Sanat ve EğlenceMüzik

"Mirage": Tarih, diskografi, fotoğraf. Eski sırası

Bugünün yazıda Sovyet zamanında yaratılmış bir kez popüler ekibi, bakacağız ve perestroyka döneminde bizim engin ülkenin mekanlarda büyük bir popülerlik kazandı. "Mirage" bir gruptur. Biyografi, katılımcıların fotoğrafları, diskografi - tüm bu bizim incelemede bulunacak.

Biz takım hakkında ne biliyoruz

"Mirage" grubu geçen yüzyılın 90-ler bir kült oldu ve muhtemelen sadece tembel, duymuş edilmemiştir. ilginç gerçekler dolu bağlanmış bir ekiple: çılgınca popüler; çok para; intrigue; dava; Ünlü müzisyenler bugün isimleri, bir zamanlar "Mirage" içine kendi yolunu başladı. Ama ... her şey sırasıyla.

grubu "Mirage" akla gelen ilk şey bahsedilince ifadeler kümesidir: "efsanevi grubu", "Şarkı" Müzik "" taraftar stadyumları "bize bağlandı "daha sonra tüm 70'lerde doğmuş gençler ve idolü" "akılda kalıcı müziği", "solist Tatiana Ovsiyenko".

Sadece vokalist değil - Eğer biraz daha dibe Ancak, bu Tatiana Ovsiyenko çıkıyor. ekibi sayesinde grubu "Mirage" uzun zaman aile ev sahipliği yapmıştır hangi ünlü birçok isim bugün aldı. eski fotoğrafları - Margarita Suhankina, Natali Vetlitskoy Natalia Gulkina Irina Saltykov Roman Zhukov - bazen çeşitli sürümleri kronik görünür. Hepsi öyle ya da böyle farklı durumlarda farklı kompozisyonlarda, farklı zamanlarda, personel ile yapmak zorunda.

Müzik grubu her zaman deneyimli - ve popülerlik ve unutma. Onun oluşturma ve daha da geliştirilmesi ülkede perestroyka döneminde meydana gelen bu tarihi dönüm noktası da grubun biyografisi üzerindeki iz bırakmıştır.

"Mirage" grubu: Eski sırası

organizatör ekibi besteci ve müzisyen olarak kabul edilir Andrei Lityagina, 1986 yılında birlikte birçok yetenekli müzisyenlerden oluşan bir grup getirdi. O andan itibaren, "Mirage" yaratıcı biyografi saymak.

Letyagina şair ile kaleme Valeriem Sokolovym 12 şarkı yazılmıştır. konservatuvar öğrenci, gelecekteki opera şarkıcısı Margarita Suhankina gerçekleştirilen hazırlanan düzenlemeler ve stüdyo kayıt vokal, - müzik için. Her şey grubunun tanıtımı için hazırdı - harika bir başlangıç parlak bir gelecek vaat. Ancak, o klasik müzik dünyasında yalnız kendini gördüğünü ortaya çıktı, değil pop projelerinde yer alacak. Suhankina onun adı hiçbir yerde görünmüyordu ısrarla, ve pop müzikle ilgili bir şey en azından vardı.

Grubun organizatörü yeni solist bulmak zorundaydı. Bu oldu Natalia Gulkina. Gulkina katılımıyla birkaç ek şarkılar kaydedildi ve Mart 1987'de grup "Mirage" piyasaya sürülen ilk müzik kaydını, doğdu. Diskografi albümü ile başlayan "Yıldız bizi bekliyor."

Svetlana Razin, tesadüfen, popüler şarkının "Yeni Kahramanı" yazarı oldu - o takımı başka solist davet kendisi için albüm ustalık lideri Lityagina takımı dağıtma konseri "Mirage", müzikal başarısı. Roman Zhukov (o klavye çalıyor) - Kolektif alarak kısmının hayatında Şu anda başka tanınmış bir kişilik.

"Birlikte Yine"

grup çok popüler oldu, ancak 1988 yılında solist, gruptan ayrıldı ve kendi projelerini kurdu. Natalia Vetlickaya - "Mirage" yeni bir kız geldi. Ama uzun süren - Bir yılda gitmiş. Bir süre sonra o solist Inna Smirnova, ama çok geçmeden gruptan ayrıldı. Ancak, bu oynaklığı Lityagina rahatsız etmez. kader Margarita Suhankina o "tekrar bir araya" Bir sonraki müzikal materyal ikinci albüm için hazırlanan zaman. 1988 Yazı ışık açma plakası ile işaretlenmiştir. çılgın turne grubuna başladı. konser programı 80 konser ayda grubu "Mirage" led tur faaliyetlerinde norm, böylece dardı. Fotoğraf grup üyeleri Sovyetler Birliği'nde Billboard birçok şehirler bırakmadı.

Zihinsel hepsi aynı Gulkina ve Suhankina zorlayarak fonogram içinde - Yeni takım yüzler Irina Saltykov ve ancak sadece sahnede dans etti ve şarkı görünümünü yarattı, Tatiana Ovsiyenko, oldu.

"Mirage" başarısı çarpıcı oldu ve 1989 "Yılın Şarkısı" müzik festivalinin üyesi oldu şarkı "Müzik bizi bağlandı".

değişim rüzgarı

1990 yılında grup "Mirage", üyeleri birden fazla şarkıcı vardır hikayesi, yeni bir kız itiraf etti. Grubun bir diğer solist oldu Ekaterina Boldysheva. kızın katılımıyla "Mirage" bir ayırt edici özelliği başkasının parça kullanılmadan, "canlı" gerçekleştirilen konserlerde o şarkı oldu.

Sovyet için önemli bir dönem haritalar şaşkın ve Lityagina grup lideri planlar. Bir süredir, ben planlanan o zaman oldu üçüncü müzik albümü, serbest bırakılmasını ertelemek zorunda kaldı. Orada geliştirme ekibi bazı durgunluk olmuştur.

Sadece 1997 yılında tekrar sesini Margarity Suhankinoy kulağa remix kolektif albüm denilen Dans remix »doğdu. Yine değişiklikler gruptaki gerçekleştirilmiştir. şarkıcılar bileşimin tamamen yenilenir. Evgeny Morozov, Maria Kharcheva Nicole Ambrazaytis - Şimdi sahnede genç kızlar terk etmeye başladı.

Ama 2005 yılında grup "Mirage" önemli bir olay işaretlenir yaş onun oluşunu, kutladı. SC "Olimpiyat" nde "Mirage" doğumu şerefine müzisyenler katıldı büyük bir konser, şimdiye takıma tutum vardı.

Suhankina ve Gulkina tekrar birlikte?

Gün toplu doğum günü başka olay ile çakıştı - Margarita Suhankina ve 2005 yılında aynı Natalia Gulkina güçlerini birleştirmeleri ve bir ikiliyi kurmaya karar verdik. İlk başta onlar sonra biz onların gerçek isimleri ile turneye gitmeye karar, "iki Solo" denilmiştir. Hak grubu "Mirage" ait uyarınca kompozisyonlar, bunlar yoktu.

Onların ortak iş "Sadece bir serap" albüm başlıklı aynı yıl serbest bırakılması yol açtı ve ardından kadınlar turu başladı. Ancak, ikilinin başarısının tüm gibiydi. Ve ve birkaç kez burada basında yeni takım periyodik bilinmeyen tehdidi altında olduğu bilgisini ortaya çıktı. Suhankina Andrei Letyagin - Buna paralel olarak, medya ikilisi Gulkina arasında devam eden çatışma ve uyuşmazlıkları hakkında yazdı.

Ancak, bir süre sonra, partiler hala ortak bir payda gelmiş ve bu işbirliği ve çok ilginç bir olayı sona erdi. Duet Suhankina - Gulkina ilk "daha sonra, -" Mirage "Altın Sesi" olarak tanındı besteci Andrey Grubu Letyagina 'Mirage'. 2006-2007 dönemi ise ikilisi sürekli yeni stüdyo parçaları yanı sıra kayıt bazı konserler dahil üç albüm çıkardı.

Dört genç kızlar "Mirage Junior'ın" adını ve aynı zamanda grup "Mirage" müzikal olarak kullanma hakkına sahip olurken konserler, ikilisi paralel hareket ettirmeye başladı.

ekibi ve bakım Gulkina içinde bölünmüş

2010 yılında kişilerarası ilişkiler ve sayısız çatışma ve eksikliklerden ile başlar Suhankina Gulkina, içinde bir bölünme vardı. Daha işbirliği imkansızdı ve Natalia Gulkina sonra solo kariyerine kaplıyor, gruptan ayrıldı. Bu arada, müzik besteleri de, grubun "Mirage" tarafından gerçekleştirilen, o haklarını alamadım. Natalia bırakarak için resmi nedeni - Ocak 2011'de sona ermiş iş sözleşmesine son kullanım.

Bir kez daha, takım Svetlana Razin döndü. Ama uzun sürmez. grubunda, neredeyse bir yıl süren Aralık 2011'de bıraktı. Ne Razina Ayrılma sebebi oldu - bilinmemektedir. Söylentiye göre, o solo kariyeri karar verdi. Grubun solisti bakımı herhangi Suhankina ne de Lityagina hakkında yorum yapmadı. Sadece kısa bir süre sonra resmi sitede Svetlany Razinoy grubundan yola çıkmadan yaklaşık bir açıklama ile bildirildi.

"Mirage" grubu ile yaptığı turne sadece solist Margarita Suhankina kalır sürdürdü.

2013 yılında, albüm satışları bazında "altın" statüsüne alındı "değil ilk kez".

Hayat sonra "Mirage"

Grubun "serap" kapsamında daha sonra solo kariyerine yapmaya çalıştı birçok müzisyenler tarafından ziyaret edildi. Ancak, parlak ve parlak yüksekler özellikle kimse gelmedi.

Tatiana Ovsiyenko zor dönem hayatlarında yaşadı. grup ayrıldıktan sonra o aile hayatında mutlu oldu. Ancak, kocası oldu talihsizlik - o bir adamı öldürmekle suçlanmıştı - tatlı sinirler yıldızı salladı. O eş beraat etti mutlu andan önce, o çok katlanmak zorunda olduğunu söyledi. Arkadaşlarıyla sırtını döndü, o avukatlar için ödeme yapmak uzun ve çok çalışmak zorunda kaldı. Ancak seyirci birkaç darbe hatırlamak Ovsiyenko - "Okul Zamanı", "Kaptan", "Halka", "kamyon şoförü".

Irina Saltykov ayrıca solo kariyer inşa etmek ekibin ayrılması sonrasında çalıştı. Güzel ve çok seksi sarışın, o televizyon ekranından basit şarkılar ve çekilen gözlerini seslendirdi. O birçok erkeğin rüyası oldu. Şimdi onun "Irina Saltykov" kendi moda evinin işlerine devreye girer.

Natalia Vetlitskaya Ayrıca harika bir kariyer inşa etmek başarısız oldu. O şimdi İspanya'da yaşıyor ve oldukça özel hayattır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.