GüzellikSaç

Tarifler ve değerlendirme: ev İyi saç maskesi

Güzel saçlar - her zaman kuaför salonları sık geziler bir sonucu değildir. kilitleri devlet büyük ölçüde bu tür günlük ev bakımı, düzgün dengeli beslenme, sağlıklı yaşam tarzı ve genetik gibi faktörlerden etkilenir.

bakım ürünlerinin bileşiminin Seçimi - önemli bir soru

Dikkatli bir bakımla bile seyrek ince saçlar harika görünebilir. Nasıl güzel saçların bakmak için? uçları kesilir üzerinde Onlar, parlak, orta ve üst belirgin değildir verilmez. Bu makale itibaren evde iyi bir saç maskesi yapmak öğreneceksiniz. O kadar zor değildir. Kafa güzel görünmek, kendileri için en uygun seçenekleri seçmek gerekir. Sadece bir maske olmamalıdır. Hatta saç büyüme için iyi maske tüm sorunları çözemez. biri için çalışıyor yaptığını bir başkası kabul edilemez. Bir durumda, bir kuru ve kırılgan saç - Dördüncü aşırı düşme - - Üçüncü hızlı bir şekilde tuzlu işkence kepek, vb gibi deri hücrelerinin kan dolaşımını etkileyen bir bileşim, lamine uç tedavisi için işe yaramaz ... Biz çeşitli kaynaklardan bulunan en iyi restoratif saç maskesi, denemenizi öneririm. Hepsi saç çeşitli test edilmiştir. cephanelik olacak bunlardan hangisi, biz bilmiyoruz, ama biz size hakkı almak ve gevşek bukleler güzelliği geri bunları kullanmak umuyoruz.

evrensel yapısı

Yumurta ve Bal - bu muhtemelen en iyi saç maskesi. uygulamak edenler gelen geri bildirimler, onlar tüm saç tiplerine uygun olduğunu söylüyorlar. Onun saç modeli en uygun sonra saç daha canlı ve plastik haline gelir. Maske, bir ham yumurta sarısının emülsiyon ve bal bir tatlı kaşığı.

Bu maske kirli saça saç yıkama öncesinde olmalıdır uygulayın. büyük etkinliği için, kökler biraz masaj gerekir. bu bütün uzunluğu boyunca karışımı streç sonra, avuç içi ve ovma arasında strand alır. On dakika bekletin. saçlar için şampuan ya da sabun ile yıkayınız.

hızla saçın görünümünü iyileştirmek için bir sonraki yöntem çok iyidir. bal yarım çay kaşığı ve petrol aynı miktarda ile karışık bir yumurta sarısı kayısı çukurları. Elde edilen emülsiyon, bir kaç dakika kafasına tutun ve sabun veya şampuan ile yıkanır, saç içine sürülür. Podkislonnoy durulama suyu. sirke veya limon suyu 50-60 ml su ile sulandırılmış bir litre Bu amaçla,.

zayıflatılmış ipliklerin geri

Tamamen saç geri döndürmek için, bu maske alkali bir sabun veya şampuan ile daha fazla yıkama olmaksızın kullanılabilir önerilir. uzun, daha iyi - iki ya da üç hafta boyunca her gün ihtiyaç yumurta bal karışımının, kafasını temizleyin. Yaz aylarında, şapkalar olmadığında, iki gün içinde bir kez yapabilirsiniz. Kurs boyunca, cilalar, köpükleri ve diğer şekillendirme saç kesimi terk etmek zorunda kalacak.

saç bir ay yani tamamen değişmiş saç modelleri bu terapiyi uygulamak birçok kadın bu dönüşür sonra. onlar polar yapmış olsaydı günlük yumurta bal maskeleri bir ay en basit manuel döşeme ile gitmek mümkündü sonra, yapay boya miktarları sabit - düğüm kuyruğu, ense bandında toplanan, örgü ve çeşitli yukarı tokalarım-aldı. saç maşaları ve kimyasal fixers olmadan gecesi Yara mükemmel görünmeye başlamıştı. Onlar tek başına bir mücevherdir, bu yüzden uysal ve güzel.

kuru ve donuk shag nemlendirir

En iyi ev saç maskeleri genellikle yumurta sarısı içeren bir sır değil. ilk etapta ihtiyacı Kuru ve kırılgan saçlar nemlendirilmiş edilecek. sarısında mevcut olan lesitin, - üzerinde kurutulmuş kilitler için en etkili doğal bir nemlendiricidir. lesitin maskeyi nemlendirici bir etki geniş bir spektruma sahip, çok sayıda bileşenden oluşmaktadır.

Ham tavuk yumurtası sarısı bir maske çıkarmak ve argan yağı dört gram (biraz daha az bir çay kaşığı daha az) için ise nemlendirir kuru iplikler daha etkili olacaktır. Maske gövdesi sıcaklığına ısıtılmış olmalıdır. Bu öneri yalnızca bu maskenin değil de geçerlidir, ancak çoğu saç karıştırır. Hiçbir durumda soğuk olmamalıdır. Sıcak yağlı emülsiyon yavaşça olmak şeritlerin ve köklere ovmak gerekir. bir polietilen kapakla baş Kapak ve yün atkı rulo. çeyrek saat bekletin. şampuan ya da sabun, yumuşak su ile durulanır. Durulayın saç kremi. Olarak da limon suyu ya da sirke ile su kullanılarak.

yağlı ipliklerin nemlendirici

Yağlı saçlar - çoğumuz için tanıdık bir sorundur. Saç hızla çekici bir görünüm kaybetmek neden söylemek zordur. Genellikle bu, saçınızı yıkamak için kullanması gerekir musluk suyu sertlik, kaynaklanmaktadır. Her neyse, ama yağlı saçlı bir şeyler yapmak zorundayız. yağlanmaya azaltmak ve yağlı saçlar mikroflorasını geliştirmek için iyi maskeleri hemen her zaman laktik fermantasyon ürünü içerir. Bu vs. ana şartı kefir, yoğurt, ekşi krema, olabilir - .. Doğal olmalı, hiçbir koruyucu. Böyle bir maskenin etki mekanizması mikroorganizmaların harap edilmesine dayanır, kafa derisi üzerinde parazitleri.

Bir yumurta sarısı emülsiyonu-kefir - tıkanma eğilimli saçlar için en iyi nemlendirici maske. Bu, tek bir kullanımda yani daima taze hazırlanmalıdır olduğunu.

yoğurt karışımı (75 mL) ile bir yumurta sarısı. Biraz, en fazla 40 derece Isınma ve saç içine sürün. Bir ısınma kapağının altında bir saat dörtte birini tutun. Durulama deterjan. sirke ile yumuşatılmış su ile durulayın.

temizleme bileşimi

mükemmel çavdar ekmeği ve yoğurt oluşan, şampuan yerine yağlı saçlar için Maske Temizleyici. Süt sadece doğal iyidir. Alternatif - yoğurt ve yoğurt.

Uzun saçlar için büyük bir kaseye koyun kırmak için çavdar ekmeği, bir somun ihtiyaç ve ekşi süt (1 litre) dökün. Bir saat dörtte üçüne sıcak pil iki yakın ayağa edelim. Saçını yıka onları ekmek sürtme. Son aşamada, daha sonra podkislonnoy sirke ilk temiz su ile iyice durulayın ve. Kısa saçlı ve iki kat daha az yaklaşık ekmek ve ekşi süt lazım.

Sürekli maskenin kafası temizleme yararlı kafa derisi mikroflora ve yağ bezlerinin normalleştirme restorasyon elde etmek mümkündür.

uyuyan ampullerin Aktivasyon

saç büyümesi için tüm iyi maske mevcut saçın büyümesini güçlendirmeyi sadece yöneliktir, ama aynı zamanda, hayat uykuda ampuller için uyandırmak için hangi epiteli üst tabakasının altında gizli çok büyük sayıda. bunlar hayata bu cilt biber, hardal ve alkol bazlı emülsiyon ihtiva eden karışımların sürülür.

Brandy maske kafa derisi ve saç artan kan dolaşımını artırmak için kullanılan maddelerden biridir. Konyak bu tarifi uygun değildir sarışınlar nedenle, ip kolları, bir koyu renk tonunu veren. daha yüksek bir renk satürasyonu için konyak (30 mL) esmer bir çözünür siyah çay veya kahve karıştırılması tavsiye edilir. Bu sıvı kafa derisi boyunca uygulanmalıdır ortadan ayrıldı saç bölün. Sonra masaj hareketleri ovalayın. On dakika baş masaj, sonra bir ısınma kap koymak ve bir saat saat dörtte üçünü bekleyin. Her zamanki gibi yıkayın.

sarışınlara Hardal

Hardal maskesi - Bu ideal sarışın bukleler sahiplerine uygundur saç büyümesi için en iyi maskedir.

Hardal tozu (telin uzunluğuna bağlı olarak 45-50 gram), papatya kaynatma bir miktar erimesi yumurta sarısı ve eklemek için gerekli olan iyi bir saç yağı, çok hardal ve bunun gibi. Kural olarak, hemen hemen tüm saç maskeleri için en tarifler çiğ yumurta sarısı ve ilk soğuk presleme doğal yağ oluşmaktadır.

Elde edilen emülsiyon tüm uzunluğu boyunca uzanan ve bunlar da köklerin sürülür ve masaj olmalıdır. Sıcak keçe üstüne bir polietilen kapakla kafasını örtün. Bir saat saça dörtte tutun. Biraz soba olacak ama öyle olmak zorunda. Bu sargı sadece hayata atıl ampuller uyanır, aynı zamanda mevcut saç köklerinin faaliyetini artırır edilir. Ek olarak, bütün saç modeli, geliştirilmiş bir görünüşe. petrol ve lesitin besin bunları zenginleştirmek çünkü Saç, bir altın rengi ve parlak kazanılmış, onlar daha yönetilebilir ve düzgündür, yapısını geliştirir. bir sabun aracı olduğu maske durulayın. durulama gerekli Klimalı.

maskesi için papatya suyu biraz, yaklaşık yarım fincan gerekir. Bunu yapmak için, bir gram için paketlere bir eczane çiçekler, içinde satın alabilirsiniz. , Bir poşetin kaynar su dökün on dakika aşılamak ve hardal sıcak çözeltisi içine dökülmüştür. şişlik için yarım saat bekletin. yukarıda tarif edildiği gibi sonraki işlemleri.

kepek için en basit çare

Kepek iyi saç maskesi, yorumlar bu teyit, tuz üretilmiştir. tarifi çok basittir. Biz bütün alanı üzerinde kafasında tuz ve ovmak almak gerekir. Iyice bir dönme hareketi yapmasını, parmaklarını masaj. beş ila on dakika bekletin. şampuan olmadan yıkayınız. Tuz mükemmel kir ve saç derisi kepek saç temizler. Ancak, çok kurudur. Bu nedenle, daha iyi fırçalama ve durulama saç modeli için, saçların zayıf sirke çözümü durulayın emin olun. Bu çok verimli ve hızlı saç maskesi. Evde, o herkesi yapabilirsiniz. Bu, özel şampuanlar daha iyidir kepek tedavi eder. Sorun kalıcı olarak başını bıraktı, böylece üst üste o 4-5 kez tekrarlamak yeterlidir. Gerektiğinde Daha sonra, hidroklorik işlem tekrarlanabilir. kepek ortaya çıkışını provoke tüm su ve şampuan, sonra kepek yeniden görünebilir, yani aynı kalır.

Tuz banyoda ayrı bir kavanoza ve mağaza içine dökmek çok uygundur. Evde iyi saç maskesi ortak tuz temelinde yapılabilir. Son derece yararlı saç tuz tozu limon moleküler kurutma. tuz ve limon tozu karıştırıp kafasına ovmak yeterlidir. On dakika tutun ve temiz suyla durulayın. Sonuç - hayır kepek, saç temiz, pürüzsüz ve parlak. Hatta klima gerekli değildir.

Moleküler ürün kurutma

Evde iyi saç maskesi sebze ve meyveler Moleküler kurutma yapılmış tozlar kullanılarak elde edilir. Bu limonlar, kayısı, avokado, kızılcık, sarımsak, ve diğerleri olabilir. Aşağıdaki gibi yapılmıştır Bu tozlar. Eksi 190 santigrat dereceye kadar - meyve şok tabi tutulur, bu çok düşük sıcaklıklarda dondurma, keskin ve hızlıdır. Sonuç olarak, hücrelerarası sıvı hücre zarları yoktur minik kristaller donar. Daha sonra vakum odasının süblimasyon yapılır - buz formunda su buharı hücrelerinden kaldırılır. Bunun bir sonucu olarak, meyve mükemmel bunların faydalı özellikleri ve mikrobiyolojik bileşimi muhafaza eder.

Gerektiğinde kuru ürün, biraz sıvı eklemek, birkaç dakika bekleyin ve sonra kullanabilirsiniz etmek. Moleküler kurutma, süblimasyon veya - pahalı bir işlem olup, ancak bugüne kadar taze bitki malzemesi içinde ihtiva edilen iz elementlerin uzun süreli korunması için en iyi yoldur. bir tam çay kaşığı - maskeleri bunu biraz gerekir hazırlamak.

Vitaminlerin düzgün kullanımı

Çok iyi saç maskesi elde direkt etkiye sahip maddelerin miktarı ise. Örneğin, bu bileşenler, nemlendirici etkiye sahip, kurutulur ürünleri bir araya getiren tek bir maske olarak gerekli değildir. Yani, saç büyüme iyi bir etki vitaminler E güçlendirmek için, C ve Grup B Bunlar kafa derisi içine sürtünme yönelik maske dahil edilmelidir. Yağ bazlı olmalıdır E vitamini ile maske ve vitamin C ve B - yağ ile karıştırıldığı zaman suda çözünür, bu nedenle, bunlar tamamen işe yaramaz. E vitamini ile maskeler kirli çengel veya vitamin C ve B ile bir maske önce saça uygulanması gereken - yıkanmış saç veya bunun bir tuzunu eklemek için kullanılır.

A vitamini regrown saç yapısına göre hareket eder. Bu vitaminin ile tedaviden sonra, onlar hoş bir parlaklık ve elastikiyet olsun. O yağda çözünebilir, bu nedenle saç katmanlara ayrılmaya karşı biter yağlayan yağın eklenir. Onunla uzun saçlı bir maske-wrap olun. Bu prosedürün etkisi hemen fark edilir. Kirli saç Çay dikeni, kayısı veya havuç yağı ile bulaşmış. Kuru saçlar için en iyi maske ve daha yumurta sarısı ekleyin. İçinde bu vitamini vardır. Karışım daha sonra şampuan ile yıkayın, yarım saat saç üzerinde tutulmuştur.

Anti-aging makyaj

Ultraviyole radyasyon çok şımarık saçı. Hızla yaşlanmak. Erken gri saç, kırılgan ve mat - güneşe uzun maruz kalma sıklıkla sonucu. Bu selenyum gibi güneş radyasyonu gibi minerallerin olumsuz etkilerini ortadan kaldırmak için yardımcı olur. Bu süt ürünlerinde bulunur. Hayat kavurucu güneşe açık olan bölgelerde gerçekleşir göçebe, saçını yıkamak için tesadüf uzun ekşi süt kullanılır görünüyor. çavdar ekmeği ve tereyağı orada süt, selenyum ek olarak. saç gençlik, yaz, bir kez bir hafta veya iki yararlı kefir veya çavdar saç maskesi tutmak. Hangisi daha iyi olduğunu söylemek zordur. yoğurt veya kefir içine çavdar ekmeği ıslatmak Doğru, beş ile yedi dakika tutun ve şampuanla yıkayın kafasına saç bu karışımı sürün. Doğal kılları hafifçe maznut tereyağı ile fırçalayın ve saçlarını tara. başın görünümünü bozulmaması için, bu yüzden çok az yağ ihtiyacı vardır. yoğurt ve çavdar ekmeği yağın maskesi sonra kolayca saç tamamı başının üzerine dağıtılır ve her saç içine alır. daha sonra yıkanması sırasında zararlı radyasyon korunması, içinde kalacaktır.

güzellik ve sağlık hizmetinde Sarımsak

Bir anda saçları gelen sarımsak kokusu bile en güzel saç modelleri zevk öldürebilir. Yine de, bu kafa derisi ve saç sorunlarıyla boğuştuğunu ne kadar etkili söyleyemem. Onların gençleştirme, elastikiyet, parlaklık ve kalınlık için saç büyüme için iyi maskesi, bu çok keskin ve güzel kokulu madde içerirler. koku çok zor değil nötralize. O iyice şampuanla saçınızı yıkayın ve limon suyu ile su ile durulayın için yeterlidir.

Çok erken gevşek ve saç gri görünmeye başladı eğer esastır vitamin ve mineraller, özellikle çinko ve kükürt Sarımsak bol.

Sarımsak maskesi saç dökülmesi için en iyi maskedir. Bunu yapmak için taze sarımsak, 30-40 grama ihtiyacınız var. Metal tabakları kullanmaktan çok, plastik bir rendeden ve bir havaneli harçtan almak daha iyidir . Sarımsağı rendeleyin, meyve suyu görünene kadar harçta ezin. Ortaya çıkan yudum saç köklerine sürülür. Başınızı polietilenle örtün ve ısınan bir kapağı takın. On beş ila yirmi dakika bekleyin. Şampuanla yıkayın. Bir limon suyu solüsyonu ile yıkayın. Bu en basit maskedir. Yumurta sarısı, tereyağı, alkol ile takviye edilebilir, ancak karışık bir karışım yapmak daha iyidir, çünkü sarımsakta hem yağ hem de suda çözünen vitaminler bulunur. Sarımsak maskesinden maksimum fayda elde etmek için, tüm vitaminleri orijinal formunda korumak için, uygulamanın kendisinden önce yapılmalıdır. Saç folliküllerinin tonunda, her 2-3 ayda bir sarımsakla beslemek yeterlidir. Geri kalan zaman, diğer iyi saç maskeleri yapın. Evde, istediğiniz kadar deney yapabilirsiniz. Sarımsak saç foliküllerini ve epitel hücrelerini faydalı tuzlar ve asitlerle doldurmakla kalmaz aynı zamanda zararlı mikrofloraları öldürür ve kan dolaşımını iyileştirir ve bu nedenle diğer maskelerdeki besinlerin asimilasyonu için koşullar yaratır.

Sebase bezlerin aktivitesini azaltmak için maya ve bal

Bu maske donuk, sıvı ve kırılgan saçları kalın, yemyeşil ve parlak bir paspaya dönüştürür. 10 gram maya beş gram sıvı doğal bal ve bir çorba kaşığı çavdar unu ile karıştırılmalıdır. Çok kalınsa, biraz ayran bırakın. Sıcak bir yere koyun. Fermantasyon işlemi başlar başlamaz, karışım kullanıma hazırdır. Başın her tarafına dağıtılmalıdır. Masaj yapın, polietilenle kaplayın, bir mendil ile sarın veya özel bir ısıtma davlumbazına yerleştirin. Yarım saat bırakın. Şampuanla yıkayın.

Maske-laminasyon

Saçların evde laminasyonu aşağıdaki şekilde yapılır. On gram jelatin 80 ml sıcak su içine dökülmeli ve bir su banyosu içine konulmalıdır. Jelatin tamamen verildiğinde 40 dereceye soğutulmalı ve 10 gram doğal bal eklenmelidir. Karıştırın ve temiz saç üzerine serpmek için bir fırça kullanın. Saçın ayrımlara bölünmesiyle bunu yapmak daha elverişlidir. Köklerden uzaklık 2 cm.Kafa derisine dokunulmamalıdır. Nadir bir taraklı saç tarağı, plastik bir kapağa koyun ve ıslatın. Periyodik olarak saç kurutma makinesi ile ısıtılır. Maskenin maruz kalma süresi bir saattir. Nötr şampuanla yıkayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.