Gıda ve içecekRestoran yorumlar

Teppan-Bar "Nane sazan", Novosibirsk: yorumlar, açıklamalar ve yorumlar

"Teppanda bar" nosyonu son zamanlarda kullanılmaya başlanmıştır. Tüketiciler kendi yenilik ilgilenen ve birçok hüner burada ne olduğunu öğrenmeye başladık. Aslında, terim "teppan" pişirme doğrudan yer alan bir düz metal yüzeyi ile büyük levha-pan belirtmektedir. Ancak, bugünün catering bu terim farklı bir anlamı vardır. Böylece müşterinin doğrudan önünde pişirme çağrılacak geldi. Teppan - sağlıklı beslenme bütün bir felsefe.

yemek hazırlanması sırasında tüm yararlı kaydedilmesini sağlar hızlı termal işlemin, tabi tutulur. Birçok kolay et veya sebze olağan tavada daha lezzetli teppan, pişmiş olduğunu işaret etmektedir.

Bu bar, aynı zamanda muhteşem bir gösteri bakın veya bazı becerileri almak ve daha sonra arkadaşlarına sürpriz yapmak için bir fırsat değil adildir. karar verdik Kurumları Rusya'da biraz müşteri hizmetleri bu yöntemi uygulamaya. Ama en açık örneği "Nane sazan" dir. Novosibirsk - büyük kültür merkezi, yeterince gelişmiş, böylece her şey mümkündür.

ilk ve tek

Nitekim, bu kurumun kurucusu birçok bakımdan öncü oldu. teppan biçimi - gastronomik sözlüğüne koymak çubuğu "Nane sazan" (Novosibirsk) 'dir. vatandaşlar tarafından kabul edildi fikri orijinal adı olarak çok iyidir. Gerçekten hala, alkollü içecekler ek olarak, ancak, küçük ve şirin bir bar büyük bir masa-tava üzerinde hazır olduklarını görür.

Burada, her gün lüks "ateş gösterisi" suşi hazırlamak çok sayıda atölye vardır. Bu yemeğin ülkemizde çok düşkün olduğu için ziyaretçiler bu tür etkinliklere katılmak için istekli. Ve, şaşırtıcı bir şekilde, basit teknikleri hakim olan, onlar "Nane sazan" ziyarete (Novosibirsk) sona yoktur. Halen bu nedenle günlerinde bile birçok insan her zaman vardır, hiçbir analogları vardır.

yön

kurumun kurucusu hassas Doğu mutfağında toplumda hüküm süren eğilim ve ilgi yakalandı. Başlangıçta orada bir Japon restoranı konuşlu. Çalışmaları başarılı olmuştur, ama lider işinize kamu yararını uyandırmak için bir fırsat gördü. Hatta en iyi restoranlar güncellenmesi ihtiyacı vardır. Ancak, Japon restoran ve suşi bar yağmurdan sonra mantar gibi büyüyor çünkü, her zamanki yönünü değiştirmek, ama daha şık yapmamaya karar verildi.

Bugünkü piyasa iki eğilimlerin Bu eşsiz kombinasyon - kültür ve bir kokteyl pan-Asya mutfağı. Bu henüz Japonca, Tay, Vietnam ve Çin mutfakları dahil başka moda eğilim vardır.

Eski "Sushi Yama"

Restoranın Zephyr şanlı on yıllık geçmişi alınan popülerlik, müdahale etmeyen "Nane sazan." Novosibirsk - Yeni akış neşelendirmek için algılanmaktadır böylece, eğilim içinde yaşayan bir şehir. Ve "Sushi Yama" sevilen tüm eski müşterileri, buraya gelmeye devam ve bazıları hala restoran dramatik değiştiğini şaşırırlar. Yöneticiler nasıl tutmak ve yeni ziyaretçi çekmek başardık ki? Konsept basittir: menü hep ünlü olmuştur en lezzetli rulo kalmıştır "Sushi Yama." Teppan-Bar "Nane sazan" incelemeleri menüsünde bugün favori Japon yemekleri kaldığını vurgulamak, ancak önerileri yüzden fazla ziyaretçi mükemmel bir seçenek bulabilirsiniz geniştir.

herkes için

Gerçekten de, "Sushi Yama" önce sadece birkaç ziyaretçiler tarafından ziyaret edilmektedir elit bir yerdi. Ancak, yeniden yapılanma tarafından, kurucular daha demokratik yapmaya karar verdi. Artık, kitle heterojen hale geldi. Ancak, ana özelliği, kendisi için ziyaretçiler buraya gelip - bir "ateş gösterisi" yaratmak bir teppan. Novosibirsk'deki Bar "Nane sazan" - tek yer en tecrübeli teppanschiki çalışması.

o "Sushi Yama" açıldı bile, burada yerel aşçılar yemek pişirme ve hokkabazlık temellerini eğitim verdi Filipinler'den uzmanlar davet etti. Bireyler sirk bile davet etti. Sonuç olarak, konukların katılımıyla bir kap veya cep ve farklı hileler pişirme ve benzersiz kokteyller, zakidyvaniya yumurtadan dokunmuş inanılmaz gösterisi oluşturmak başardı.

özel bir atmosfer

Teppan-Bar "Nane sazan" (Novosibirsk) - Orijinal tasarımdır. Üstelik yaratıcıları kendi başlarına bu geldi ve ancak bundan sonra Rusya'da birkaç tür yerler olduğunu öğrendik. Ama Sibirya'da hâlâ herhangi yoktu. biçimi ana kavram oldu. Her şey teppan etrafında dönmelidir. Ancak, gerçekte çok daha zordu. Basitçe çubuğu işe yaramadı zamanki teppan eklemek.

Tüm detayları anlamaya vardı. Ancak, tasarımcılar ve geliştiriciler boş oturan değildir. çubuk onu barmen ile sohbet ve çalışma teppanschikov gözlemlemek, yemek, oturmak için uygun olduğunu, öyle ki kurdu. Sonuç sandalyede genişliğine rafın yükseklikten Her şeye sahip ideal bir çözümdür.

tasarım Özellikleri

Ne ziyaretçiler çubuğu «Nane sazan" (Novosibirsk) sunulur? Yorumlar İlk bakışta oda tasarımı çeker söylüyorlar. maliyetinin çok iç muhasebeleştirilir. Bilgisayarda çekilmiş, ve daha sonra detayları ile takviye edilmiş, ve sonuç düzenlenmiş ve yaratıcıları, ve tüketici bir son versiyonu, edilir.

ön planda bar önerilmişti. Bu nedenle yapıldı. sıkılmış masada tek başına oturan ve burada bir şirket var. çoğu insan için masada birine bağladım alın kabul edilemez olduğunu ve sayaç hiç artık sorudur. Tabii ki, daha az sayıda koltuk vardır. Ama bu kararın doğru olduğu anlamına gelir şirketin ekonomik durumu etkilemedi.

Teppan-Bar "Nane sazan" "Krasny Prospekt" metro istasyonunda çalışmaktadır. İç modern tarzı çatı vardır. Bugün son derece popüler. Ayırt edici bir özelliği, doğal malzemelerin kullanılmasıdır. Sen kaba tuğla duvarlar, orijinal metal ve cam lambalar ve sıradışı mor ışık izleyebilirsiniz. Bütün bu fütüristik bir atmosfer yaratır. seyirci çoğu - bu teppan ile bir alandır.

"Ateş göster"

Her gün için eğlenceli değil. Teppan Bar "Nane sazan" incelemeleri bu muhteşem ve muhteşem görünümü, hangi, tabii ki, sıkıcı söylüyorlar. Bu tür eğlence tatilinde misafirlere sunulan nedeni. yemek pişirmek için özel olarak katılan hafta içi teppan günü. kendi içinde Bu ilginç gözlük olduğunu. Ancak, tam şov genellikle büyük tatil için, bazı olaylar sınırlı.

Teppan öğle - özel bir zaman, iyi düzenli ziyaretçiler bilinmektedir. Bu sizin spesiyalleri sipariş edebilirsiniz sağlıklı bir diyetin bu saatler taraftarlarının içindedir. Sıcaklık tüm besinler ve vitaminler istinat hızla ederken yiyecekleri pişirmek için izin verir. Benzersiz bir özellik - misafirler yandan ayakta sipariş için beklemek zorunda olmayacaktır. kendisi bunu sağlar pişirin ve şahsen pişirme sırları hakkında ona sorabilirsiniz.

spesiyalleri

Restoran "Nane sazan" (Novosibirsk) - diyet olanlar için mükemmel bir yerdir. müşterilerin çoğu sağlıklı ve doğal gıda taraftarları vardır. hazırlık sürecinde katı ve sıvı yağların kullanmıyordu. bu kadar yüksek sıcaklıkta, hepsi kanserojen ayıracak. Bu durumda, çanak, sulu ihale ve çok lezzetli, hem de faydalı çıkıyor.

"Nane sazan" (Novosibirsk): Menü fiyatları

Bu tür bir kuruma devam etmek isteyen herkesi ilgilendiren bir konudur. Ne kadar ailenizle birlikte akşam mal olacak? herkesin farklı tatlar ve ihtiyaçlara sahip olmasına rağmen, sizinle biz ve bulmaya olduğunu, ortalama bir fatura var. düzenli müşterilerinin İncelemeler bakılırsa, en iyi şefler tavuk ve karides erişte yönetmek. pirinç, kara buğday ve udon: Bu üç çeşit makarna bir seçenek sunar. kireç bir dilim hep devam eder. biber, tatlı ve ekşi, istiridye: sos da ziyaretçi tadı. Kısım 300 gram 420 ruble. Bu fiyatı oldukça makul olduğunu.

en biz "Nane sazan" (Novosibirsk) ne sunabilir daha yakından bakalım. Menü çok zengindir. Her ziyaretçi için sadece mutlu ve hatta zevk vermez bir şeyler bulacaksınız. Tay domuz deneyin. Bu lüks et sebze, kireç, kişniş ve biber ile kızarmış. Porsiyon 250g 340 ruble.

Rolls - evin bir uzmanlık, pek çok kişi tarafından takip edilen ve buraya gel. 'Suşi Yama "tüketicilerin aslında alışık beri Japon atıştırmalıklar en iyi şekilde iyi olduklarını. Örneğin, büyük bir ejderha rulo emin keyfine varacaksınız. Salatalık ve krem peynir, kavrulmuş susam ve müthiş soslu yılan balığı filetosu - çok lezzetli. 250 g ağırlığındaki kısım 525 ruble maliyeti. Salatalar ve atıştırmalıklar yaklaşık 120 rublelik bir fiyat etiketi ile, her zevke uygun yemek.

Lüks tatlılar yemekten büyük bir devamı niteliğinde olacaktır. Novosibirsk'deki Restaurant "Nane sazan" Eğer pahalıya çilek ve mango soslu Rikota panna sunmaktadır. Bu yemeğin fiyatı - 250 ruble. Krep roti ilk kez fethediyor, taze muz ve yoğunlaştırılmış süt ve çikolata sosu ile doldurulmuş ince hamur yaptı. Maliyet - 250 ruble. Bu nedenle, ortalama kontrol - yaklaşık 1000 ruble. Bir çok ya da size biraz, ama burada yemek çok lezzetli.

yerine bir sonuca ait

"Nane sazan" - Burası hem sakinleri ve ziyaretçiler ile çok popüler olan yeni bir formattır. lezzetli yemekleri tatmak ve muhteşem gösterinin tadını çıkarın fırsatı herkes çekiyor. Ayrıca, yorum salonu temizliğini Abdülmecid vurgulamak. Aşçılar gözlerinizin önünde profesyonel bembeyaz elbiseli münhasıran çalışır. Biz kendi izlenim almak için en az bir kez buraya ziyaret etmenizi öneririz.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.