Sanat ve EğlenceFilmler

Tatyana Yakovenko: biyografi, filmografi, aktris kişisel yaşam (fotoğraf)

Bilin ve her kişi için gerekli tabii ki onların ülke tarihinin, yaklaşık hatırlıyorum. Savaş filmleri sayesinde başımızı huzurlu ve açık gökyüzü oldu aşkın yüzden atalarımız, dayandı anlamaya çalışıyorum. Bu tür filmler ev video kütüphanede mevcut olması gerekir.

Ancak, erkeklerin dünyası, terörizm, şiddet tüm dünyada askeri operasyonlar bolluğu, silahlar, para ve iktidar tarafından yönetilen - bu olayların birçok TV kanallarının esterleri istila son kez. Böyle senaryolar film yapımcıları ve şiddete alışık kamuoyu ile popülerdir. Ancak, kadınlar - yumuşak ve iyi huylu doğası gereği olmak. Birçok aktrisler bir tür ve sıcak içerikli resimler için izleyicilerin dikkatini genişletme çabasında, yönetmenler ve yapımcılar olması çok şaşırtıcı değildir. Bu sanatçılardan biri Tatyana Yakovenko olduğunu. aktris onun filmleri izleyiciye daha aydınlık, sıcak, nazik ve unutulmaz anları vermek, kendisi için yeni bir rol yapımcı geliştiriyor. Ve tabii ki olur unutulmamalıdır.

çocukluk

Ağustos 1964'deki Yirmi beşinci Moskova Tatyana Yakovenko doğdu. aktristin Biyografi sinematografi ile ilgisi yoktu bir ailede onun anlatı başlar, ne tiyatro, veya müzik. Onun okul yıllarında benzer diğer kurumlardan farklı düzenli ortaöğretim, idi. bilgi ve becerilerini edinme doğrudan sürecine ek olarak, kız meşgul ve ders dışı etkinliklere oldu. Koreografi, tiyatro gösterileri, spor karşılaşmaları, toplum hizmeti ve diğer birçok faaliyetler - Tatyana Yakovenko aktif tüm etkinliklere katıldı. Amatör kesin gelecek meslek kızın seçimi etkiledi başlangıç noktası oldu.

Fetih sanat

final sınavları Tatiana sonra veliler danışarak, o ünlü Higher Tiyatro Okulu adında Borisa Vasilevicha Schukina girmeye karar verdi. dün kız öğrenci fakülte hareket öğrencisi oldu ilk kez tüm testleri geçti sahip. O harika öğretmen Tatyana Kirillovna Kopteva gözetiminde çalışmak için şanslıydım. 1985 yılında kurumun mezun olmuştur. Mezuniyetinden hemen sonra o isimden Rosconcert at Komedi Tiyatrosu katılmaya davet edildi. Bir süre sonra bu kurum olarak değiştirildi. Ve bu "Pokrovka At" Tiyatrosu olarak tanındı. Ancak, stüdyo sanatları çalışan sanatçı, aynı kaldı. Aralarında hâlâ Tatyana Yakovenko, listelenir. 1985 yılından bu yana Kadın Oyuncu topluluğunun daimi üyesidir. Onun hemen amiri - müthiş ve yetenekli sanatçı Sergey Artsibashev. Uzun bir süredir kendi servislerinde sahne çıkarken bu theatregoers küçük bir grup kötü algılanan aittir. Muhtemelen bu nedenle, Tatyana Yakovenko için ve büyük bir iş listesini iftihar edemez. aktris sadece otuz filmlerinde oynadı ederken Hayır, oldukça etkileyici aktris filmografi, ancak bu seviyenin sanatçılar, bu yaklaşık yüz resimlerinde katıldı olarak.

ilk

sidelong bakışlar tiyatro yönetmeni rağmen Tatiana kısıtlı alana girmeye çalıştı. Sinema onu çekti ve çağırdı. Onun ilk rolü o 1985 yılında kazandı. O, "Valentin ve Valentina" başlıklı filmde, başrol istendi. Bu filmin yönetmeni Georgy Natanson olduğunu. Bu onun sayesinde küçük doğa Tatyana Yakovenko alınan küçük bir rol. Filmografi kız ilk iş bulur. Dört yıl sonra, aktris ile ikinci kaset ekranları bu halka yayımlanmasından sonra gösterildi. Şu anda, kız Arkady Cordon yönettiği "Condemned" ana kadın hattına gitti. Tatiana mükemmel Zoe, eski tutukluların eline kazara genç bir kadının rol oynamıştır. Onu çileden onur sırasında Paul oynanan Alexander Marin, savaşır.

artan popülaritesi

Bu rol aktris Zoe ün getirdi. O zamandan beri, Tatyana Yakovenko bir sahne ile bir sinema çalışmalarını birleştirerek, birçok tanınmış yönetmenlerin görünmeye başladı. kız katılan bir diğer bant, denilen Rusça, Lehçe ve Amerikalı sanatçıların ortak projesi haline geldi "Onun ayakkabı bağlamak vermedi." başyapıtı Baş yönetmeni Alexander Chernykh oldu. "Güzel Çocuk", "M + F" gibi filmler için birçok tanıdık, o kurşun kadın rolü Yakovenko istedi. Eşi Stanislaus hayaleti - O zekice Victoria rolüne alışmak başardı. Bu projeye katılmadan önce Tatiana Galinoy Petrovoy, Sergeem Pineginym Oleg Shklovsky, çocuk filmleri oynatma "Aşağı salatalık King ile" konulu Almanya Kovalenko ile bir şirkette çalışmak başardı. Filmin Yönetmeni başlıklı başka televizyon çalışmaları için halka tanıdık Olga Vihorkova oldu "İki hikayeleri için arsa."

Uzun yaratıcı ittifak için zor değil

"Göçmenler" isimli tablo - 1991 yılında, izleyiciler eserler fevkalade yetenekli yönetmen Valeria Priemyhova sonucunu zevk için fırsat oldu. Bu film filmi parlak ve başka bir ülkede var gençlerin karşılaştığı bütün sorunları gösteren çok makuldür. rollerinden biri Tatyana Yakovenko yapılmaktadır. Birkaç yıl sonra kadın bir kez daha Priemyhovym ile işbirliği fırsatı buldu. Bu kez, o başlıklı melodram rol aldı "Kim, yapmazsak." Bu yetenekli yönetmenin son çalışmaydı. Yetenekli yönetmen, kiminle o hiç kaçmıştı - sıcaklık röportajda Yakovenko Valery kaydetti.

Devam kariyer

Birkaç yıl sonra Tatiana filme Vitaly Moskalenko "Tek Life" çağrısında bulundu. Öncesinde filme sahneleri tüm resimlerinde iyice prova edildi ve bu nedenle film üzerine karelerini yakalama işlemi sadece altı hafta sürdü dikkat çekicidir.

2005 yılında, yetenekli bir oyuncu katılımı ile sadece üç film eleyen. Ölü Canlar "Örneği" başlıklı ilk filmi "" aktris küçük kameoya gitti. Yakovenko karıştığı İkinci filmler, "Satılık Yaz Cottage" denilen boya oldu. Ana kadın rolü bizim kahraman gitti. Burada Tatiana ayrıca ortak yapımı: sinema oyuncusu halk için tamamen yeni bir rolde ortaya dikkat çekicidir. 2005 yılında Üçüncü çalışma denilen filmin makarası oldu "Şah Mat".

Üretim faaliyeti

Şimdiye kadar, Tatyana Yakovenko birçok filmde rol aldı. Onun adı sık sık yapımcı olarak kredilerin bahsedilmiştir. Bu yetenekli aktris sayesinde "07-inci ders değişen", "Atonement", "" TV dizisi "Deal", "All for You" ve resim "Smiley" Paketlenmiş, "Satılık yazlık" olarak ekranda böyle filmler ortaya çıktı. Sonuncu proje operasyonda hala ve yayımı bu yılın sonunda planlanan dikkat çekicidir.

Aile ve kişisel yaşam

Yaratıcı insanların her zaman taraftarların bir kalabalık ile çevrilidir. istisna ve Tatyana Yakovenko mi. Biyografi kişisel yaşam, hobiler - Tüm bu ve kamuoyuna daha ilginç. aktris boşta meraktan ailesini korumak için çalışıyor. Aktris Tatyana Yakovenko, kocası, bir işadamı ve iki çocuk Moskova'da yaşıyor. aktris en büyük oğlu - Vladimir - yirmi yıl. O yönetmenlik fakültesinde okuyan ve Hollywood'u fethetmeye planlıyor. Daha genç kızı Tatiana - Alena - okula annemin katılımıyla film izlemek sahiptir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.