Haber ve ToplumKadın sorunları

Temel ilkelerini gerçekten: kadın bakımlı. bakımlı kadın olmak nasıl

Ne var ... kadın bakımlı? Bu tanımın kriter var mıdır? Ne yapmanız gereken bakımlı bakmaktır? Bunu yapmanın yolları nelerdir? Nasıl bir bayan olmak % 100?

her kadının aziz arzuları biri - arzu kıskanç bakışlar rakiplerini, takdir erkekleri çekmek için, çekici, bakımlı güzel olması. yönetmek için değil - Ama bir şey istiyorum. Birçok bayan bilmiyorum ve onlar bakımlı kadın gibi görünmek yapmak zorunda olduğunu anlamıyorum. Bize bu soruyu inceleyelim. Bu yazıda sırayla her şeye bakacağız.

Emir bakımlı kadın

 1. Hijyen ve temizlik. Bu, kuşkusuz, ilk buyruk budur. gün su tedavileri gibi duş ve bitiş alarak başlamalıdır. Temiz vücut, saç ve tırnaklar - ilk dikkatimi çekiyor. Bu herkesi şüphesi olmasın. Yağlı saçlar, kirli tırnaklar untidiness izlenimi yaratmak. Böyle bir adamla iletişim kurmak için sıkıcı. Bu basit gerçek çocukluktan beri bize anne aşılanır.
 2. Emir iki numaralı - serbest zaman. Bakımlı kadın dinlenmek ve dinlenme, banyo yapmak, ne o seviyor yapmak ve ev işleri uzaklaşmak için her gün kendileri için en az bir saat bulmalıdır. Sonuçta, arkadaşlarınızla sohbet de arzu edilmektedir. Değil yorgun görünmeye, kendinizi eğlendirmek gerekiyor.
 3. Üçüncü gerçeği - güzel tırnaklar. Manikür evde yapmak veya güzellik salonu hizmetlerini kullanmaya öğrenebilir. Her kadın kendini seçme hakkına sahiptir. Oje kırık değildi önemlidir. Sessiz sesi ve çivi tüm giysileri ile uyum içinde olmayan parlak, gösterişli renkler, aksine, herhangi bir kıyafet için çok şık ve uygun bakmak kırpın.
 4. Dördüncü emir - bir hoş aroma. İyi, pahalı parfüm her kadının içinde olmalıdır. Hafif, göze batmayan koku - damat bir işareti. Bu diğerleri arasında bir tepkiye neden olabileceğinden miktarı ile abartmak değil önemlidir. Tüm aşırıya kaçmadan iyidir.
 5. Beşinci emir - saç kesimi veya stil. Kadınlar için çok önemlidir. Gerekli değil ayrıntılı bir saç modeli var. İyi bir saç modeli yapmak için yeterli, saç her zaman temiz olduğundan emin olun. Bir uzman hizmetlerini kullanamaz Ayrıca, kendi tasarımı yapmak öğrenmek gereklidir. O, en az ayda bir kez kuaföre ziyarete canlandırmak ve saç şekillendirmeye tavsiye edilir.
 6. Altıncı emir - tarzı giysi. Bir kadın iyi bir stil, bakımlı tırnaklar ile karşımıza getirdiği takdirde doğru makyaj, ancak nane veya bayat giysiler içinde, o zaman onun bütün iyi bir izlenim yağma edecektir. Bakımlı kadın bu şekilde dışarı çıkmak cesaret edemezler. her kadının gardırobunda klasik etek, gömlek ve pantolon, siyah elbise, aynı sesi ceket, V yakalı, bir bej kazak olmalıdır kaşmir palto ve ayakkabı 3-4 çift.
 7. Emir Yedi numaralı - Aşağı aşırı saç. Gerekli istenmeyen bitki örtüsünü kaldırmak için tüm işlemler zaman yapmak. Biz epilasyon hakkında unutmamalıyız. Bacaklar, koltuk altı, kaş her zaman mükemmel bakmak gerekir.
 8. Sekizinci Emir - makyaj. Bu makyaj minimum dikkatle uygulanmalıdır. Gelen günlük makyaj kerede her şeyi odaklanmak gerekmez. Örneğin, dudaklar ve gözler üzerinde. Akşam makyaj parlak olabilir. Ancak, harita renk kombinasyonları keşfetmek gerekir. Eğer bu bilgiyi kullanırsanız bir bütün en uyumlu olacak şekilde, daha sonra yüzünüzü görüntü ile mükemmel bakacağız.
 9. Dokuzuncu gerçeği - ayakkabılar. Bu kıyafeti ve tarzına uyması gerekmektedir. Ayakkabı mükemmel bakmak ve pahalı olmalıdır. Sonuçta, kendisine çevrenizdeki kesinlikle bütün insanları dikkat.
 10. Emir numara on - yürüyüş. Hiç acele Güzel bakımlı kadın. Her zaman zamanında çıkar. Lady hep kambur değil, aksak olmadan duruş tutar ve gecikmiş bir adım vardır. Yani adil seks kalabalığı fark etmemiş imkansızdır.

Yukarıdakilerin hepsi - bu 10 Emir bakımlı kadındır. günlük olarak onları tutarak, bayan her zaman, güzel, zarif, modern ve çekici görünecek. Bu gerçekler basittir. O isterse Her birimiz bunu yapabilir.

Nasıl bir süper-bayan olmak?

neden herkes yukarıda bakımlı kadın herhangi bir şüphe belirtisi varsa, bunlar diğer bazı önemli noktalar tarafından tamamlanabilir. yüz ve vücut bakımı için tedaviler için bir güzellik ziyaret için ayda en az bir kez deneyin. Spa tesisleri de şık görünmek için yardımcı olur. Birkaç kez bir ay solaryum ziyaret etmek önerilir. bembeyaz Hollywood'un gülümseme her bakımlı bayanlar olmalıdır. Psikologlar insanlar kim, diş sorunları, açık iletişimi var daha rahat ve güvende hissediyorum olmadığını söylemek.

güzellik salonu ve özel bakım bir ziyaret - mükemmel parlak ve sağlıklı saçlar için anahtar. Ve tabii ki, biz sağlıklı beslenme hakkında unutmamak gerekir. diyet vücudun işlemesi için gerekli tüm bileşenler içermelidir.

Kötü görünüyorum?

programları, web siteleri, kitaplar, dergiler ve diğer kaynaklardan bir sürü bayanlar muhteşem bakmak böylece makyaj, şık elbise vb. D. Bütün gerekli koşulları koymak için kozmetik prosedürleri nasıl gerçekleştirileceği, bakımlı kadın olmak nasıl hakkında konuşmak. Ama buna rağmen, sokaklarda sürekli bakımlı kadınla buluşmak. nedeni farklı olabilir. İsteksizlik boş vakit geçirmek için "aptallık." Ayrıca, bazı kadınlar onun fakir görünümünü görmek istemiyoruz. Birinin ailesi, çocukları ve çalışma tüm zaman ve emek götürmek. para ve diğer nedenlerle eksikliği bu listede son sırada yer işgal etmez.

Bu nedenlerle rağmen bu kötü görünüyor ve kendi bakımlarını istemiyorum kadınları haklı çıkarmaz. Biricik, bu yüzden kendinizi şımartmak gerekir - Yaşam her birimizin bir kez bize verilir. Sonra çevredeki insanlar düzgün sizi tedavi edecek. Her şeyden önce, sen kendini sevmeyi öğrenmeliyiz.

Benim yaş - Malım

Olgun bakımlı kadınlar daha genç bakabilirsiniz. Çevresindeki adil seks büyüleyici temsilcisi önünde görmek ve onun yaşını belirleyemez. Bu sonuçlar gençliğinde yüz ve vücut için güvenli, uygun bakım eğer elde edilir. Erişkin çağda çok daha zor iyidir bak. Bu bir sonucu olarak ilave kozmetik prosedürler ve parasal yatırımlar gerektirir. Buna rağmen, olgun kadın, ikinci bir gençlik yaşamak isteyen, para ve kendileri için bakım için zaman yedek yok.

Doğru sır makyaj, yüz, vücut için kozmetik kullanımı, eller her yaşta bir bayan güzel bir görünüm sağlar.

kadın için Makyaj

kozmetik uygulama, kadınların cilt dikkate alınmalıdır. Önemli olan - aşırıya kaçmayın. Bu yaşa bağlı değişiklikleri vurgulamak ve kişiye maskesi doğal olmayan bir görünüm verecektir olarak kozmetik çok sayıda asla olgun bakımlı kadınlar kullanır. Eğer ışık makyajını uygulamadan önce, hazırlanmak gerekir. yüz ve boyun nemlendirin. Olgun cilt sonra yeterli nem tutma kabiliyetini kaybeder ve kuru hale gelir. Yıllar boyunca, birçok kadın aslında, bakım anlamına gelir, marka tanımlanmış ve var. Böyle olmazsa, sizin için, size bir güzellik danışmalısınız doğru olanı bulamadık.

Yaşla birlikte nemlendirici krem daha kalın olmalıdır. Ayrıca aşırı bitki örtüsü yıllık zamanında kaldırılacak görünebilir.

nemlendirici kullandıktan sonra, açık krem vakıf ince bir tabaka uygulayın. Her kırışıklık vurgulamak çünkü Toz sen gerekmez. yanak boya ince bir tabaka uygulanabilir üzerinde, arzu edilen krem. Liner gri veya koyu kahverengi gözleri etkileyiciliğini verecektir ve kirpiklerde biraz maskara görünümünüzü tamamlayacak. Kaşlar gölgeleri veya bir kalem ayırt edebilir. dudaklarda koyu anahat kalem doğal rengini çizmek. Daha sonra gizli bir ruj kullanın. Makyaj ile zarif bakacağız. Herhangi bir olay için uygundur.

Onlar geçenler bakış gecikmiş

Bakımlı kadın (fotoğraf kağıdı ise) her zaman insanların öne çıkarın. Onlar zenginlik ve başarı izlenimi üretirler. Bu kadınlar - nesne takip etmek ve insanları kapatmak için - gurur bir nesne. adil seks bakımlı temsilcisi görülebilir istiyor ve ona yol hayrandı. Hepimizin ulaşmak istediğimiz değil midir?

Bakımlı kadın, çeşitli gerekçelerle bulunabilir: eli güzel manikür, pedikür varlığı, vücut üzerinde aşırı bitki örtüsü, mükemmel pürüzsüz cilt, ışık tan yokluğu ile. Parlak saçlar, uygun saç kesimi ve şekillendirme, sağduyulu makyaj, iyi seçilmiş giysiler, düz sırt ve telaşsız yürüyüş - tüm bu şıklık ayrılmaz bir parçasıdır.

Birkaç sırları

Bakımlı kadın onları böyle muhteşem bir bakış yüzünde ve vücudunun eklemek yardımcı kendi küçük sırlarını beslemek. Bu bayan yardımcı olan bu nüansları, güzel, çekici ve arzu hissediyorum.

 • İlk gizli aktif yaşam tarzı yatmaktadır.
 • İkinci sırrı - Hiçbir kötü alışkanlıkları. Nikotin ve alkol olumsuz vücudun dahili ve harici (saç, tırnaklar, deri) hem durumunu etkiler.
 • Üçüncü sır - elbise bireysel stili. Her gün değişen moda, kovalama, sen ustaca haysiyet vurgulamak ve kusurlarını gizlemek benzersiz görüntü yaratabilirsiniz değil. Onların yeteneklerine güvenen değilseniz, yardım için uzmanlara açabilirsiniz. stilist bu kadar birbirlerine ve birleşerek gibi, en uygun olan şeylere ne tür söyleyecektir. D.
 • Dördüncü sırrı - iyimserlik hayati pozisyondur. Dış dünyadan zevk ve tüm insanlara iyi ruh vermek için öğrenmek gerekir. Gülümse ve gülmek - iyi bir ruh hali ve başarı sözü.

Hatalar "bakımlı" kadın

İstenilen sonucu elde edemez sırları ve bakımlı kadının kurallarını okuyan, bütün emirlerine Gözlem. Kendine güvenen bayanlar, kendilerini sık sık yanlış imaj oluşturmak ve gülünç bilen inanarak. Makyaj, doğru stili seçmek yüz ve vücut bakımı için ürünler olacaktır profesyoneller, güven daha iyidir. Mümkünse, bir stilist hizmetlerini kullanabilirsiniz. Her sanatçı kendi alanında profesyonel olmalıdır. Bir kadın çalışmalarında dalmış ve içinde başarıya ulaşmıştır Örneğin, o zaman bu alanda uzman olmayan insanlara yardım gelecek. Eğer herhangi bir renkte saçını boyamak önce nedenle, bir kuaför ile istişare ve bağımsız eylem yapmıyorlardı gerekir. Bazen bazı nüansları bilmeden istenen sonucu elde etmek çok zor. Bu yüzden kişisel bakım ile ilgilidir hepsi olmalıdır. güncel trendler ve yenilikler daha çok farkına Uzmanları.

Neden güzel?

Kimlerin fotoğraf parlak sayfalara yerleştirilir, ya da sadece sokakta, bir zevk bizi karşılamaya, kadını bakımlı. Onlar erkek hem de kadınlar üzerinde olumlu bir izlenim üretirler. Bakımlı bir görünüm - bu herhangi bir iş başarının yüzde doksan olduğunu. Örneğin, iş hakkında bir röportaj sırasında işveren görünümüne dikkat etmek gereklidir. seçim (ve biri özensiz bir görünüm oluşur) tercih vermek için adayların hangi eğer, ne karar patron tahmin etmek zor değildir.

Böyle bir kadın olduğunda erkekler çok gururluyuz. insanlığın Güçlü temsilcileri rekabetin kıskanç bakışlar tadını çıkarın.

Anneleri bir abla benzediği zaman Ve çocuklar hep heyecanlıyız. Bunlar akranlarının önünde göstermek için seviyorum. Kızlar hep annesini taklit nedenle bir çocuk kendi bakımlarını doğru örnek göstermek gerekir.

Bence, benim koca ve çocuklara mükemmel bakmak gerekiyor. Ve bu adam uyarıcı tutacak. O Üzerinde hiç kimse dikkat etmez, çünkü böyle bir çirkin eşi kimseye ihtiyacı olmadığını düşünerek aile ilişkilerinde dinlenmek için bir neden yoktur.

mahzende mükemmel Formunu korumak bakımlı kadınların tüm belirtilerini bilmek. Özellikle bunun için önemli bir teşvik varken.

bayan görgü

Hatta en bakımlı kadın Kendine ilk izlenim yağma etmemek için, toplumda doğru nasıl davranması gerektiğini bilmelidir. Gerçek bir kadın gibi görünmek isteyen kızlar öğretmek - Yavaş hareketler, sakin ve sessiz ses, düz duruş ve yürüme ölçülü. saçma ve gereksiz hareketler, sağ konuşma eksikliği - tüm bu bakımlı ve başarılı kadının görüntüsünü tamamlayacaktır.

Adil seks uygun bakacağız, ama bir sarkma veya yüksek sesle konuşmak, bu onun ilk olumlu izlenim mahvedecek. Tüm çabalar bertaraf edilebilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.