MaliBankalar

Dengesine cashback ve ilgi ile Banka kartı: En iyi fırsatlar gözden

Şu anda günde bankacılık kartları çok popülerdir. Bunlar kredi ve banka olabilir. Bunların her biri için yeteneklerini sundu. Nakit Geri ile Banka Kartı avantajları vardır. Çeşitli bankalar çıkarmaya da sunun.

Bu nedir?

Büyük bir yarışmada Bankalar müşterilerine maksimum kar sunuyoruz. yeni yüzler çekmek amacıyla finans kurumları para iadesi hizmeti sunuyoruz. Bu parasının iade gerektirir. Ama bu nasıl olur? kuruluştaki her bir kart için gayri nakdi işlemler için getiri oranını ayarlayın.

mal veya hizmetin ödemesi sonrasında müşteri hesabınızda ilgi alır. Başkaları raporlama günde onları çevirmek Bazı bankalar, hemen fon transfer etti. Müşteri ucuza mal satın çıkıyor. Rusya'da, cashback ile herhangi bir banka kartı başka ülkelerde aynı şekilde çalışır.

Özellikler

düzenli olarak yapmak için eğer çok karlı cashback ile kredi kartı ile satın. hisse davranışlarını izlemek için yeterli. Alıcı satın almalar fon döndürebilir:

 • alışveriş merkezleri;
 • çevrimiçi mağazalar;
 • Online ofisleri.

Bankalar şeklinde Cashback sunuyoruz:

 • ikramiye, ortaklarına ödeme için izin;
 • hesaba transfer ruble;
 • Miles uçak veya tren biletleri için ödeme.

Nakit Geri ile Banka Kartı standart borç farklı değildir. Çok rahatlıkla kullanılır. Müşteri sadece örgütün hisselerini izleyin gerekmez. Tipik olarak, finansal kurumlar, ticari merkezleri ile işbirliği ve ürünler üzerinde indirim sağlamaktadır. Müşteriler ikramiye tahakkuku izleyebilir. Genel bakış banka kartları Nakit Geri en uygun seçeneği belirlemek için izin verir.

"Tinkoff Banka"

Bu büyük bankalarından biridir. Bir özellik bankacılık uzaktan ürünlerini müşterilerine sunmaktır. şirketin hiçbir ofisleri bulunmaktadır ve tüm siparişler internet üzerinden işlenir. Kart onun kurye alma, bir kaç dakika için sipariş edilebilir.

"Tinkoff Banka" cashback ile 12 banka kartlarını sunuyor. Bunların her biri için kendi ikramiye vardır. karttan Tinkoff Siyah dan daha fazla yararlanır. On o promosyon 3 türleri şunlardır:

 • % 5 - çevrimiçi mağazalardan satın;
 • % 1 - zamanki alım;
 • % 3-30 - Online satın almak için indirim.

Yıllık bakım 99 ruble mal olur. Ödeme tutarı en az 30 bin. Ruble ise, hizmet ücretsizdir. SMS bildirimi herhangi bir ücret. tortu ile ilgi:% 7 (Rublesi hesap) ve% 0.5 (para birimi). İyi bir cashback ile bu banka kartı. Biz sadece sürekli promosyonlar ve teklifler kullanılabilirliğini izlemek gerekir.

"Alfa-Bank"

Organizasyon bir dizi hizmet sunan evrensel bir bankadır. 43 banka kartlarını görür. Bu çeşitlilik her istemci uygun bir şey seçmenize olanak verir. Bir istek web sitesi üzerinden verilebilir. gayrinakdi işlemler için geçerli tüm kartlar ikramiye için.

Özellikle dikkat ürünü Nakit Bach ödenmesi gerekmektedir. kullanıcı da onunla birlikte:

 • % 10 - benzin istasyonlarında alışverişlerde;
 • % 5 - kafede ödeme;
 • % 15 - hisselerin indirim.

Ayda getiri asgari düzeyde 5000 ruble aşmıyor. Yıllık bakım 1200 ruble mal olur. SMS bildirimi ücretsizdir. dolayı bakiye% 7 ücret. Üye kartlarına erişebilir, hangi ile ek hesaplar ve fonların transferi açılması, hizmetler için ödeme mümkündür "Alfa-tıkla". müşteri hizmetleri olabilir sorularınızı öğrenin. dengesine cashback ve ilgi ile kârlı banka kartı.

"RoketBank"

Organizasyon finansal ürünlerin kullanımını sağlayan uygun mobil teklif olarak tasarlanmıştır ilk sanal bankası biridir. Banka "Açılış" 2016 "RoketBank" de satın alındı.

O değil çok fazla bankacılık ürünleri önerilmiştir. Ama zaten avantajı nedeniyle halk arasında popüler hale gelmiş bir banka kartı "Açılış Roquette" vardır. Her hesapta geri% 10'a kadar satın ile olursa olsun hangi mağaza satın aldı. Yıllık bakım için ödeme gerekli değildir ve SMS ile bildirim 50 ruble aylık maliyeti. % 8 bir tortu ücret. Onlar sadece bazı büyük şehirlerde alınır çünkü, may henüz tüm insanlar bir kart alın.

tasarruf sandığı

Tasarruf Bankası en büyüklerinden birisidir. O bir lider olarak kabul edilir bankacılık sektöründe. Bu şirket ülke çapında birçok şubesi, müşterilerine çok sayıda, uygun hizmet ve kaliteli hizmeti vardır. bankacılık ürün ve cazip koşullardan çeşitli müşterilere kullanılabilir.

Sberbank farklı durum ve koşulların cashback ile Her banka kartı. Toplam 10 öneriler vardır. Platin Visa Card müşterileri faydaları bir dizi keyfini çıkarmanızı sağlar. Bonuslar "teşekkür ederim" şeklinde verilir:

 • % 10 - pompada ödeme;
 • % 10 - hizmetler "Yandeks.Taksi";
 • % 5 - kafe ve restoranlar;
 • % 1.5 - süpermarketler;
 • % 0.5 - diğer satın alma.

Yılın 4990 ruble için bakım maliyetleri. SMS bildirimi için ödemek gerekmez. Orada hizmet dengesine ilgi için. Bonuslar her bir alım için listelenmiştir. Ödemeli ikramiye ortak olabiliriz. sözleşme ile 1 Bonus 1 Ruble'dir.

"Açılış"

Banka 1995 yılından beri faaliyet göstermektedir. Sadece 2016 müşteriler cashback ile kartları kullanmak için bir fırsat vardı. Ürünü Bankacılık "Akıllı Kart" adıdır. Herkes uzaktan tasarlayabilirsiniz. şu avantajları sağlar:

 • % 10 - mal promosyon kategorisi için;
 • % 1.5 - 30 bin ruble satın alınması için.
 • % 1 - 30'a kadar bin ruble satın alınması için ..

cashback ile banka kartı aktif olarak kullanılan ya da 30 binin üzerinde harcanan edin. Ayın gereğince, yıllık bakım için ödemek gerekmez. Aksi takdirde, hizmet bedeli 299 ruble bir aydır. SMS bildirimi% 7,5 oranında dengesine hesaplanan 59 ruble ayda mal olur. Bu bankacılık ürün alışveriş bir sürü işleyenler için idealdir. Nakit para çekme artık bin 150 den olabilir. Aylık.

"BIN"

Organizasyon 23 yıldır faaliyet göstermektedir. Müşteriler sadakat programı "Binbonus" kullanabilirsiniz. Ticari bankalar alımları için cashback ile banka kartı belirtin. İnternet üzerinden erişilebilir sipariş edin. Mal ve belirli bir kategori hizmetlerinden% 5 ve diğer alımlar için% 1'e eşit dönün.

Yıllık bakım 450 ruble aylık maliyeti, ama sadece bir yıl için ödeme, sonra 4500 ruble. Hiçbir şey 100 bin. Ruble günlük denge için ödemek zorunda değildir. SMC-bildirim Masraflar hayır. . Geri kalan 750 bin mevcut olduğunda, o zaman% 2 şarj alt toplamda -% 6.

"Promsvyazbank"

Gelişmiş bir şube ağına sahip büyük bir bankadır. perakende hizmet veren iş aktif olarak 2005 yılından bu yana yürütülmüştür. Müşteriler Herşey Dahil Kart sunulmaktadır. Bu hesaplanır:

 • % 5 - pompa yakıt için;
 • % 5 - giyim ve ayakkabı;
 • % 5 - biletleri;
 • % 5 - ev ürünleri;
 • % 3 - süpermarketlerde mallar.

Ayda en fazla 1 ths döndürebilir. Ruble. Yıllık bakım ücreti 1 500 ruble yılda. gelecek 50 $ bin eğer müdahale süresi dengesini ödemeyecek. Ruble. SMS bildirimi için aylık ücret 29 ruble eşittir. denge faiz hesaplanmaz.

"Mısır"

Banka Kartı "NSCA" LLC yayınlanan ve "Euroset" bir distribütör edilir. Plastik logosu "Altın Taç" ve Master Card 2 mevcuttur. Harita sen, çeşitli ödeme yapmak transferleri yapmak, para almak için izin verir.

mal ve hizmetler için ödeme yaparken müşteri satın alma fiyatının 0,5-3% tahsil edilir. Bonus puan birikir ve daha sonra "Euroset", satın yanı sıra ortaklarımızdan geçirebilirsiniz. Yıllık hizmet ve SMS bildirim ücretsizdir. Artığın yüzdesi elde etmek mümkündür -% 10 ve% 7 (. Kalan daha büyük 30 bin) (en az 30 bin.).

"Messenger"

Şirket müşterilerine bir Cashback hizmetiyle evrensel kart sunmaktadır. Her için puan kazanmak için satın alın. 200 Bonus verilen bir hediye kartı yerleştirdikten sonra. Satın alma işlemleri için 20 puana çevirir.

yani başka 300 ruble - standart kart maliyetleri 600 ruble yıllık bakımı. 50 ruble - orada ve sonra 1 ay ücretine SMS bildirimi için. Geri kalan en az bin 10 daha. Rublesi sabitse kartında, yılda% 10 şarj edilir. Ödeme noktaları çok farklı mağazaları olan arasında ortaklar olabilir.

"Raiffeisen Bank"

Banka kartı İndirimleriniz elde etmelerini sağlayan kullanışlı bir ödeme aracıdır. Bununla beraber Cashback alabilirsiniz ve promosyonlar katılırlar. Sen "VSESRAZU" bir haritasını çizebilir, kullanımı çok uygun olacaktır.

Satın alma işlemleri için puan kazanmak: 1 ikramiye 50 veya 100 ruble. doğum gününde başka 500 puan geliyor. Yılda sınırı 40 bin. Bonuslar olduğunu. 60 ruble üçüncü ay - Yıllık bakım 1490 ruble ve SMS ile bildirim mal olur. Orada hizmetler dengesindeki faiz.

"Megafon"

cashback ile Bankacılık "Megafon" kart, orada çok uzun zaman önce değildi, ama zaten popüler hale gelmiştir bile. birçok avantajı beraberinde sağlanmaktadır. telefon faturası - bu kart denge aynıdır. para, mal ve hizmetler için ödeme yapabilirsiniz. % 8 bir tortu ücret. gelir elde etmek için, ayda en az bir işlem yapmak gerekir.

% 50'ye kadar Cashback gelen "Megafon" ortakları. Kart aynı gün kullanılabilir. Salon temas gereklidir. Kayıt 10-15 dakika sürer. birden çok kart tek bir hesapta eklenebilir.

Kartınızı yerleştirmek önce, doğru ürünü seçmek gerekiyor. Bir geri ödeme dikkat etmek önemlidir. Bankalar genellikle çevirir ikramiye, şeklinde mil, puan. Bu nedenle, öncelikle tam olarak tahsil edilecektir bilmek gerekir ve nasıl kullanılacaktır.

Cashback bütün alımlar için ve ortak mağazaların edinimi için kullanılamaz. Onların listesi internet üzerinde bulunabilir. Sadece bu kullanım ile kar yapabilirsiniz. Her banka böyle bir indirim gerçek ruble hizmetleri gibi belirli bir şey için takas noktaları sunuyor. Birçok ajans hizmeti için bir ücret. Kart nadiren kullanılırsa, minimum ücret seçmek gereklidir.

cashback ile banka kartları Değerlendirme en kabul edilebilir seçeneği sağlayacaktır. Bu işbirliği herkese faydalıdır: Kullanıcı bir ikramiye, banka alır - yeni müşteriler - hizmetleri ve ortaklarının kullanımı için ödeme. koşullar uygun olursa nedenle, bir banka kartı çıkarmak mümkündür.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.