ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Pobeditovye matkap: özellikleri ve uygulamaları

Her zamanki tatbikatına betonarme bir delik başarılı olmak mümkün değildir gerçekleştirmek sır değil. bunu yapmak çalıştığınızda ürün yüzeyi üzerinde kaymasına veya kullanılmaz hale olacaktır. Genel olarak, beton, çok karmaşık ve malzemeyi işlemek için dirençli olan. onlarla çalışmak için üzerine kaynaklı özel pobeditovye matkap kullanmak karbür uçlar.

eşyaların imalatı için malzeme kobalt alaşımı ve çıkıntı tungsten karbür. Ve adı "pobeditovye matkap" donanım kelime "zafer" elde. Matkap geçen yüzyılda başladığından beri, beton veya diğer materyalleri kazanmak amacıyla tasarlanmıştır.

Pobeditovye matkaplar özel çalışma koşullarını gerektirir. bunların cihazında karbür plaka sert lehimleme vasıtasıyla mahfazaya takılır. Çalışma sırasında, aletin aktif kısmının aşırı ısıya maruz, lehimleme mukavemetli levha ayrılması olasılığını gelen azalır. Bunu önlemek için, pobeditovye matkap periyodik soğutulmalıdır. Ürünler kullanılarak son nesilleri plaka elde lazer kaynak. Bu ve 1200 ° C dereceye sıcaklıklara kadar dayanacak şekilde mümkün kılar, ve delme büyük bir hızla yapılabilir.

Yeni gelişmeler önemli ölçüde karbür plaka yapısını değiştirebilir. Günümüzde aynı anda tungsten karbür nitrit ve titanyum, bor, silisyum karbürler ile yıkanmaktadır. Ancak, sabit delinmiş beton gibi bir kombinasyonu olabilir. Önemli ölçüde dönme hareketi ile eş zamanlı olarak bu süreç bir pistonlu (çekiç) kullanımına izin verir hızlandırır. Nedeniyle darbe ve sondaj noktasında bu somut çatlaklar için en iyi sonucu verir.

Beton pobeditovye matkap tedavisi için, özel matkap kullanılmalıdır darbe cihazı ile donatılmış. Bu sondaj ve delme optimum modunu sağlayacaktır. sürecini hızlandırmak ve ürünün ömrü delikten dışarı matkap almak için işin her 15 saniye olmalıdır uzatmak için, delik onu hizmet vermiştir aynı üründür yerleştirin ve bir çekiç ile darbeler bir çift için yaparım.

Başarı asimetrik verir keskinleştirme matkap. Bu sitem beton delme işlemine olanak tanır. Hatta güçlü bir pobeditovoe matkap, çeliğin işlenmesi için uygun ve hatta bazen yumuşak malzeme olmadığı ortaya çıktı. takviye ile karşı karşıya, bu nedenle, ürün hasar görebilir. Modern teknoloji, donanım aşırı ısınma ve delme işleminde, engellerin aşılması mümkün karşı dirençlidir. Başka bir durumda, metal ile çalışmak için adım matkap de pobeditovye ürünü değiştirmelisiniz.

diş kesici kenarı ile donatılmış sert metal plaka kullanılarak işlem hızını arttırmak. Özel herhangi bir malzemeyi işlemek için bileme (Beton, granit, çelik, cam ve hatta ahşap) benzer ürünler sayesinde. Bazı durumlarda, bir matkap içeren donanım kiti kullanılarak işleminde karo, metal, ahşap, vb

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.