Gıda ve içecekYemek tarifleri

Reçete Pizza puf böreği - modern klasik

Pizza İtalya'da yoksul bir gıda olarak kabul ama bugüne kadar bu çanak dünyada insanların sevgisini kazanmak başardı kez. Pizza - harika hamur işleri hamur puf. yemeklerin Fotoğraflar evine sayısız broşür teslimatlar bulunabilir ve bu olası birisi daha sonra sipariş etmek istedim değil mi. eğlenceli ve yapılacak ilginç - pizzacılar çok yaygın ev yapımı bir pizza olmasına rağmen. en çok arzu edilen ürünler her buzdolabı içindedir Buna ek olarak, bu zor değildir.

Bu yemek pişirmek için nasıl birçok seçenek vardır. Reçete Pizza puf böreği daha fazla popülerlik kazanıyor. nazikçe petrol dolum nüfuz edilir Çıtır Yufka, kayıtsız kimseyi terk edemez. Elbette bu değil klasik tarifi, ama ne lezzet!

Kafa zorlukla bu yemek için kullanılmamış olan ürünlerin adını geliyor. Reçete puf böreği bir pizza herhangi maddelerin kullanımını içerir. Hemen hemen tüm pizza seçenekleri en popüler ve mevcut domates ve peynir vardır. Giderek Ancak, bugüne kadar, talep Mantarlı pizza. Hatta acemi aşçılar Bu yemek pişirmek için zor olmayacaktır.

Reçete Pizza puf böreği vakıf ile bir sürü iş gerektirir. Tabii ki, ideal olarak bunun kendi börekler hazırlanır en iyisidir. Eğer mağazadan alınan sürümünü kullanabilirsiniz böylece Ancak bu görev, kolay değildir. Aynı yönde uymalıdır üzerinden haddeleme sırasında ve bunun test yapı bozulur. tiner tabakası pürüzsüz hale getirilecektir daha lezzetli ancak çok değmez, bununla kadar gitmek için, son halini almak. hamur üzerinden silindir boşluklar olmamalıdır. Bir diğer önemli faktör dolgu yüzeyinde bazıları sadece Ilık koyarak olmasıdır. Bu kural kırılmışsa, hamur basitçe raskisnet olduğunu.

Hızlı bir el için Reçete Pizza puf böreği planlanmamış toplantılar için idealdir. Beklenmedik misafirler gelişi sonraki yarım saat için planlanan ve buzdolabında hazır bir puf böreği, mantar, otlar ve peynir vardı edilirse, o zaman pişirmeye hazır. zamanın bu pizza minimum miktarı hazırlamak olmasına rağmen, bunun tadı mükemmel.

milföy kilogram başına bir mantar kiloluk ve peynir 200 gram gerekecektir. zeytin yağı, sarımsak, maydanoz, tuz ve biber karanfil: Ayrıca aşağıdaki bileşenleri gerekir.

Mantar kesip ince önceden kıyılmış olan sarımsak ve maydanoz bir dilim ile tereyağı kızartmak gerekir. Bu zeytinyağı kullanmak en iyisidir. Tuz ve biber pişirme ortasında sen mantar gerekir. mantar pişmiş sonra, sarımsak çıkarılmalıdır.

Milföy bundan önce yağlanmalıdır formları ayrıştırılır. mantar üstünde Laid ve her şeyin üstünde rendelenmiş peynir ile doldurulur. Formlar 200 derecede ısıtılmış fırında gönderilir ve 20 dakika boyunca pişirilir. Bir altın rengi olacak hamur içinde ve peynir sonra, sıcak tabloya bir pizza dosya mümkündür. Hepsinden en popüler - yemekler büyük sayıda ama pizza olabilir puf böreği hazırlayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.