nina Petrovna Hruscheva İngilizce mükemmel bir bilgisi olan herkesi şaşırttı. Tamamen tercüman yerini aldı. kadının üç dilde akıcı mükemmel bir eğitim vardı. ziyarette yanında o sorumlulukla ele ve özel kurslarda telaffuz düzeltildi.

Nikita Khrushchev ve eşi Amerika'ya daha yakın olabileceğini göstermek için, ABD Başkanı ile bir toplantı için gitti ve onlar ilişkilerde yeni tur için hazır. Bunlar sevimli ve kesinlikle "sosyete" genel resmin içine sığmadı dost insanlarla dolu, mükemmel bir etki yarattı. Kimse büyük ve zorlu Sovyet Latin Amerika dansçıların bakışta bir ayakkabı ve utanç verici sallayarak, tam eksantrik adamı yönetir beklenmektedir. Nina Khrushchev ve Zhaklin Kennedi yarım saatlik görüşme sonrasında bağrından arkadaş gibi konuştuk.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.