Ev ve AileAksesuarlar

Göğüs Pompası Seçimi

Nasıl bir göğüs pompası seçilir? Birkaç yıl öncesine kadar, çocuk doktorları her bebeğini beslenme sonrası süt sağmak için emin olmak için kadınları tavsiye etti. Şimdi emzirme iyi organize olduğuna inanılmaktadır, gerektirmez süt pompalama. Süt, bir fazlalığına yol açabilir bebek için gerekli olan aynı miktarda, ve daha fazla pompalama tarafından üretilir ve lactostasis gelecekte edilir. Ama yine de bu tür hastalık veya sütten kesilme sırasında bir bakım anne olarak hiçbir pompalama yapamaz durumlar vardır. Birçok kadın göğüs pompaları yaratıcıları yardımına geldi neden olan ağrılı ve rahatsız prosedür olarak kabul ellerini bozucu. Bazı durumlarda, bu cihaz olmadan yapmaz.

anneden çocuğa 1. Ayırma. anne veya kırıntı onlar harcanan hastaneye düşerse birlikte imkansızdır, ya da kadın çalışmak veya öğrenim gerekiyorsa, basitçe olmadan göğüs pompası yapamaz. Bununla beraber, emzirme kaydedebilirsiniz.

Kırıntı erken doğmuş 2. o zayıftır ve emzirme gibi olamaz. Anne sütü erken bebeğin anne süzün ve bebek sütü aktarmak zorunda, böyle bir çocuk için çok önemlidir.

3. Bir kadın emzirme ile uyumlu olmayan ilaçlar almak zorundadır. Bir süre memeden bebeği ayırmak ve tedavi bittikten sonra, devam etmek mümkün olacaktır için bu durumda gereklidir emzirme. laktasyon korumak için bir kadın göğüs pompası yardımı ile (altı günde süzün gerekir).

4. emziren kadının mastit veya geliştirir lactostasis. Bu genellikle nedeniyle anne meme yanlış bebeği yapıyor gerçeğine olur. Bu meme kanalı tıkanır ve çünkü daha sonra bir mühür oluşturur. gerçekleşmemiş için süt durgunluk, sürece mühür yok olmaz olarak makineyi kullanmadan önce süzün gerekir.

göğüs pompaları türleri.

Bugün, elektrik ve mekanik modelleri vardır. Bazı sayesinde büyük ölçüde zaman tasarrufu hem göğüsler, ifade edebilir. Bu göğüs pompası sık pompalama için uygundur. elektrikli göğüs pompaları oluşturmak yüksek maliyet ve gürültü, - kendi ana dezavantajları. armut, piston ve pompa eylem ile meme: pompalama için mekanik cihazların üç tipi vardır. operasyonda etkili Piston, sessiz ve bir şişe süt ifade etmesini sağlar. özel bir silikon meme ile masaj fırça. Bu göğüs pompası çok yorucu eller olabilir uzun süreli kullanım ile düzenli ama kadınları pompalama için uygundur. Piston cihazların bir diğer dezavantajı - kırılganlık. Bir pompa göğüs pompası bir armut ve plastik bir koni vardır. O ucuz. Bu dezavantajı - meme sütü özel bir kap bulunmamasıdır. Meme fan pompa eylem olarak aynı şekilde çalışır. Ama onun aksine, Armut ile Meme de onda bir şişe vardır ve süt ifade etmek. Ucuz mal oluyor. bir armut Meme bir dezavantajı, - düşük verim.

Meme pompalarının Popüler modelleri.

Philips Modeli - bir piston göğüs pompası AVENT elektrik kadar etkilidir. Süt steril kaplara ya da şişe ekspres olabilir. Onur göğüs pompası Philips AVENT - kullanımı kolaydır.

Medela ürünlerinin en yaygın model -, pistonlu makine Medela Uyum. Başlıca avantajı dikkatlice süzün izin anne sütü ve yavaş ritmin üretimini uyarır hızlı ritim olduğunu.

Ayrıca Ameda üreticisidir göğüs pompası Lactaline, kullanımı uygundur. Bu aynı zamanda her iki meme süt ifade etmesini sağlar. Bu ana ya da batarya çalıştırılabilir. Üretici Nuk göğüs pompası anda popüler bir model E-HAREKET olduğunu. pompalama yoğunluğu regülatörü akış oranı vasıtasıyla kolayca değiştirilebilir. E-HAREKET akülerden veya şebekeden ya çalışacaktır.

Piston Göğüs Pompası Chicco Bir El (üretici Chicco) bir açıyla eğildiği hunisi aracılığıyla pompalama için nazik pozisyonu sağlar. şirket "Çocukluk Dünya" armut ile pompalama için pompa eylem cihaz yapar. Kişisel olarak sizin gibi pompa hangi meme tahmin etmek imkansızdır. Ama kesinlikle etkili ve kullanıcı dostu cihazı seçmek mümkün olacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.