SağlıkDişçilikte

"Colgate Sensitive Pro Relief" - terapötik diş macunu

yerine diş tozu zamanımızda daha uygun macunu geldi. Hangi raflarda görmez tek tür! "Colgate Sensitive Pro Relief" özel bir tarifi tarafından geliştirilmiştir. onun özellikleri ve göstergeleri hakkında aşağıda açıklanmıştır.

macun Özgünlük

Herkes için uygun olan birçok jenerik diş macunları vardır. Ama diş hekimliği alanında problem bazı insanlar için, bu tür fonların yeterli olmayacaktır. Eğer dişeti veya kanama, şüphesiz, bir doktorun hipersensitivite muzdarip, ilaçlara ek olarak, size özel bir diş macunu reçete edecektir.

Böyle "Colgate Sensitive Pro Relief" dir. Onun temel görevi - önlemek için diş hassasiyeti.

Bu hoş olmayan hissi, o diş macunu bu tür aşina nasıl kim bilir. Bu dişleri özel koruma kaplar. Bu ağız bakımı sırasında ağrıyı azaltır tükürük aksiyonu, dayanmaktadır.

Diş Macunu "Colgate Sensitive Pro Relief" Bu sorunun günlük olarak olarak kullanılabilir ve profesyonel temizlikten sonra emaye tamamen dişlerini korumak mümkün olmadığında.

Buna ek olarak, bu araç diş çürümesi ve bembeyaz dişler önlemeye yardımcı olur. Bu aynı anda çeşitli araçlar kullanmak için gerekli olmadığını göstermektedir, bu kompleksin yeterli olacaktır.

kapsamlı koruma

"Colgate Sensitive Pro Çare" - diş ve diş eti hem duyarlılığını azaltmak amacıyla bütün bir kompleks. diş macunu ek olarak, gargara üreticisi kısa bir süre dişlerinizi fırçalayın için hiçbir fırsatı varken rahatsızlığı gidermek için yardımcı olan geliştirmiştir.

Bu, uzun çalışma saatleri olan insanlar için mükemmeldir. hassasiyeti kaldırmak için bu sıvının ağızda birkaç saniye tutun yeter.

Ayrıca, bu serideki özel diş fırçası içerir. Bu hafifçe plak çıkarmak süper yumuşak kıllardan oluşur. Benzersiz ped özel olarak tasarlanmıştır dilin temizlenmesi ve diş eti. geçirmez etkisi hissedilebilir ilk uygulamalardan, özel bir fırça ile düzenli olarak bir araya bu macunu kullanma.

Bu dizilim için Alışılmadık bir ekleme - sadece dişçi ofisinde uygulamak için bir araç. diş macunu Bu tür daha dezenfektan özellikleri ile belirgindir.

Endikasyonları ve kontrendikasyonları

Yapıştır "Colgate Sensitive Pro Relief" aşırı duyarlılığı olan sorunlar yaşıyorsanız bu insanlar için tasarlanmıştır. Bu mühürleri sözde dentin kanalları anlamına gelir. Bu nedenle, duyarlılık kaybetti ve rahatsızlık ortadan edilir. Üretici ilk uygulama etkisini hissetmek iddia eder. Dört hafta sonra, sinirler yol açan bu macun kanallarının sürdürülebilir kullanımı tamamen doldurulur, ancak dentin hassasiyeti uzun süre azalır çünkü.

Ayrıca, profesyonel temizlikten sonra kullanılması önerilir. Bu prosedür minesi beyazlatır, ancak diş çıplak boyunlarını bırakır. Bu macun kalıcı olarak ortadan nedeniyle rahatsızlık.

En iyi sonuçlar için, tüm karmaşık kullanmalıdır.

Bu macun kadar okuduktan sonra, içinde alerjiye neden olan maddeler olarak görenler kontrendikedir. Bu, kalsiyum ve arginin olabilir.

talimat

Diş Macunu "Colgate Sensitive Pro Relief", çoğu, kullanımı oldukça kolay pozitif olan yorum. Eğer günde iki kez temizlemek için gerekli olan sonucu almak için. yumuşak bir kıl fırça üzerine küçük bir diş macunu (bezelye boyutu) koyun. bunun bir dizi olacaksa iyi "Pro Relief." iki ya da üç dakika içinde sorunlu alanlar özel dikkat, diş fırçalama.

Eğer diş ofis için bir sıvı hamur kullandığınızda, ama evde, fırça üzerinde bulunan özel bir yumuşak bardak, içine koymak için gereklidir ve masaj yerleri olan özellikle hassasiyet vardır.

Ciddi durumlarda, doğrudan yardımcı olmuyor ilk uygulama ayrıca bir dakika içinde ağrılı bölgeye sürtünme yoluyla macun uygulanabilir zaman. Bu müdahale acıyı sakin olacaktır. yutulduğunda tehlikeli demektir çünkü Bundan sonra, iyi ağzınızı çalkalayın.

"Colgate Sensitive Pro Relief": yorumlar

Birçok tüketici diş hekimlerinin tavsiyesi üzerine bu macunu satın almış. Genel olarak, birçok uzun süreli etkisinden memnun bulundu. Kolay florür takviyesi için Diş hekimliğinde çalıştırmanız gerekmez çeker uygulamak. Bu araç diş ve evde veri elemanı zenginleştirecektir.

En alıcılar dikkat ortalamanın üzerinde aracın maliyeti söyledi. bir şişe için iki yüzden fazla ruble ödemek zorunda kalacak. Ancak, bu macunun kullanımından elde edilen sonuçlardan için, para vermek umursamıyorum.

tüm alıcılar uzun bir etki tecrübe edebiliyoruz değil. duyarlılık birkaç saat içinde tekrar görünür bir not düşmüş. yakın kanallar dentin için zaman oldukça uzun bir süre için gerektiğinde Bunun nedeni aşırı hassasiyet olabilir.

Sonuç

Özetlemek gerekirse, biz güvenle söyleyebiliriz "Colgate Sensitive Pro Relief" o - gerçekten iyi bir araç. Sadece bir diş macunu diyemezsin. Her şeyden önce, ağız temiz yardımcı olmanın yanı sıra iyileştirici etkisi vardır. Bu durumda, bu macun ile ilgili kendi reklam üreticisi yüzlülük yoktu. Makarna çok farklı işleri, ama en önemlisi - diş ve dişeti aşırı hassasiyeti azaltır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.