ÇirkinlikBahçıvanlık

Bahçenizi Bryansk güzel armut

Brianskaia güzellik - armut sonbahar olgunlaşma dönemi, polen yayan çeşitleri Max Kırmızı Bartlett ve Noel ile elde zahmetli emek üreme biliminin sonucu. Onun dağıtım Urallarda alınan ve Kara Toprak bölgelerinde yaygın santral Rusya'da yetiştirildi.

harici belirtilere Açıklaması

Bryansk Güzellik - bahçecilik gerçek bir ilgi bunun sunumu armut, ortalama yüksekliği ve dar piramidal taç vardır. Yaprakları parlak, pürüzsüz, zengin koyu yeşil renklidir. sınıfın bir özelliği apikal tomurcukları imlerine genç dalları mevcut sürecin bordo-kırmızı renklenme üst yaprakları kabul edilir. Onların görünüşü yaprakları yeşil taç boyunca tipik hale ile. Bark özellikle büyüme üstleri üzerinde ifade bordo-kırmızı renk vardır.

karakteristiklerini Taste: Neredeyse 5 puan!

Meyve Bryansk güzellik uygun armut şekli ile karakterize edilmektedir. 250 gram her ortalama ağırlığı. büyük örneklerin Ağırlığı 450 grama kadar ulaşabilir. armut bir tür üzerinde çok çekicidir. Peel bordo, pürüzsüz, yoğun, loş. yüzeyi karşısında çok sayıda kahverengi nokta vardır. kıvrımlar sığ daire. Peduncle uzun, güçlü, genellikle üst kısmında bir çan ile, kavisli. Olgunlaşmamış meyve kırmızımsı allık varlığına koyu yeşil renkte doğasında vardır. Olgun iştah açıcı numuneler neredeyse armut çeşitleri Bryansk güzellik tüm yüzeyini kaplayan bir kapak bordo allık ile sarı renk edinirler.

Armut, düpedüz ağzınızda eriyen çok sulu yağlı krem-beyaz eti, karakterize tüketicilerin olumlu ile olan tat kalitesi hakkında yorum. Tadı çok hoş çiçek kokusu eşliğinde, tatlı ve ekşi. tat özellikleri Bryansk Güzellik göre - armut, meyve hangi bir olası 5 üzerinden 4.8 puan olarak tahmin edilmektedir. Serin bir yerde saklayın olgun armut hilal için önerilir. buzdolabı vadeli tasarruflar önemli ölçüde artırır: taze meyve tadı Aralık ayında bile tadını çıkarabilir.

sınıf karakteristik Bryansk güzellik

Armut, açıklama, bahçıvanlar gibi basit bitkinin kendi istasyonu elde indükleyen bir verilmedi dayanıklılığı özelliği ve son derece olumsuz keskin sıcaklık gradyanı büyük genliğe sahip olabilir ağaç canlılığını etkileyen olan -38 ° C'ye kadar bir sıcaklık düşüşü dayanabilen. çeşitli hastalık ve zararlılara karşı çok dayanıklıdır. Scab ıslak yıllarda bitkinin yaprakları bulaşabilir. Bu tür vakalar Moskova ve Nizhny Novgorod bölgelerinde gözlenmiştir.

Dikim iyi aydınlatılmış ve taslak alanlar korunmaktadır seçerek besin topraklarında önerilir. Biz kök sisteminin çürüyen yol açabilir toprakta su durgunluk izin veremez. İlk meyve çeşidi armut ise Bryansk Güzellik tam mahsul 6 yıl sonra elde edilebilir, 3 yıl aşılama sonra gelir. Çoğu zaman meyve çiftleri ve çok nadir demetler halinde, tek başına bağlanır. oldukça geç ağacı Çiçekli, o çeşitli yararları isnat edilebilir: Erken ilkbaharda mümkün dondan bahçe bitkileri için ek koruma sağlar. diğer çeşitleri ile karşılaştırıldığında daha sonra birkaç hafta boyunca tomurcuklar Bryansk güzellik çiçek vejetatiftirler. Olgunlaşma Eylül ayında gerçekleşir. bahçe bitkilerinin Verimlilik, düşük notları, bol çiçekli rağmen samoplodnye olan ağacın üzerinde olgunlaşmış meyve, zayıf düzenledi.

Avantajları ve çeşitleri dezavantajları

Avantajları çeşitli Brianskaia güzellik: Yüksek emtia ve lezzet özellikleri ile güzel dekoratif meyveler doğru piriform.

Dezavantajları: Kuru sezonunda olgun armut malosochnymi ve acı bir tat kazandırmak.

Çeşitli ekimi için tasarlanmış armut, - Bryansk Güzellik. Nedeniyle çiçek açan Geç bitkisel tomurcuk onu diğer çeşitleri dikmek, bahçede bitki açmak için önerilmez.

Başka ağaç dereceli Bryansk Güzellik aşılamak için denemek için ise bir süre daha düşük bir büyüme ve verimi ile sonuçlanır taç dalları içinde olacaktır sonra, armut, mevcut diğer çeşitleri tıkanmış olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.