GüzellikCilt bakımı

Nasıl bir banyoda yıkanmak için

Rus halkı banyo buna rağmen geleneksel yerini alır için, herkes ziyareti kurallarını bilir. Bu, tüm tanınmış Rus banyosu ve ek olarak, çünkü son yıllarda şaşırtıcı değildir Fin saunası, bu aşamada Türk buhar banyosu veya ofuro sento, Roma hamamları ve hatta kızılötesi sauna gibi egzotik türler vardır. Nasıl bütün bu çeşitliliği anlamak ve nasıl değil ilk kural ziyaret ederek danışmadan bu kurumlardan birini ziyaret ederek kendine zarar için? Bu yazıda, Rus banyosu ziyaret kurallarına tanıma düşündürmektedir.

Her şeyden önce, biz düzgün banyoda yıkanmak için nasıl soruya cevap vermeye çalışıyoruz? Bu çocukluktan bize tanıdık oldukça eski bir gelenektir vardır. Vücudumuzun onu ziyaret saflığını, edinir sonra aklın, barış pozitif duygular ve diğer hoş anlardan büyük bir liste. Buna ek olarak, birçok kişi düzgün kilo vermek ya da yine genç hissetmek, banyoda yıkanmak için biliyorum.

sırayla banyoya değeri modern konaklama hijyen ve rahatlama prosedürleri için mükemmel olanaklar sunmaktadır olmasına rağmen, bu hedeflere, büyük bir elde etmek. Buhar ve su arıtma, bunu takiben basit duş veya banyo daha cilt gözenekleri temizlemek için çok daha iyi bir etkiye sahiptir. Rus banyosu rolünü hafife almak mümkün değildir nedeni budur.

nasıl düzgün banyoda yıkanmak öğrenin, sen sağlığını bulmak zor bir günün işten kurtarmak ve yorgun kasları ve eklemleri rahatlatacaktır. Sessiz yarı ışık banyosu içinde soğukkanlılığını tamamen sırt, gücünü restore ve bilinçsiz bir enerji patlaması hissediyorum.

Rus banyosu bir ritüel. Orada bir rezervasyon olmalıdır ve iki sürüm olduğunu hatırlatmak için: beyaz ve siyah. Üstelik siyah versiyonu, çok daha hijyeniktir. Bu zararlı bakterileri ve mantarları öldürür. Nasıl siyah bir banyoda yıkanmak için? İşte en önemli doğru buhar olduğunu. Yanlışlıkla taşların üzerine su dökmek, buhar odasında gerçekleşen bütün işlem harap olarak kabul edilebilir.

Sonuçta, ne banyosunda yıkamak? İlk olarak, kokulu buhar olmadan hayal etmek ve tabii ki gerekli bir süpürge, önceden hazırlamak mümkün değildir. buhar odasına gitmeden önce burada sıcaklık 70 C'yi geçmemelidir, duş durulama için gereklidir. aşırı ısınmaya karşı cildi korumak gerekir yüzeyde yağ koruyucu katman, kaldırır çünkü bu durumda Sabun o, gerekli değildir. Eğer mümkün olduğunca dinlenmek istiyorum nasıl bir banyoda yıkanmak için? Hiçbir durumda gayretli süpürge acele etmeyin. Biz alt raflarda sıcaklığına alışması gerekir. Eğer rahat hissettiğinizde, terleme aktif başlar. tam zevk ve rahatlama elde etmek için, bir yatar pozisyonda yapmaya çalışacağım. Bu durumda, çok iyi zihinsel ve kas yorgunluğu kaldırabilirsiniz.

Kilo vermek saunada yıkanmak için nasıl tavsiye tek parça vardır. Bunu yapmak için, açlık hafif duygusuyla banyoya gelmek gerekir, akışkanların (tercihen bitki çayları) bol içki temel yağlar kullanmak emin olun ve buhar odası masaj sonrası hizmetleri. Vücudunuzun başka bir yerde almazsınız metabolizmanın Böyle hareketlilik! Sen yumuşak, narin deri ve gönül rahatlığıyla ile, banyo, hafif ayaklı bırakın.

Ne kadar soğuk semptomların kurtulmak için banyoda yıkanmak ve burun ve boğaz mukozası üzerinde faydalı bir etkiye sahip? Sen özler ya kullanabilirsiniz tentür okaliptüs, nane, kekik. Bu işlemlerden sonra, sadece soğuk Recedes hissetmezsiniz değil, aynı zamanda sinüzit, rinit gibi böyle hoş olmayan hastalıklar, akut solunum yolu enfeksiyonlarından uzun süre kendinizi korumak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.