SağlıkMüstahzarlar

Tıp "Natalsid": yorumlar ve rehber

hemoroid karşı etkili ilaç "Natalsid" dir. Yorumlar ilaç da yara izi teşvik ettiğini belirten anal ait çatlaklar kanal. Bu şeklinde üretilir rektal fitiller, kontur hücre ambalaj içinde ihtiva edilmektedir. Fitiller krem gölge ile torpido şeklinde ve açık gri renklidir.

farmakolojik özellikler

ana aktif bileşen, sodyum alginat, yardımcı madde vitespol hizmet eder. Nedeniyle aktif elemanın etkimesine, ilaç bir kanamayı durdurucu (hemostatik) iyileşmesi (onarıcı) ve anti-inflamatuar özelliklere sahiptir. çıkarılan doğal polisakarit olan sodyum alginat, kahverengi alglerden. Oluşan Aktif bileşen algidnaya asit, şişmeye özelliği mide ve bağırsak duvarını saran, bu ağrı semptomlarını ve patolojik refleksleri azaltmaya yardımcı olur.

Endikasyonları

İlaç epitalleşme sahnede kanama, anal fissür ortaya çıkan hemoroid kronik formlarının tedavisi için endikedir. proctosigmoiditis ameliyattan sonra rektum alanı üzerinde gerçekleştirilen ve hemoroid "Natalsid" dan mum kullanıldığında. Yorumlar inflamatuar süreçler bu durumlarda azalır söylüyorlar.

Kontrendikasyonlar

14 yaşından küçük hipersensitivite durumunda ilaç, hem de çocukları kullanmak yasaktır. Hamilelik sırasında ilaç "Natalsid" kullanılabilir. emziren anneler Yorumlar emzirme sırasında kadınlar da fitiller reçete olduğunu göstermektedir. Nitekim girmezse anne sütünde aktif madde, bu plasenta bariyerini geçmez, bu nedenle yukarıdaki devletlerde alınabilir.

İlaç "Natalsid": talimat, yorumlar

Mumlar rektum içine doğrudan girmek zorunda. Boşalttıktan sonra bunu yapmak daha iyidir. o serbest bırakmak mümkün değilse kendi bağırsaklar bir temizlik lavman koydu. fitiller tanıtımıyla önce su ile nemlendirilmelidir. Sabah ve akşam - 14 yaş ve yetişkin hastaların sonra Gençler, bir mum günde iki kez kullanmanız gerekir.

Tedavinin süresi, 1-2 haftadır tedavi eden doktor bireysel olarak belirlenir. çocuklar da içeren analog "Alginatol", kullanmak için Yorumlar doktorlar 14 yaş çocuklar için tavsiye sodyum aljinat.

Yan etkisi "Natalsid" anlamına

Yorumlar alerji, kaşıntı şeklinde vücudun ilaca ters tepki kullanırken, kurdeşen nadir durumlarda meydana geldiğini göstermektedir. Genel anlamda hastalar tarafından iyi tolere edilir. aşırı doz ilişkin veriler mevcut değildir. diğer fitiller rektal preparatları ile birlikte kullanılması tavsiye edilmez.

Fiyat ve depolama koşulları

Mumlar "Natalsid" (yorum bu konuda söylenecek) bir reçete olmadan eczanelerden serbestçe 250 ruble için satın alınabilir. Optimal sıcaklığa tabi (15-25 derece C) tıp üç yıl özelliklerini kaybetmez.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.