SeyahatYol tarifi

Krasnodar, Peresyp: rekreasyon, balıkçılık, yorumlar

Krasnodar bölge - Rusların yaz tatili için tanınan bir yer. köşelerinden birinde bulunan Peresyp köyüdür Azov Denizi kıyısında Temryuk ilçesi yakınlarında. Ölçülen ve keyifli bir tatil tercih edenler için uygundur rahat bir yerdir.

bölgenin iklim koşulları

Burada iklim basitçe dinlenme ve iyileşme için oluşturulan böylece, Azov denizin expanses çevrili her yönden Peresyp köy. Temiz hava bakımından zengin parçacıklar, iyot, brom ve sodyum klorür - solunum için yararlı tüm maddeler ve vücudun savunma korumak için. alanda hava ısısı yaz 25 ila 32 derece arasında değişir. Deniz meltemleri olarak kuru hava, bu nedenle ısı kolayca her turist tarafından transfer edilebilir değildir. Karadeniz Azovskoe şaşırtıcı suyu sıcaklığı aksine, 24 ila 28 derece arasındadır. Bu sığ, çok sıcak.

Gezi tatil kenar

Köy Peresyp (Temryuk ilçesinde, Krasnodar bölge) - Bu çok küçük bir kasaba olmakla birlikte, buna rağmen, sürekli turist tarafından ziyaret edilmektedir ilginç yerler dolu. rehberli turlar kapsamında turistler Kuban bu şarapların tadımı ziyaret böylece tesisi alanı, ünlü şarap imalathaneleri "Fanagoria" ve "Zaporozhye" ünlüdür. Her kampçı bu tatlı içecekler içebilir.

Diğer büyük bir yer, turizmcilerin gözdesi, bir olan nilüferler vadisi. O bir alan bulunur Akhtanizovskaya haliç. böylece onlara hayran, su üzerinde büyüyen plantasyon inanılmaz Hint çiçekler, gezginler nehir boyunca tekne ile atılıyor.

Peresyp köyünde (sadece 1 km) Yakın tatilcilerin Ülkenin dört bir yanından geldiği şifalı çamur vardır. Çamur Gölü Mavi Beam'e - Burası bir adı vardır. Hem bağımsız hem turu kapsamında ziyaret etmek mümkündür. Sadece kuzey Krasnoarmeyskiy ve Ilyich köyü yakınlarında köy de görülebilir antik askeri tahkimatı vardır. Özellikle tarih meraklıları için ilginç olacaktır.

plajlar Siltings

yerine turları seyahat edenler manzaraları daha rahatlatıcı bir tatili tercih görüntülemek için, köye Peresyp (Krasnodar bölgesi) harika bir plaj önerdi. plaj ince kuvars kumu ile kaplı olduğu için bu yerde istirahat, hoş. Turistler kabuğun keskin kenarında zarar veya kayalara çarptı olsun ne için korkmanıza gerek - deniz yürümek çok rahat tarafından.

Burada su inanılmaz mavi ve açık - deniz de onun çokluk içinde dalma sağlamak zorundadır. çok sakin ve sığ olduğu gibi çocuklu aileler için uygundur. Ayrıca sahilde genç tatilciler için çocuklar için su konumlar vardır. Buna ek olarak, plaj dökme önerir ve rekreasyon - turistler, bir bir katamaran yolculuğu, "muz", Jet ski almak Azak suları üzerinde bir paraşüt üzerinde uçmaya davet edilir.

Dinlenme Siltings (Krasnodar bölge)

Bu köyde hep birkaç turist merkezlerinden biri kalabilirler. Her biri farklı konfor ve kaliteli hizmettir. Bu yerde yerleşen büyük ölçüde ek eğlence ve ücretsiz ve ücretli hizmetler ile sahil tatil değişebilir. Üs sinemalar, barlar, yüzme havuzları, spor sahaları, bilardo, disko ve çok daha fazlası içerebilir. Buna ek olarak, onlar genellikle kendi sağlık hizmeti, hediyelik eşya mağazaları, internet var.

"Golden Beach" ve "Yunus"

durağının en ünlü yerler "Golden Beach" (Krasnodar, Peresyp, ul. Kalabadka, 58) ve Krasnodar, Peresyp, ul bulunan "Dolphin", ilgilidir. Kalabadka 84.

Bu dinlenme merkezi, denize sadece kısa bir yürüyüş mesafesindedir kendi otoparkı ve tam yemekler vardır. farklı fiyat kategorilerinin odalı ziyaretçiler için bir otel var. Kampın topraklarında bir küçük su parkı, kamp, bal ve şarap banyoları, çamur gölü vardır.

Chalet "Dolphin" Azak kıyısında yer alır, ama aynı zamanda, ondan 20 km sen Karadeniz'de yüzebilir. Bu kesişme sular ılıman bir iklime ve inanılmaz manzara verdi. Burada meyve ağaçları ve çiçekler bakımından zengindir geniş alan. Doğa, doğallığı ve güzelliği ile sürpriz bir adam tarafından bakir. dinlenme merkezi bulunan çardaklarla ve çeşmeler, genç ziyaretçiler için bir oyun alanı göre.

Otel, her zevke oda bulunmaktadır: kendi buzdolabı, klima, ayrı blokta bir banyo ile ekonomi; Ortalama bir konfor seviyesinde "Standart" odalar yanı sıra sınıf odaları artan konfor ile "Lux": kendi giriş holü, oturma odası, banyo. "Yunus" kaldırıldı ve bir yaşam için ayrı evler yapılabilir.

"İleri" ve "Galant"

Hayır daha az misafirperver, fakat popüler olan "İleri" (Krasnodar, Peresyp, ul. Kalabadka, 80) ve "Galant" (Krasnodar, Peresyp, ul. Bondarev'in, 35).

Onların sıcaklığını ilk kamp mutlu ziyaretçiler, tek başına ya da aileleri ve arkadaşları ile ya turistleri ağırlamaktadır. rekreasyon merkezinde ilginç ve hoş bir süre için her şeye sahiptir: oyun alanı futbol, masa tenisi, basketbol, voleybol; zon oturma, içki ve yavru şiş; bilardo; çocuk oyun alanı ve daha fazlası. oda tipleri konaklamalarda mevcuttur, hem de bireysel evler.

Karadeniz ve Azak Denizini ve Kerç Boğazı, göl Taman İsviçre, Taman ve Temryuk koylar, "Galanta" özelliği baz, temiz ve sıcak suları ile çevrili olmasıdır nehir Kuban, ve çeşitli haliçlerde.

Peresyp Krasnodar Bölgesinde Balıkçılık

Köy şu anda turistlere vardır sadece plajları ile, ilgi ve eğlence kullanılabilirliği, aynı zamanda balıkçılık yerleri. yerin Sessiz ve konfor balık severler ve profesyonelleri yakalamak gibi çekiyor.

Özel olarak köyün bazı yerlerde bu tür istihdam için "razryblennye" su belirlenir. Bunlar genellikle sazan, havuz balığı, karagöz yakalamak. Sen Peresypskaya Girla gibi bir yerde balık tutabilirsiniz - Akhtanizovskaya haliç ile Azak Denizi'ni bağlayan kanalıdır. İşte yem için sonbaharda ve yayın balığı ve hatta sazan.

Balıkçılar-profesyoneller Krasnodar bölgesinde ilkbahar ya da sonbaharda gitmeyi tercih ederim. Şu anda Siltings iyi, geniş balıkçılık vardır. yakalamak çok önemli değil olanlar, Azak Denizi sularında aynı zamanda yüzmek de, yaz aylarında balık ve edebilirsiniz.

Krasnodar Bölge (Siltings) - Aile ve kişisel gezileri ile tatil için cennet bir yer! çok olumlu Burası hakkında yorum. Tatilciler gezi ve bir çare alanı sunmaktadır tüm diğer eğlence yürüyüş, doğanın tadını.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.