Spor ve SağlıkKas yapmak

DZAA amino asit içerir.

Amino asit kompleksleri gıda temel bileşenleri, profesyonel sporcuların ve amatör olarak kabul edilir. Protein, serbest amino asitler tamamen yokolmasına elde midede kan içine soğurulmakta ve uygulama sonrası bir çeyrek saat sonra kas dokusunu girer. Eğitimin tamamlanması tükenmiş kas dokusunu geri etkili teşvik sonra amino asit kompleksleri kullanılarak, mukavemet ve kas kütlesinde bir artış hızlandırır. aminoasitlerin asimilasyon için vücut fazladan enerji harcamaya gerek yoktur. kas dokusu, kaydetme ve yeniden için özellikle değerli izolösin, valin ve lösinin içeren üç amino asitli bir kompleks olarak kabul edilir. Bu kompleksler, amino asitler, DZAA olarak adlandırılır.

Valin kas dokusunun büyümesi katılır ve onların büyümesini sağlamak için en önemli bileşenlerden biri olarak kabul edilir. valin ana kaynağıdır - Hayvansal ürünlerin kullanılması.

herhangi bir ürün içinde ihtiva edilen bir amino asit, izolösin , protein bulunur. O bir kuş, et, balık, yumurta, süt ürünleri bu.

Lösin vücudun bağışıklık sistemini güçlendirmek için gerekli olan ve hücresel düzeyde vücudu etkiler.

BCAA Amino Asitler, glutamin ile birlikte en önemli takviyesi olarak kabul sporcuların beslenme, precompetitive dönemindedir. şey yoğun eğitim sırasında o DZAA aminoasitler enerji rezervlerini doldurmak için insan vücudu kullanmasıdır. Aslında, kas yıkımı DZAA ve glutamin tüketimidir.

DZAA özelliği vücut, diğer amino asitler aksine, onları sentezlemek mümkün olmadığını ve bu nedenle bu tür gıda almalı ve DZAA tekliği doğrudan enerji ile kasları beslemek için yeteneğinde yatar.

Biz glutamin hakkında konuşmak, o ana kas amino asidi inanmaktadır. kütle fraksiyonu tüm kas arasında glutamin amino asitler% 60. İnsan vücudu için herhangi stresli bir durum da kas dokusundan kana glutamin sonucuna götürür kortizol salgılanmasına yol açar. glutamin kandaki bağışıklık hücrelerinin aktivasyonu için gerekli olan bir gerçektir. Eğer bir diyet gidip açlıktan karar verirseniz sonucunda, bu glutamin takviyesi alan yardımıyla doldurmak için gerekli glutamin tüketiminin artmasına yol açar.

DZAA amino asitlerin arka arkaya uygulama önemini teyit etmiştir. Sonuç olarak. Düşük kalorili diyetler ile, bu amino asit kompleksinin kullanımı ancak bunun yerine kas dokusunun yağ yakılması ile, maksimum bir kilo kaybına neden olduğu tespit edilmiştir.

Gerekirse BCAA sporcuların precompetitive diyet sırasında meydana kas katabolizmasını direnmek, esastır. DZAA olmadan ve mezhsorevnovatelnyh dönemlerinde yapamaz ..

özgün amino asitlerden BCAA lehine bir diğer argüman - yetenek salgısını artırmak için büyüme hormonunun. deri altı yağ yakılmasına yol açar Hangi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.