Gıda ve içecekRestoran yorumlar

"Ice Bar" Kaluga: fotoğraf, yorumlar

günlük yaşam prigashaet "Ice Bar" (Kaluga) monotonluğundan sıkıntısından sıyrılmaya isteyen Hepsi - reklamda belirtildiği gibi, bir yerde, halkın "kalpleri ve zihinleri kazanmak". Kurum günlük rutin ve sıkıcı bir ruh hali için ezici bir darbe sunmak için çağırır. Yapılan değerlendirmeye göre "Buz Bar" (Kaluga) - zevk üç muhteşem salonları, şehrin en iyi DJ'ler favori hit, geniş bir alanda işlerini biliyorum barmenler, dumanlı aromalı nargile ve şarap ile kafa kokteyller harika bir koleksiyon. Ve zengin bir menü ile büyük bir mutfak.

tanıdık

makalede sunulan bir fotoğraf olan "Ice Bar" (Kaluga), birçok müşteri belki, şehir, sadece kafe hangi öğle veya akşam yemeği ve yorulana kadar sabah ve dans kadar kalmak sadece bakabilirsiniz sokacağı belirtildi. Vatandaşlar burada boş zamanlarını geçirmek ister. "Ice Bar" (Kaluga) yorum kurum sevk, ilerici ve oldukça zorlu kitle için tasarlanmış, rahat ve algı benzersiz hisseder.

hafta içi

şehrin gürültüsünden çıkan, hafta boyunca burada giderseniz çevre kurumlarını yatıştırıcı eşsiz keyfini hissedebilirsiniz. Ziyaretçi geniş konforlu kanepeler, masif rahat koltuklar, doğal ahşap, gerçekten hoş bir atmosfer yaratır sıcak aydınlatma yapılmış tablolar iç varlığını kaydetti. "Ice Bar" (Kaluga) olarak adlandırılan kurumda durum, Misafir görüş vardır ve iş toplantıları ve dost toplantılarında ve pervasız parti için!

Cuma ve Cumartesi akşamları

Herkes için "Buz Bar" da Cuma ve Cumartesi günleri öncesi parti markalı üç kat arttı. Cafe sayesinde DJ'ler arasında son derece profesyonel çalışmalarına, delicesine lezzetli ve şık kokteyller, canlı pencerelerin varlığı ve kendisi başını kaybediyor olabilir barda dans olasılığı sabah yaktı alevli ateşli yere dönüşüyor!

Yiyecek ve içecek Hakkında

Kaluga gurur cafe "Ice Bar", ziyaret, herkes hızlı ve lezzetli yemek yapabiliyor. Sen tek başına ya da ailece ya gelebilir. Yapılan değerlendirmeye göre, hiç kimse kayıtsız bırakabilir çok hoş bir atmosfer ve lezzetli yemeklerin tadını çıkarabilirler. Gıda yanı sıra, bazı sıcak kahve, çay, sıcak fincan sunabilir veya şekerli içecekler herhangi birini seçebilirsiniz.

 • "Buz Bar" da akşam yemeği seçenekleri: tablolar, çubuk, paket.
 • Seçenekler menüsü: Kahvaltı, brunch, öğle yemeği, akşam yemeği. tatlılar çeşitli vardır. İndirimler.
 • Bar atıştırmalıklar verilmemektedir.
 • Çeşitli içecekler: bira, şarap, kokteyller.

fıçı bira sadece 100 ruble için sunulmaktadır: Pazar Perşembe "Buz Bar" da özel bir teklif gerçeği ile memnun bira içecek Aşıklar. Zaman zaman kafe çeşitli promosyonlar, çekilişler ve yeniliklerle ziyaretçi çekmektedir. Örneğin, büyük dünya sanatçılar adanmıştır kokteyller toplanması, Metallica (tekila yapılan şurup "Baharat" limon suyu, kızılcık suyu, sahip baharatlı bir tat) dahil Nirvana (papaya sıvısından, likör "Mavi Curacao" votka , mürver şurubu, soda, hafif, tatlı tat) sahiptir.

mutfak

ICEBAR modern Rus Avrupa ve Amerikan mutfağı sundu. "Ice Bar" (Kaluga) menüsünün kurum sevgi ile tasarlanmış ve Avrupa'nın en iyi Avrupa restoranlar fiili mutfak tercihlerine dayanmaktadır. kendi değerlendirmeleri cafe ziyaretçileri yerel menü en rafine ve zorlu halka hitap mümkün olduğunu söylüyorlar. "Buz Bar" da birçok yerel Pastacılar dan kendilerini, çeşitli taze ve lezzetli tatlılar şımartmak ister. Daha çekici ve bir pozisyonda bu demokratik fiyat bar menüsü ve mutfak olun. dregs zevk fincan kadar boşaltmak alışık olanlar için bir kült yerinde kabul Cafe ICEBAR.

güç seçenekleri

 • Amerikan mutfak.
 • Avrupa mutfağı.
 • Rus mutfağı.
 • Japon mutfağı.
 • Çocuk menüsü.
 • onlarla yiyecek.
 • İş yemekleri.
 • Kahvaltı.
 • YAvan menüsü.

İş Öğle

Onların incelemelerde de belirtildiği gibi, misafir, iş öğle yemeği menüsü büyük bir kağıda servis edilir. "Mezeler", "Çorbalar", "Sıcak", "içki": liste, her bölümden 3 yemek seçenekleri sunar. Küçük bir iş yemeği maliyeti: 130 ovun. Bu içerir: salata, çorba ve bir içki. 200 ruble çoğu maliyeti. Bu düzenleme, bir birinci, ikinci, üçüncü ve komposto yemekleri oluşur. çorba ve bir ikinci çanak oluşan ara versiyonu Sağlanmış. Onun fiyatı: 170 RBL. Gıda denilen Misafirler, güzel, kısmı çok lezzetli servis edilir - yeterli hacim.

menüsünden alıntılar

Öğle yemeği için konuklar, örneğin, bir salata, peynir çorbası, sipariş edebilirsiniz tembel lahana rulo ve meyve kompostosu. Ziyaretçi şarap "Demiglaz" soslu sığır çiftliklerinin bir etli, aromatik, protein bakımından zengin biftek tadını çıkarabilir. Bu yemek, narin, yağsız et ile, baylar ve bayanlar ve çocukları gibi.

Yoksa yalın menüden yemekler deneyebilirsiniz. Ne olursa olsun dini mezheplerin hangi kendisine ICEBARe konuklara keyifle oruç için bir fırsat sayılabilir. DC restoranın menü yaklaşık 20 yemekleri vardır. Taze sebze, meyve ve sağlıklı hububat açısından zengindir. Her yemek, incelemeden, çok lezzetli.

Oruç tadabilirsiniz: "Tofu" roka ve güneşte kurutulmuş domates ile mantar sos ve mantar, risotto ile makarna. Ayrıca portakal mandalina sos ve kuskus veya salata ile peynir "Dor Mavi" havuç pirzola temelinde hazırlanan lezzetli peynir çorbası, tadabilirsiniz. portakal soslu tecrübeli fasulye ve kuskus, kereviz ve domates ile pişmiş gerçek mutfak başyapıt düşünün birçok Son yemek, öğle ve akşam yemeği için hem uygundur. Vitamin ve lif açısından zengin olan bu çanak yayınında sadece yeri doldurulamaz.

Buna ek olarak, menü az insan kayıtsız kalması tatlılar, mezeler ve salatalar, sıcak yemekler, geniş bir seçenek sunar.

yararlı bilgiler

 • ortalama kontrol boyutu: 600 sürtme.
 • Bir iş yemeği 150-200 ruble maliyeti.
 • Öğle zamanı: 12: 00-16: 00.

Ödeme:

 • kartlarda.
 • Nakit.
 • banka aracılığıyla.

Olanaklar ve hizmetler

 • Masa rezervasyonları.
 • spor yayınları izlemek.
 • Ziyafetlerin organizasyonu.
 • Çocuklar Köşe.
 • Çocuklar için eğlence.
 • Çocuklar için tatil.
 • dans pistinin bulunması.
 • Yaz terasında varlığı.
 • Kablosuz.
 • Park (kamu, özel).
 • Tuvalet.

Restoran açık olduğu

 • Perşembe günleri arasında: 10:00 01:00 kadar.
 • 10:00 ve 06:00: Cuma ve Cumartesi günü.
 • Pazar: 06:00 için 10:00 c.

adres

kafe ul, Kaluga'da bulunmaktadır. Moskova, 10. Asıl soru herkesin "Ice Bar" (Kaluga) ziyaret etmek: Araba kullanmayı. Harita üzerinde araç sürücüleri özel web sitesinde ele alınabilir. toplu taşıma araçları ile gidip edenler, kısa durağı (sokak. Lenin bulunur) "Sinema Merkez" tarafından yönlendirilmelidir. O durana kadar kara taşımacılığı ulaşılabilir:

 • Beş otobüsler: №№12 (gider "Kaluga-1" "giysi fabrikası" için), 30 ( "Kaluga-1" den "(Druzhba Kaluga-2 '), 61 den" giysi fabrikası " "için"), 85 97 (dikiş fabrikadan "dan" Kanishchevo "), ( "Silika" ile "Konfeksiyon fabrikasında" dan).
 • Üç troleybüs: №№ 1 (gelir "Kaluga-1" "Tsiolkovsky park." Için), 5 (Kuzeyin köye "konfeksiyon fabrikasında" dan.), 12 ( "Kaluga-1" den "Dikiş Fabrikası" ndan) .
 • On minibüs: №№ 1 "(Kaluga-1 "den "Koshelev-Project, 29 den (." (Nihai)), 31 ( "Okul №6» (Queen Street Akademika) için" Kaluga-1'den)" "Kaluga-1" den "Kaluga-1" Olgovskaya "Zhdamirovo-2 '), 63 (acil hastaneye gelen" Kare Dünyası "), 74 (dan" 45 (dan "bölge hastanesi") "ile" Bushmanovki " ), 76 ( "Koshelev-Project" dan (nihai) "konfeksiyon fabrikasında" dan "Kaluga-1" den "Nikitina" dan "K-Routh"), 83 (), 95 (30 inci bölge), 97 ( "Yolu" ile "konfeksiyon fabrikasında" dan).

Kaluga, "Ice Bar": Müşteri yorumları

"Ice Bar" kurum adı verilen Misafirler dikkat çok değerli olduğunu, iyi bir hizmetin varlığını ve çok rahat ve konforlu bir iç mekan not edin. Kurum çok uygun rahatlatıcı, kaliteli eğlence için olduğunu, ziyaretçiler demek. giriş ziyaretçiler de sevgiyle salona geldi eşlik samimi ve çok uysal bir kızsın. Nerede yumuşak koltukta rahatça oturup lezzetli bir öğle yemeği yiyebilirsiniz.

Menü adı gibi yemekler, tekrar buraya gelip bazı alışılmadık puding denemek için emin olmak için pek çok umut evince sunuyor. salatalar, çorbalar, rulo ve tatlılar maliyeti konuklar bu srednekaluzhskimi fiyatları ile orantılı olduğunu diyoruz ama bazı sıcak biraz karışık fiyatı: Ziyaretçi daha pahalı buluyorum. çay ve kahve, alkol ve kokteyller iyi bir seçim: menüde konuklar içeceklerin zengin bir seçenek varlığını kaydetti. Ayrıca tatlılar geniş bir yelpazede sunulmuştur belirtilmektedir. Bu menüde tatlı garson kullanılabilirliğini sorgulamak için çağıran bir dipnot olduğu üzücü.

Misafirler heyecanla kafe rahat bir iç konuşan, güleryüzlü hizmet, lezzetli yemekler, çeşitli bir menünün rahatlamaya yer almaktadır. Yazarlar comments hizmet oldukça yavaş pişman ve öğle vakti burada bakarsak, yemekten sonra 15 dakika gecikmeli bir işte söylenebilir.

Oysa kurum kuvvetle özellikle yakın çalışanlar için, ziyaret etmek önerilir. Yapılan değerlendirmeye göre, tüm Kaluga fiyat, iyi hizmet, yumuşak yastıklar arasında dinlenmek ve ofis ortamından biraz kendimden dinlenmek yeteneği oldukça orantılı için iyi bir yemek keyfini çıkarabilir. Değerlendirme yazarları, favori kokteyl yudumlarken, kanepede yatmak ya da bazı yeni atıştırmalıklar kendinizi tedavi etmek burada çalıştıktan sonra da bir göz değer olduğunu. Ayrıca birçoğu "Ice Bar" ilginç, eğlenceli ve yarışmalar tatil heyecanlı çeşitli yürütülen extol.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.