Haber ve ToplumÜnlüler

Laura Prepon: biyografi, oyunculuk kariyeri ve özel hayatı

Laura Prepon - Amerikalı oyuncu, komedi dizisi "Yetmişli göster" rol aldı. Scientology hareketinin Katılımcı.

biyografi

New Jersey eyaletinde, küçük bir kasaba Uotchunge içinde 7 Mart 1980 tarihinde doğdu. Babası, bir ortopedi cerrahı bir Rus Yahudisi ve annesi, bir İrlandalı Katolik, bir öğretmen olarak çalıştı oldu. Laura ailesine ek olarak dört tane daha çocuk büyüdü. Laura genç oldu.

O şehir Uotchunge liseden mezun oldu. dans (bale) ve (futbol oynarken) spor dahil Uzun bir süre, erken yaşlardan itibaren o bir oyuncu olmak istedim. Zaten on beş yaşında kız, çünkü görünümü ve büyüme, Paris, Milano, Sao Paulo podyumda konuşan bir model olmaya çalıştım.

Okuldan sonra, Laura Prepon New York'a gitti. Orada, o tiyatroda oyunculuk eğitimi aldı. 1997 yılında, filmde on yedi yaşındaki kızın ilk. Sonra Laura opera oynanan "Onlar gidin." genç oyuncu fark etti ve daha sonra çok popüler oldu "Yetmişli göster" projesi, davet edildi. O "Yılın En İyi Çıkış Yapan" ve "En İyi Kadın Oyuncu" adaylığı ödülünü sonra.

Filmografi

dizi "Göster" birkaç gençler onyedi anlatıyor. Ana rollerden biri olan Donna Pansiotti Laura Prepon oynadı. Filmografi aktris bir düzine dizi daha filmler ve daha bir yeri vardır.

komedi programı filme sırasında Laura filmi "Karl" yıldızı başardı. Orada bir rol oynamıştır. kendini kadın ve bir sunucu olarak çalıştı.

Daha sonra Laura Prepon yine ABC kanalında göründü dramı "Sonbahar Yolu", başrolü aldı.

Daha rolleri tek tek idi. aktris, "Mutfak" "erken gelmesi", "Favorilerim" rol aldı. Laura son yapıtlarından biri filmi "Trendeki Kız" oldu.

Laura bazen I Met Your Mother nasıl "Castle", "Ev MD" ve "gibi ünlü seri olarak göründü."

"- sezon Turuncu bir hit" 2013 yılından bu yana, popüler televizyon dizisinde rol aldı. Eleştirmenler Laura çalışmalarına övgüde bulundu. İyi Yardımcı Kadın Oyuncu "Sputnik" verilir.

Kişisel yaşam

Laura'nın hayat ekran dışında Hakkında az şey biliniyor. 2000 yılından bu yana o Amerikalı aktör Christopher Mastersenom bir ilişki içindeydi. çifti evlenmek amaçlanan, ancak 2007 yılında onlar bundan sonra aktris derin bir depresyon oldu ayrılmaya karar vermişti.

Serinin serbest bırakılmasından sonra "Turuncu" Uzun söylentiler Laura ve Toma Kruza romantizm olmuştur. Ama onlar kendilerini aktörler dedikleri gibi, onlar sadece iyi arkadaşız.

Laura Prepon - young Hollywood yıldızlarının biri. Biz aktris popülerlik ve şöhret yolunda devam edeceğini umuyoruz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.