Sanat ve EğlenceFilmler

Aktris biyografisi, bu rolünü canlandırdı: filmi "Hızlı ve Öfkeli" Mia Toretto Karakter

Mia Toretto - filmdeki karakterlerden biri "Hızlı ve Öfkeli". Seyirciler merakla onun maceralarını izledi. Birçok erkek kadınsı güzellik onların ideali olarak gördük. Ve bu rol oynamış kim biliyor? Değilse, size yazı okumanızı öneririz.

karakter Mia Toretto bir özeti: "Hızlı ve Öfkeli"

O sokak yarışçısı Dominic Toretto ve soyguncular kız kardeşi. Çocukluğundan beri, onun maiyeti arkadaşları kardeşi Lyon, Vince, Jessie ve güzellik Letty idi. Okuldan sonra, o lokantada iş buldum. Bu kurum Dominic aittir.

İlk filmde, Mia Toretto Brion O'Connor, akşam düzenli ziyaretçi aşina. O kız iyilik sürer. Mia da onun için sempati hissediyorum. O bu gizli bir polis olduğunu bilmiyor. Onun temel görevi - Dominika yakın olmaya.

Bir gün Brian tüm Misyon üzerinde tanınır. O savunuyor gerçekten aşık Yanındaki. Ve şimdi polis onu kardeşi kurtarmaya yardım etmek için hazırdır. Birlikte onu aramaya gidin. Filmin sonunda Brian O'Conner Vince hayatını kurtardı. Bir Lyon, Letty Mia ve Dominic kaçarlar.

geliştirme arsa

"Hızlı ve Öfkeli" dördüncü bölümünde, bizim kahraman normal bir hayat yaşıyor. Ancak, sorun kardeşi kendisini hissettirir. Evin arkasında Tourette ailesi FBI gözetimi kurdu. Mia meslektaşı Brian sorgulama için çağrıda bulundu. FBI Bölümü duvarlarının içinde O'Connor ile yaptığı şans toplantı aldı. Aralarında yeniden bir anlamda parladı.

Sevgili Dominika, Letti Ortis, bir uyuşturucu satıcısı Arturo Braga öldürmüştü. Mia'nın kardeşi Brian ile birlikte Onu aramak için gönderdi. O suçluyu gözaltına başardı. Ancak, Dominic dok içinde buldu. Hapiste konulmuştur. arkadaşları ile birlikte Mia Toretto (Mia Toretto) kardeşinin kaçışını organize etmek.

Şimdi filmin beşinci kısmının özet bir göz atalım. Dominic başarıyı kaçın. Mia Toretto, kardeşi ve Brian Amerikan polislerden gizlemek umuduyla Brezilya'ya gitti. Onlar "aile" Vince eski arkadaşının evinde kendilerini yerleştirmiş. trenden pahalı arabalar çalmaya - Çocukların işe önerdi. Mia Toretto ve Brian kabul etti.

Trende, kız Ford GT40 seçer. Vaka başarılı oldu. Bundan sonra, beyan birkaç istedi. Onları avla sadece Brezilya polisi, ama özel ajan Luke Hobbs.

Yakında Mia içinde ne olduğunu bulur "ilginç bir durum." Bu konuda o kardeşine yazdı. Brian Dominic ve bizim kahraman önemli "çarpmak" Rio de Janeiro Hernan Reyes soyarak zengin olsun karar verdi. Trinity bir plan geliştirdi ve başarıyla uygulamıştır.

Büyük ikramiyeyi aldıktan sonra, Mia ve Brian deniz yoluyla yerleşti. Onlar uzun hayal hayat başladı. Ve Dominic turneye devam etti.

Aktris kısa özgeçmişi

Biz nasıl filmi "Hızlı ve Öfkeli" Mia Toretto kendilerini ifade etmelerini söyledim. aktris, Dzhordana Bryuster - bu rolü yerine getirmek. O Panama City 26 Nisan 1980 (Panama) doğdu. Bebek 2 aylıkken, ailesi İngiliz sermaye taşındı - Londra.

Ebeveynler Jordanslar kimlerdir? Bizim kahraman annesi - Brezilyalı model, Mariya Zhoau. Ve babası - Amerikan bankacı Alden Brewster. Uzun yıllar boyunca bir adam yatırımlar gerçekleştirdik. Babalık dede kez ünlü Yale Üniversitesi başlı, diplomat oldu.

6 yaş anda, gelecekteki aktris kısaca evde anneler yerleşti - güneşli Rio de Janeiro'da. Sonra Brewster ailesi ABD'ye gitti. Ürdün Profesyonel Çocuklar Okulu'na mezun var. Sonra New Haven (CT) bulunan Yale Üniversitesi'ne kağıtları açtı. 2003 yılında, o bir bekar durumunu aldı.

Geç 1990 yılında bir oyuncu olarak Jordana Brewster ilk. O aşağıdaki televizyon dizisinde rol aldı: "Fakülte" ve "All My Children "Dünya, Dünüyor"".

2001 yılında, aktris filmi "Görünmez Sirk" onun ilk önemli rolünü aldı. O başarıyla Phoebus rolü alıştım - iki kız kardeş biri bir gezi evden ayrıldı.

2002 yılından 2007 yılına kadar dönemde. Ürdün çeşitli şeritler rol aldı. üzerinde çalışmıyorum sadece görüntüleri o nelerdir. Aktris ayrıca bir suçlu ve öğrenci aktivist ve casusuydu.

Gerçek şöhret filmin "zorlamak" (1, 4, 5, 6 ve 7 parça) görünümünü sonra satın aldı. Ve 2014 yılında, D. Brewster resmin filme katılan "Amerikan Heist." Karakteri - bebek Emily.

Kişisel yaşam

Ürdün - anlamlı gözleri ve göz kamaştırıcı gülümsemeyle uzun boylu ve ince kız. Birçok erkek böyle bir hayat arkadaşı hayal ediyorum. Ama "Hızlı ve Öfkeli" yıldızın kalbi özgür olur? Şimdi bunu biliyorsun.

Yıllar içinde, aktris şarkıcı Mark McGrath, basketbolcu Derek Jeter ve aktör ile bir ilişkisi vardı Markom Uolbergom. Ama bunların hiç biri, o sunak gitmedi.

Yakında Ürdün sevgi çok bir araya geldi. Biz yapımcı Andrew Form bahsediyoruz. Mayıs 2007'de, çifti Bahamalar bir düğün oynadı. Onlar ortak bir oğlum var.

Sonuç olarak

Şimdi gerçek hayatta kimse Mia Toretto ( "Hızlı ve Öfkeli") olduğunu biliyorum. Biz aile içinde aktris Jordan Brewster daha ilginç roller ve mutluluk diliyorum!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.