ÇirkinlikBanyo veya duş

Bide. Nedir: lüks veya zorunluluk?

duş ve tuvalet bide ile birlikte aynı anda banyoda tanıdık ev değil, zenginlik ve lüks bir işaretidir. Bununla birlikte, bide satın alınması ve takılması neden planlama ve onarım banyo sırasında bir sürü soru. Doğru seçim bide neden ihtiyaç tam olarak bilmek, özellikle kolay olduğundan emin olun.

geniş banyolar uygun süspansiyon veya dış ünite için. Küçük bir yerdir yerlerde, yerleşik bide ayarlamak veya standart tuvalette özel kapakları kullanmak en iyisidir. Tuvalete, bide işlevi yerine gelecek aşırı bir durumda, bir hortum ile küçük bir duş duvara bağlı.

Bide, kuşkusuz, kullanımı kolay ve iyi banyo içine entegre olmalı, ama en önemli mikser kalitesine dikkat etmek. su sabit bir sıcaklıkta olmalıdır ve en zamansız bir anda rahatsızlığa neden olmaz.

Ortalama bide. Bu nedir?

Bide normal tuvalet gibi görünüyor, ama rezervuar hariç. Bu tuvalet tankı soğuk ve sıcak su temini için musluklar ile, olması gerektiği yerde tanzim özel bir mikser bulunmaktadır. Nedeniyle karıştırıcının bu tür varlığı o amaçlanan hijyenik prosedürleri gerçekleştirmek mümkündür. Bir vinç yukarıdan veya aşağıdan gelen, kase arka kenarından: su temini iki şekilde olabilir. Sıradan bir fonksiyonu yoğun, zonklayan, yumuşak su jeti dosyalama ile karıştırıcılar vardır.

sıhhi tesisat ve yapılan Sıhhi porselen bide kase. O ne de tüm geleneksel tuvaletlerin örneğini biliyoruz. En İyi Mod - bir toprak-itici kaplama ile sanfarfor. çanağın oval şekilli kullanışlı ve pratik bide. Ama kase şekli tercih mutlaka gerekli olmadığı zaman dikkat edin. Eh, bide ve tuvalet üslup karar kombine eğer.

Süspansiyon sıhhi tesisat genellikle su temini musluğunun ayrı satın alınması gerekir. Dış ünite genellikle mikseri geliyor. bir termostat may bazı pahalı üst seviye modeli ile seçilen sıcaklık rejimi korumak için, ama kendi olacaktır su kaynaklarının basıncını ayarlamak için.

Tuvalet-bide. Bu nedir?

Aslında bu model hem bir ve diğeri. Görünüş, normal tuvalet tamamen uyumludur, ancak su tankı fazla ve elektronik olarak kontrol ile donatılmıştır. düğmesine basılması bide tuvalete döner. kabın kenarı altından su çeşmesi vurur olan bir delik bulunan tüp görüntülenir. bide olarak cihazı kullanırken düğmenin her zaman devam etmesine izin veremem bu sıhhi tesisat sorunu. Bir su ısıtıcı kendine yeten ile donatılmış gibi bazı modelleri, sıcak su gerektirmez.

Kapak-bide. Bu nedir?

Kurulum bide kapağındaki (Bida) - Başka bir çözüm banyo içinde yer kazanmak için. alışılmış kapağının takılı standart tuvalete Bu eki. Üzerinde hepsi kontrol düğmeleri. Bida ama sadece tuvalete değil ayarlayabilirsiniz. Kural olarak, aynı üreticinin modelleri seçimi sorunu çözer. Bidan mekanik bir ayak pedalı ile çalıştırılır.

bide takın ya da değil - herkes kendisi için karar verir. Ama tabii ki, bide sıkıca modern banyo meydana. konfor ve sağlık faydaları ile İyi kişisel hijyen sağlamak için yardımcı olur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.