Gıda ve içecekRestoran yorumlar

(St. Petersburg) "Kırmızı Kont": değerlendirmeleri

Eğer bir ofiste çalışmak ve bir restoran ya da kafe yemeğe gitmek için zaman yoksa, o zaman herhangi bir ev veya ofis restoran yemek teslim fikrini seveceksiniz.

Beklendiği gibi, "ev restaurant", "Red Sayısı" (St. Petersburg), hızla kazanıyor popülerlik olarak bir noktadadır. Eğer yemek yapmak için zaman ya da gücü varsa veya aniden beslemek için lezzetli olması gerekir kişilik soyundan eğer yok durumunda kullanışlı Gıda Teslim. Gıda dağıtım her durumda uygun - bu tatil tablosunu kapak, ya da sadece ofiste öğle yemeği gereken bir akşam yemeği partisi, olsun.

Teslim restoran yemek

Restoran "Graf Krasnov" St. Petersburg boyunca restoran yemek dağıtımında uzmanlaşmıştır. Bu hızlı ve verimli hazırlamak ve Peter herhangi bir noktasında talep yemekler sunmak mutfak ve kuryeler işçi olmak üzere personelin önemli sayıda istihdam etmektedir. Restoran işletmecileri "Krasnov Kont" pişirme ve gıda teslim kesin süresi hakkında sizi bilgilendirecektir. Ama yaklaşık 45-50 dakika yönlendirilmesi gerekir - bu düzenin asgari bekleme zamanı. Teslimat, bu arada, tamamen ücretsiz.

Bu arada, saat 01:00 9'da ve son siparişler de işini başlar "Krasnov Kont".

Nasıl sipariş?

kurum "Kırmızı Kont" (St. Petersburg) sipariş etmek çok kolaydır - sadece kurum web sitesinde uygun seçenekleri kullanmak gerekir. Menü kategoriye ayrılır: Eğer sevdiğiniz yemeği seçip size gereken miktarlarda alışveriş sepetine eklemek gerekir.

Ardından, sipariş ve hızlı iletişim için telefonunuzu göndermesi gerektiğini adresi belirtmeniz gerekir. Ayrıca istenen dağıtım süresini belirlemek, ama yemekler karmaşıklığına bağlı olduğunu hatırlıyorum.

Ana yemeğin - Pastalar

Restoran "Graf Krasnov" kek hazırlanmasında eğimi yaptı. menüsünde tatlı ve tuzlu dolguları, Rus turta ve her zevke hatta pizza ile Oset turta büyük bir çeşitlilik göreceksiniz.

Restoran "Graf Krasnov" sıklıkla kurumların operatörleri bilgilendirir kendi varlığının olaylar ve indirimler, çeşitli ev sahipliği yapmaktadır. Buna ek olarak, aynı zamanda kurumun sitesinde tüm güncel promosyonlar hakkında bilgi bulabilirsiniz.

Bunlar Oset turta

Böyle bir yerde, "Kont Krasnov" gibi neredeyse St. Petersburg çevresinde en iyi Oset turta hazırlar. Bu tür kek içinde bir dolgu ile, ince hamur, dairesel ürünlerdir. Orta Oset turta pişirme sırasında nemin buharlaşması için bir yuvarlak delik olmak zorunda. en kaliteli ürünlerden geleneksel ve orijinal tariflere göre hazırlanan gerçek Oset turta "Krasnov Kont" çok çeşitli olarak. Burada kabak, patates ve soğan, mantar, lahana ile etsiz Oset turta bulabilirsiniz. Ve ayrıca et, balık ve peynir dolgularla turta vardır.

tatlı Oset turta arasında armut, kiraz, çilek ve hatta muz seçenekleri vardır. sekiz yüz gram, bir kilogram ve bir kilogram ve iki yüz gram: Tüm kekler üç boyutta pişirilmektedir. Fiyat pasta boyutuna bağlı olarak değişir. Örneğin, bir tatlı kiloluk pasta için daha az aynı yer, 525 ruble ödeyecek - 490, ve en büyük için - 590 ruble.

Rus kekler

Menü geleneksel örgü ile süslenmiş Rus tatlı ve tuzlu pastaları sahiptir. Bu yemekler de sebzeli ve etli veya peynir ile kullanılabilir.

Tatlı yapılanmalar elma, peynir, çilek, portakal ile turta sundu. Rus tatlı kekler sadece büyük boyutu (1.2 kg) pişirilmektedir ve biraz daha pahalı her kek değer - 699 ruble. Rus geleneksel tarifler Pastalar Oset turta daha az popüler değildir. Onlar tadı lezzetli ve en taze malzemelerle yapılan bulunmaktadır.

Pizza siparişi

Kurum pizza gibi aynı zamanda ünlü bir tabak pişirin. "Kont Kırmızı" (St. Petersburg) Farklı bir malzemelerle pizza yanı sıra testin farklı türde seçebileceğiniz bir menü sunuyor. mozarella, jambon, domates ve biberli 599 ruble için geleneksel test, örneğin, pizza "Sherlock Holmes" vardır. sadece 550 ruble olarak peynir, jambon, mantar ve domates ince hamur pizza "Dört Aces" vardır.

kek ve pizza ile birlikte, restoran "Graf Krasnov" da çorba, ana yemekler, salatalar ve içecekler sipariş edilebilir. Tüm Şık ambalajında mühürlü kaplarda getirmek.

insanlar kurulması hakkında ne diyor?

"Kont Kırmızı" olarak bu alışılmadık yemek dağıtım hizmeti günü, çevrimiçi kurumları ve diğer uzman sitelerin yorum daha olumlu gözden geçirmektedir. hızlı teslimat ve tüm yemekleri mükemmel tat, özellikle Oset turta gibi müşteriler.

Bu özellikle bir parti ya da başka olay sırasında büyük şirketler için, çok iyi bir kazanım olduğunu - Birçok karlı stokları, örneğin, 999 ruble üç pizzalar söylüyorlar.

Çoğu müşteri kolayca rezervasyon yapabilirsiniz kuruluşlar, yerleştirmek gibi. kek ve pizzalar, hızlı ve ücretsiz kargo büyük bir seçim ile iyi menünün yanı sıra güzel ambalaj yemekleri kutlama. kurumda Operatörler danışmanları, "Krasnov Kont" - her zaman müşteri ile iletişim kurmak için hazırız gerçek profesyoneller, davetkar ve samimi seti.

Restoranda rezervasyonları "Graf Krasnov" eğlenceli ve zevkli ve getirdiği kek ve pizza mükemmel tat yapın ve kaliteli tüm ruhuna olacaktır. Bir meyva suyu ya da başka bir şey - şey, örneğin yanlış giderse, teknik sorunlar kurum için tazminat olarak bir hediye olarak içki ikram "Krasnov Kont", düzenin komisyon meydana geldi.

Bu kurum hizmet üstünde her zaman olduğu, bir sürü görüş bulabilirsiniz. Teslimat hızlı ve yemek lezzetli ve güzel paketleme, iyi, fiyat oldukça kabul edilebilir olsa bile bu restoranda eksilerini bulmak zordur.

Rus ya da Oset turta, çok da uzak olmayan ofisinden, Misafir beklemiyordum ya da sadece lezzetli bir yemek istemek gibi o zaman kesinlikle online sipariş etmek gerekirse "Krasnov Kont". kendi seçtiği Hakkında pişman asla!

Genel olarak, burada hoşuna gerekiyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.