GüzellikBakım ürünleri

Creed - kadınlar ve erkekler için parfüm: yorumlar

Creed? Parfüm? Bir başka yeni marka? olağandışı bir şey? Sen söyleyebiliriz. Bu - Bir kalite ile parfümler, değil bir yüzyıl kanıtlanmış. Sadece seçici değil kokular ve Premier Lig. En iyi. Sadece bir parfüm evi 256 yıl süren bir geçmişe sahiptir. Sadece eğlence uğruna, hikaye içerdiği aromalar, bunlar imparatorları ve kralları verdiklerini anlamak için denemek için "dinlemek". Ve belki de itaat etmeye ve favori olacak aynısından kendi bulmak için.

Özellikler

Creed- Parfüm neredeyse simya. Sonuçta, her lezzet sırrı tarifleri ve teknolojileri tarafından elle oluşturulur. Tüm bileşenler dikkatlice sentetik malzemeler ve doğal takviyeleri değildir seçilir. Bu parfüm markalarının neden fiyatını açıklıyor. Pahalı, ancak maliyet haklı.

Her yeni parfüm - Sezonun sadece güzel bir moda hit yerine bir anlam taşır dikkatlice düşünülmüş kompozisyon, yeni bir düşünce. kısa ömürlü değil, ve yıllarca kullanılabilecek parfümler - Ya Creed üretir.

Kadın Parfümü

En seçici "unisex" olarak mevcut güzel kokular, ancak Creed parfüm dişi ve erkek hem de sahiptir. Tabii ki, aynı zamanda evrensel vardır. Bazı tatlar bir çift mevcut saldırganlık rağmen, Kadın kompozisyon daha rafine ve sofistike. Bir kadın çok güçlü olabilir, değil mi?

siyah Aşk

Bu bir oyun, bir başlangıcıdır. saldırı ve yakalama ve durgun ve kasıtlı aldatma üzerine tutmayın. kabalık ve bariz görüntüler olmadan. Hepsi çok şık ve lüks. Ama masum uzaktır.

Aroma sedir sıcaklığını tarafından ısıtılan yasemin ve menekşe narin notları, açığa başlar. rezerve misk, karanfil ve iris akor aracılığıyla göstermek kalbinde. Veritabanı uzun treni oluşturur ve dermansızlık aromasını ve derinliğini vermek de Frenk üzümü ve Bulgar yükseldi.

Bu ruhlar farklı tepkiler Creed var. Açıkçası kötü birisi aroma üzerinde fazla sürpriz beklenmedik bir yanını gözler önüne sermektedir ve bunun yerine değerli çiçeklerin birisi kabak ve dichlorvos seçer vardır. parfüm blotter ve ciltte deneyin ve hiçbir sürpriz var olduğu gerçeğini ortaya dek birkaç saat beklemek gerektiğini nedeni budur.

siyahlı Aşk kot pantolon ve spor ayakkabı ile kombine edilmez, bu gündelik, lezzet hiçbir esneklik vardır, değil. Sadece elbise, Çıtçıt, ayrıntılı makyaj ve saç.

beyaz Aşk

Ne ilk aşk? Nazik çekingen, masum, romantik ve hayalci. Her Creed gelen beyaz Aşk açıklamak için gider.

başında bu ad altında Fragrance çok ince ve hassas ses: portakal kabuğu yeşil yeşillik bir çerçeve içinde. , Iris, manolya zarif çiçek buketi, yasemin ve nergis gül - 40 içinden Dakika kalp notları açmaya başlar. bu önemli bir lezzet yapar gibi somut öğeler, şekil eklenmiş. Bu yoğunluk ve zenginliğini, tatlılık, ama değil iğrenç ve asil görünüyor. parfüm baz sandal ağacı, amber ve vanilya dolayı daha ağır olur. Ama bu yağma ve tamlığı ve çokdilli verir vermez.

İncelemeler, "Beyaz Aşk" çok genç ve yaşlı kızlar çok şık ve mükemmeldir. Aroma dayanıklı, giyim güncellemeleri olmadan sonra bile 12 saat daha da uzun duyulabilir ciltte hissetti. Bahar ve yaz için ideal.

Parfüm Creed Aventus

Belki Creed evde en ünlü erkek parfüm. Her kim kolay ve doğru kalabalık içinde öğrenmek, bir kez duydum. lüks, zarif pahalı, şık ... Bu başyapıt tarif etmeye sıfatlar bir dizi gidebilir. Ama sonsuza sevmek hissetmek bir kez, daha iyidir.

Erkek Parfümü Creed Aventus narenciye ekşi ve siyah kuş üzümü büzme hafif tadı ile meyveli notları ortaya koymaktadır. Onlar uyum onları her zamanki "kompotik" dönüşmesine izin vermeden, yeşil elma ve sulu ananas tatlılık dengelemek. Kalp notları gül, yasemin, paçuli gel, sonra kendisi keçe ve huş katran akor yapar. Bu benzersiz bir stil ve yetenek bir lezzet getiriyor onun kim olduğunu. Veritabanı yosun, amber, vanilya ve misk yoluyla geliyor.

Aroma çok geri döngü, dayanıklı, güzeldir. Parfüm Creed Aventus yorum olarak tanımlanan "meyveli duman."

oldukça geç saatlere kadar sabah biri "puf". Günlük kullanım altı aydan eksik 30 ml: Çok ekonomiktir tükettiler.

Erkek Parfümü Creed Himalaya

Bu oryantal ahşap ailesine aittir. Bunlar, tensel sevimli, cesur ve gizemli. Onun çip ile herkes değil değerlendirecektir hangi. Parfüm sadece herhangi bir niş parfüm gibi, bir amatör.

kompozisyon mandalina, limon, greyfurt ve bergamot taze köpüklü karışımı ile açılır. Turunçgiller asitliği mükemmel onları parlak ve doymuş ses sağlayan kalp notları altını çizmektedir. Sandal ağacı, sedir, vetiver ve biber parfümünü bir ağacın derin bir gölge verir. tonka fasulyesi, misk ve amber buket kombinasyonunu tamamlar.

burada değiller rağmen bazıları bir piramit kiraz notları duymak yönetmek. Erkek Parfümü Creed günlük kullanıma uygun kalıcı, papatya zinciri, (müşteri yorumlarını ve sadece koku yalan olmaz test edin). Onların tek dezavantajı - maliyeti. Ama istenirse bir alternatif bulmak mümkün. Örneğin, toplu olarak satın alın.

Onu ve onun için

bu bir koku seçici parfümeri Özelliği, erkekler de kadınlar da yaklaşılabilir, her özellikle ifşa. kadınlık - adam o erkeklik, bir kızı vurgulayacaktır. cilt kimyasını suçlu. genellikle deli gibi kendiniz için sevdim erkeksi koku denemek istiyorum olur çünkü bu size, bir çok avantajı bulabilirsiniz. Ve bu gelmiyor. Ya da açıkça kötü tarif edilmektedir.

Asya Yeşil Çay

Periyodik Creed parfüm ev ruhları "unisex" da yayınlandı. Örneğin, bu odunsu-çiçek bileşim 2014 yılında yayınlandı. Nispeten yakın zamanlarda, ancak haklı bir popülerlik sahiptir. taze, yaz kokusu, yeşil çay tonlarının bütün çeşitliliği kadar oynadı.

Üst notlarda belirgin neroli, bergamot, limon ve mandalina akorları duydu. Turunçgiller kademeli hassas menekşe, siyah kuş üzümü yol vermek ve yeşil çay canlı oyun vurgulayarak, yükseldi. odun krem sandal ağacı ve ince, hemen hemen algılanamaz, misk ve amber yumuşak, hafif tüy bileşimi tamamlayın.

Erkeklerin tabanı onun küçük lavaboda daha parlak ve daha zengin, yeşil çay ortaya On. kadınlar üzerinde koku taze ve narin geliyor.

aberdeen Lavanta

Eğer bir şey daha sakin ve nötr istiyorsanız, Creed'den bu parfüme dikkat.

Alkollü çiçek eğrelti grubuna aittir. Onlar piramidin ana bileşeni kadar oynanan - lavanta. Onun güzelliği koku ve vetiver, deri ve paçuli odun balzamik temel tabanının başında narenciye notları kombinasyonuyla vurgulanmaktadır. Özellikle orijinallik absent parfüm not verir.

Aroma sıcak mevsim ve rüzgarlı havalarda için idealdir.

Seçtiğiniz Creed'den ne olursa olsun parfüm, satın almadan önce onunla yaşamak gerektiğini hatırlamak ve birkaç dakika saklamak için değil tavsiye edilir. Eğer bilmenizi istedim, sizin için uygun parfüm ya da başka bir şey denemek için gereklidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.