Kendini yetiştirmePsikoloji

Tüm gibi tam bir hayat iflah ve canlı: pratik ipuçları

Modern dünya işlerine ve görevleri doludur. insanlar ilgilenen Ve bu yüzden, bu her zaman var ve sonuna kadar yaşamak. Bu soru gerçekten zor. Nitekim, zamanla sorunlar birçok doğar. Ve sadece bazı dinlenme ve hayatı dolu dolu yaşamak için ve tüm iş yapmak için planlanmış yönetmek. Öğrenme benzer alabilirsiniz. Birkaç basit ipuçlarını takip etmek yeterlidir. zaman ve günün planlama yeniden tahsis özel beceri gerektiren bir sorumlu iştir çünkü İlk başta, kolay olmayacak. Eğer her şeyi yapabilirsiniz, böylece sadece tecrübe ile güne sorunsuz olacaktır. Ne tavsiyelerine uymak önerilir?

Hayatı dolu dolu yaşamak - a ...

Öncelikle anlamamız gerekir yaşamak için ne anlama geldiğini hayatı dolu dolu. Ve ancak o zaman günün planlanması hakkında konuşmak. Verilen her konsept için kendi anlamı vardır. Bazıları için öyle:

  1. Aktif bir yaşam tarzı Kurşun. Bu böyle devam spor, seyahat ve muktedir ana durumlarda ektir.
  2. düşünmeden para harcayın.
  3. dinlenme ve eğlence için daha fazla boş vakit geçir. Örneğin, uyku veya onun en sevdiği hobi meşgul.
  4. ilişkide bazı başarı elde sürece Bazı durumlarda, insanlar sonuna kadar yaşamak.
  5. daha yararlı şeyler yapmak edebilmek.

Neden sonuna kadar yaşamak ne demek olduğunu anlayacak? bir hedef belirlemek ve bunun için gidin. her zaman iyi, için mücadele etmeye bilin. Ama nasıl uydurmak ve dinlenmek için?

planlama zamanı

zaman yönetmek için yeterli. Birçok kişi hiçbir şey yapmak istiyorum, ama her şey zamanında hazır olduklarını. Bu olmuyor. Sadece çabuk zor bir görevi gerçekleştirmek imkansızdır olarak. kişi günün planlama gerektirir dan nedenle, her şeyi yapmak.

sözde zaman yönetimi yoktur. Bu planlama zamanın teoridir. Çok iyi tüm yaklaşan şeyleri düşünmek ve mümkün olduğunca çabuk bunları uygulamak. İlk kalıcı olmak zorunda da gayret. Özellikle orijinal kişi eserin çok düşkün değildir. Zamanla, zaman-Yönetim yöntemlerinin kullanımı çok daha kolay olacaktır.

Her şey kontrol altında

sonuna kadar bütün iflah ve canlı hayatı gibi mi? Sadece sunulabilir ilk tavsiyem - bu planı. Bu tercihen yazılı olarak açıkça, her gün planı önerilir.

bir kağıt parçası üzerinde yapılması gereken her şeyi yakar. Yazma yeri ya da bu olayı almalı, hangi gün taşımak daha iyidir.

Hiçbir zorluk ertesi gün için bir eylem kaba planı yazma edilmeyecektir. ille başlangıçta yerleştirme sınıflarının bazı kurnaz sistemi kullanmak değil. İlk başta, bu adamın en azından yeterince onların arzularını, hem de yakalama tüm planları ifade etmeyi öğrendim. Onları değiştirmeye çalışın gerekir.

Değerlendirme süresi

Nasıl acele durdurmak ve sonuna kadar yaşam başlar? yardım için emin olan budur - zamanın Doğru planlama. Her sınıf uygulanması için biraz zaman alır sır değil. Bu ciddi düşünmelisiniz.

Bir gün sadece 24 saattir. Ve yaklaşık Bunlardan 8-10 uyku için ayrılmalıdır. Sonra insan vücudu tamamen dinlenmiş ve yeni kahramanlıklar için hazır hale gelir. Amacıyla düzgün Belirli bir işi yapmak ne kadar tahmin etmek gerekli zamanı ayırmaya. Böylece çok spesifik aktiviteler gerçekleşecek nasıl hesaplar.

değerlendirilmesi önerilir sonra hemen kararlı adımlar atmaya başlayın. avunmak etmeyin, belirli bir faaliyetin maliyetini azaltmak için deneyin. Doğru (veya yaklaşık olarak) bu tür pişirme akşam yemeği kaç yaprakları bilmek, işlemi hızlandırmak, ya da sadece hafife almak ve dikkate planlama için zaman dilimini almak ya.

öncelikler

Tüm gibi iflah ve gerçek hayat yaşamak? Bunu yapmak için, planlama ve zaman yönetimi teorisi vardır. Bu fikri somutlaştırmak edecek olana oldu. Bir kişinin net bir eylem planı olması öğrenir, ve belirli bir sınıfın süresini tahmin etmek mümkün olacak sonra, daha önemli noktalara ilerleyebilir. Bu doğru sıralanmasıdır.

Bazı sınıflar diğerleri ikincildir esastır. Ve dikkate almak zorunlu olmalıdır. Örneğin, doktora çocuğunuzu almak bulaşıkları yıkamak, bahçesinden ikinci çocuğu almak, yemek pişirmek ve pencereleri yıkamak gerekir. Bu durumda, en önemli şeyler anaokuluna ve doktora gidiyor. Bu öğeler ilk etapta sergilenmektedir. Daha sonra, büyük olasılıkla daha önemli bir temizlik yapmak daha yemek pişirmeye. bir zaman aralığı var doktora ve bahçede kampanya arasında ise içine biraz ikincil madde eklenebilir - pişirme veya küçük bir temizlik ya.

Böyle bir program daima kullanılmalıdır. Sonunda, daha az ciddi - - şey, ikincil eylem ihmal edilebilir ön planda ardından, yapılacak en önemli şeyler maruz kalırlar. Bu nedenle tüm dikkate seyahat süresini ve önemini yerine getirecektir.

karmaşıklık içinde

Tabii ki, tüm farklı planları. Basit görevleri çok kolay olmadığı vardır. sonuna kadar bütün iflah ve canlı hayatı gibi mi? Orada başka bir yöntem olacaktır. akciğerleri - Birincisi, zor sonra görevleri gerçekleştirmek için tavsiye edilir. Tabii ki, belirli bir aralıklı öncelikleri.

arkasında önemli ve zor şeylerin hepsini sonra, her şey daha hızlı yapılacaktır. İyi Resepsiyon, ancak ilk aşamada biraz çaba gerektirecektir. Bu yüzden sebat ve azim göstermek zorundayız.

yardımı alınmasıyla

Aşağıdaki ipuçları Küçük çocuklu de tanıdık anneler olmalıdır. Bu arada, daha sık aynı anda her şeyi ve uyku yapmak için zaman konusunda düşünüyorum. Yukarıdakilerin dışında ne tavsiye edebilir?

Örneğin, yardıma çöp yok. Üstelik ona yakın çekiyor. Sen anne kendini anaokulunda bir çocuğun geliyor ise, bulaşıkları yıkamak ve evi temizlemek için kocasını sormak ve onu doktora alabilir. Ya eşi pişirme yemek talimat verin.

Bu arada, ne zaman tüm önerilen hisse ev işleri ayak uydurmak amacıyla, ev sorumlulukları gelir. Adil seks bütün gün evde otururken Tabii ki, eğer, sadece düzgün zaman yönetmesi gerekir. Ama bugünün dünyasında, kadınlar erkeklerle aynı şekilde çalışır. Bu nedenle, tam tüm iflah ve canlı yaşamı cevap, yardım istemek için ve sorumlulukları yeniden dağıtmak için öğrenmek gerekir.

ekipman

Başka bir çok yararlı bir tekniktir - Modern cihazların işlerini privlkat. alet ve teknolojinin çeşitli - sadece eğlence değil, aynı zamanda insan menfaati için değil. Onların hayatlarını kolaylaştırmak için en yeni model cihazlarını tadını çıkarabilir. Bu yüzden her şeyi elde ve çok yorulmaz için zaman var.

böylece robot süpürge ve - Pişirme temizlik, ocak / multivarka şarj edilebilir. Böylece, çok zaman kazanmak için olsun. Sonuç olarak, bir kişinin dinlenmek için daha fazla fırsat olacaktır. Özellikle daha önce hazırlanan programın dışına yoksa.

Dikkat: Bazı modern araçlar sadece zaman alır! O (sadece iş amaçlı izin verilir) iş günü internet, sosyal ağ ve diğer eğlence sırasında kullanılmaması önerilir. Hatta bazen sıradan çek haber birkaç saat götürmek yapabiliyor. Bu nedenle, cazip edilmemelidir.

Şimdi her şeyi anlamak ve aynı zamanda dinlenmek için zaman var. Tüm başarmalıyız, ancak başlangıçta çalışacağız!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.