HobiDikiş

"Bon Baby" hayat boyutu için Desenler: açıklama, şemalar ve öneriler

Küçük bir kız için en iyi oyuncak - bu yavrular. Bu davranış doğru desende genç nesli eğitmek için yardımcı olur. Ben benzer bebek bir sürü var mı? Onlar sadece yer kaplar ve hayal gücü için küçük odadan. En iyi çözüm bir bebek olabilir, ancak aksesuar ve giyim bir sürü olacaktır. Kızının bebek için Dolap bir anne yaratmak oldukça yapabiliyor. Tam boyutunda Bebek Bona için Desenler Bu ona yardımcı olacaktır.

külot

Bebek giysileri - Oyunun önemli bir parçası. En popüler Bon CPMP Şimdi Bebek ve Bebek Annabel. Her iki bebek çevrimiçi, ancak özellik farklı olması ayarlayın. giyim için boyutundan çok daha önemlidir. 3 cm üzerinde 43 cm, Anabel Bebek Bon büyümede. Bebek Bon ve Anabel için büyüme desenleri kıyafetler küçük farklılığa rağmen, her iki bebek için uygun farklı, ve giyim bulunmaktadır.

dikiş için bir diğer önemli özelliği yoktur. Bebek Bon plastik gövdesinde, herhangi Elbiseler uydu yüzden. Anabel yumuşak yastıklı gövdeye sahiptir, bu nedenle vücut ve basit külot sığmaz. Anabel üzerine tişörtler sadece kesinlikle bir bluz ya da tişört sağlamalıdır bağları olan güneş elbiseler veya takım elbise altına o kadar bakma.

Desen pantolon Bebek Doğum bebek en kolay biridir yazın. Biz 4 eşit parçalar kesip tüm dikişler yürütmek. elastik parçanın üst kısmında, her pantolon bacağında, altta sokulabilir.

Temel modelleri biraz geliştirilebilir. Ön kısmı için Grafikleri 1.5 cm uzatmak. Bunun bir sonucu olarak, diz yayı bölgesinde küçük bir katlama yeri yapmak. Bu pantolon doğal ve şık görünecektir. Sıradan pantolon pantolon, dikili cepler dönüşümü ve kalın bir kumaş yanılsaması oluşturmak için yan bir satır daha taşımak.

tulum

En popüler bebek kıyafetleri - tulum ve tabii ki bobblehead olmadan da yapamaz. 15 mm - kumaşa transferi, bu toka bağlı olacaktır yerine 1 cm her bir tarafında eklenmelidir sonra seyir, orada bir dikiş payı, yani.

Tam boyutunda Bebi Bona için deseni transfer etmek için, bebek ölçümlerini kaldırmak ve istenilen değere ekranda resim artırmak gerekir. Eğer çok kalın veya kapitone malzemenin sıcak tulum, dikmek planlıyorsanız, desen dikkate malzemenin kalınlığını alarak biraz daha yapmak gerekir.

Dikiş fermuar - İlk olarak, tüm dikişler, son adımı gerçekleştirin. Bir fermuar, Velcro, düğmeler, klasik düğmeleri - Bu her şey olabilir. Ayrıca, nakış, aplike, çeşitli çizgiler ve şeritler ile ürünü dekore edebilirsiniz.

Yelek, bluz

Vest - gardırobunda en kolay öğelerden biri. Yan dikişler gerçekleştirmek ve kenarları işlemek için yeterlidir, ve ürün hazırdır. kısa kollu, kapanış uzun parmaklar: Sadeliği rağmen, seçenekleri bol vardır.

Desenler yelekler kolayca adapte ve bluz, T-shirt dikmek. Herhangi ek öğeler ve süslemeler kullanabilirsiniz. Eğer alt ve yapıştırma sakız için kol genişletirseniz, zarif bluz olsun.

kızlar için Kostüm

Çocuk sadece uygun pantolon ve bluz ise, gardırop bebek kız çok daha farklı olacaktır. Örneğin, pantolon ve bir sundress ait güzel bir takım elbise alın. Tam boy yardımında Bebek Bona için Desenler bunu yapmak.

Pantolon çok içinde pantolon, sadece daha kısa ve daha geniş olarak aynı şekilde dikilir. Ekstra genişlik güzel montaj yapmanızı sağlar. Sakız güzel büzgülü almak kenarından 12 mm dikmek gerekir. kenarı etrafında dantel ile bile daha güzel bir görünüm pantolon.

To SunDress dikmek, başlangıçta yan dikişler gerçekleştirin. Alt ve Kol öğütülür boru. Kakma boyun kesmek ve dizeleri geçen, üzerinde dikili değildir. Bir hazır seçeneği satın etmenin ne kadar kolay kendi eğik Bakey yapmaya Tüm gücü, iş, zahmetli ve hassastır. takım elbise, bir bluz olarak giyilen veya SunDress eklemek edilebilir. İşte Bebek Bon-kızlar için giyim hazırdır. Desenler takviye ve takdirine bağlı olarak modifiye edilebilir.

ayakkabı

Sen ayakkabı da kendinize sadece kıyafet yapabilirsiniz ama. Tam boyutunda Bebek Bona için desen yapmak için tek yapmanız gereken ekrana ayak ekleyebilir ve hesaba dikişleri alarak şekil boyutunu ayarlamak.

Temel malzeme deri veya suni deri, hissedilebilir. arka tarafında üst kısmında yardımıyla bir pamuk parçasını dikmek dikiş gizleme. Ayakkabı giyildiğinde, astar neredeyse görünmez, ama koymak daha kolay olacak ve rafta ayakkabı çok daha estetik görünüyor.

Burun genellikle nakış, boncuk veya aplike ile süslenmiş. Dağı saten kurdeleler, danteller, kurdeleler olabilir. Ana dikiş ön tarafında doğrudan yapılır. Sen tek elle tek bir kesimi kayışı oluştururken dizeleri değiştirin ve diğer priladit düğme veya kanca olabilir.

yaratıcı fikirler

giysiler için malzeme satın alabilirsiniz ya da yaşlı çocuk giyim kullanabilirsiniz. kızlar oyuncak ve doğal dokusu ile temas çok daha güzel olduğu için, kalite gerekli değildir tasarruf etmek. Artıları Eğer hazır resimleri kullanabilirsiniz çocuk giyim kesti, sonuç, ticari bir takım ayırt edilemez.

pugovok, boncuk, Rhinestones, payetler: bebek küçük kızlar için ise, küçük şeylerden kaçınmalıyız. Çocuklar genellikle bu parçaların gözyaşı ve yutma olasılığı vardır. Böyle dekorasyon 3 yıla kadar kullanmak gerekli değildir.

Kuklalar için kıyafet dikmek için, çocuk giyimi için kalıpları kullanabilirsiniz. Onlar yavruların kıstas göre biraz azaltılabilir gerekir ve hatta bunu basitleştirmek. Bu bebek hakkında endişelenmenize gerek yok rahat, bu yüzden kesmek ekstra dart ve diğer küçük elementleri kaldırabilirsiniz.

Bebek Bona geniş gardırop oluşturmanızı sağlar için desen Bakış giyinik. Temel modelleri eklemek ya da biraz değiştirmek ve yeni bir kesim elde etmek kolaydır. Kızlar her zaman onların bebek bakımı ister ve güzel giysiler iyi tat aşılamak yardımcı ve oyun için çeşitli eklemek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.