OtomobilArabalar

Arabalar, komik işaretleri (fotoğraf)

makinelerde Yazıtlar - bu nadir değildir. Bugüne kadar, onların arabaları, birçok insanı süsleyin. Bu iki yüz ruble, ya da çok etkileyici ve pahalı görünüyor pahalı airbrush, mal zamanki çıkartmalar olabilir. seçenekler çoktur ve tüm kısaca anlatmak istiyorum.

Neden bunu?

her saniye motorist araç dönüşümü ve ona herhangi bir yazıt veya orijinal çizim süslemek için sakıncası olmaz: ilk şey gayri resmi istatistikler söylüyor yani.

Ama neden gereklidir? Cevap hep aynı olacaktır - istediğin için. Herkes kendi nedenleri vardır. Birisi bu yüzden kaydetti ve örneğin saydı istiyor. Diğerleri bu yüzden kendilerini ifade edilmektedir.

Ancak, bir küçük ve ilginç nüans var. Aslında bir kişinin pistole yaptıysam, bu arabanın kişilik kazandırır kalmayacak, aynı zamanda hasar farklı bir tür onu korumaya olmasıdır. küçük çizikler arasında, özellikle de. Pistole iyi görünüyor, ama aynı zamanda araba korur vücut özel bir film, tedavi kapsar çünkü.

Bu arada, tür parlak arabalar hemen hırsızlığa karşı görünmez bir koruma elde inanılmaktadır. Sonuçta, örneğin, çökelmiş olan yüzeyi makine, 3D-karbon tabakası çok çarpıcı ve diğer araçların akımında ortaya çıkmaktadır. Onlar böyle bir araba kesmek karar vermeden önce Yani korsanları iki kere düşünecek. Yani bu sadece dekorasyon hala oldukça iyi bir şeydir ve değil.

Biz seçim belirlemek

Bir kişinin o makinede parlak ve renkli yazı gerekli olduğuna karar verirse, uygun atölyede ele almak gerekir. Bir veya iki aşamada dayanmayan bu yaratıcı ve karmaşık bir süreçtir.

Başlangıçta, müşteri makinede opsiyon etiketinde karar vermek zorunda kalacak. Sadece bir cümle ya da kelime ve bu nedenle tüm ilginç bir skeç dekore edilmiş değil isterseniz, usta bu bahsetmeliyiz. O kesinlikle çeşitli seçenekler ile birkaç albümleri var. Bu arada, ben onu sevdim, kolayca tadı değişebilir. Bu ana müşteriye önerilerde için gereklidir.

Bir resmin uygulanması işlemi

küçük resim seçilir ve tüm ayrıntılar üzerinde anlaşmaya varılan zaman, en önemli şey başlayacaktır. prosedür için Bu araba hazırlanması. Metal cildin sap shpatljujut vücut yüzeyi, işleme okuyun. Geleceğin arka plan görüntüsü - O vakıf uygulayın. Ve bundan sonra araba profesyonel sanatçı yapmaya başlar. En önemli ve zor kısmı. araba Yazıtlar, fotoğrafları makalesinde sunulmaktadır - bu sanat gerçek iştir. Onlar bir resim ile ayrı ayrı veya birlikte var olabilir. Bazen çok detaylı birkaç kat Usta çizer ve sonra vernikli bütün bileşimdir. o airbrush gerçek bir sanat işi çıkıyor, çünkü sonuç, boşa zaman ve para kurar.

mizah duygusu olan insanlar için

araçlarda yazıtlar farklı olabilir. Yüksek veya normal (biraz önce tartışıldığı olan idi). istemeyen insanlar genellikle sadece araba (ya da arka) yan pencerelerde onları tanımlamak daha sonra çıkartmaları satın almak ve, airbrushing için dışarı kabuk. Özellikle popüler makinelerde bugün komik yazıtlar bulunmaktadır. Bunlardan bazılarının fotoğraflar aşağıda görülebilir.

"Bana ed Değil - Kayboldum", "Bu kir değil - bu oluyor ter!", "Oka - Ölüm kapsül", "yolda iyi asfalt yalan değil!", "Bilgi veririm - evlenmek! PS izni, ceket ise, kafa zarar vermez, "- bu birçok kişi otomobillerini süsleyen böyle olumlu ifadelerin sadece birkaç örnek. Bazı arabasında böyle bir saçma yer inanıyoruz, ama bazen gerçekten komik görünüyor.

kendiyle istihza

Hatta XXI yüzyılda kadın sürücüler hakkında çok farklı espriler vardır sır değil. Neden bilinmiyordu. Aslında birçok kadın mükemmel yol açtığını iddia ediyor kalır. Ama bazıları kendilerini alay karşı değildir. Çünkü genellikle otomobillerin arka pencerelerinde, komik yazıtları çeşitli görebilirsiniz. Örneğin: "Dikkat! Çok korkutucu "-! Sadece hakkım var. Veya "Maalesef bir kızın direksiyonda! PS Sinir hücreleri "rejenere olmaz.

Fakat ironik bu yazıtlardan çoğu oldukça iyi sürüş ile başa çıkmak için bu bayanların arabalarda görülen olmasıdır.

Uyarılar

Hepsi en az bir kez, ama böyle devam arabalar, ünlem işaretlerinin pencerelerde "ayakkabı" çeşitli gördük ve var. Özellikle acemi sürücülere ve sadece direksiyonuna oturur diğerlerini uyarmak için karar verdik insanlara biraz müsamaha egzersiz diğer sürücüleri uyarmak için tasarlanmış işaretler icat edilmiştir. Ama girişimci sürücüler mevcut şablona dönüştürmek için karar verdik. yazıt "Dikkat göründü! ! Tekerlek tankerinin de "içinde de tankında insanları çizilir, bir uyarı üçgeni içine ve ayakkabı destek kazanmıştır:" direksiyonuna kız - bir tanrıça! Yolcular dua ve yayalar çapraz ...".

dava

arabalarda Yazıtlar genellikle temalı. Örneğin, insanların araç satmaya devam etmektedir. Ve araba gerçekten iyi! Peki neden böyle bir şey yapışmaz: "alın! Bir yandan ve diğer gözyaşları ile direksiyon silinip gitti. " Ayrıca, orijinal bakış, ama sadece iyi bir pazarlama hareket. İnsanlar olağanüstü bir şeye ilgi duyarlar.

"Düşük Küstah, - Rusya leğeni!" - genellikle benzer, diyelim ki, üzerinde bulunan Lada "yerleştirilmiş" olabilir. Özellikle üzerinde "Geçmiş". "Sollamak yok - aşağılayıcı.": Eski "Ikarus" Açık şey organik olarak şöyle Genellikle açıkça gibi kızlar-sürücülere şakalar, takip arabalarda komik yazıtlar vardır: "eşim olabilir sürüş, Dikkat". Pozitif verin ve eski arabalarda yapıştırılan ifadeler. Örneğin, "Kazakların" üzerinde "Cadillac Kurutulmuş - sadece su ekleyin!". Yine çok yakıt tüketir makine üzerinde eğlenceli yazısı mevcuttur. Ve genellikle, cam veya vücut üzerinde yapıştırılan ifadeler bakmak "benzin Eater."

Ve tabii ki, Rus otomobil endüstrisi şakalar olmadan modern dünyada yapmadı. Aston Martin "diye devam ettim" "katil araba", "- ... gibi değildi" "Ben elimden geldiği kadar gidiyorum" -! Bu makinede bugün serin etiket popülerdir. Genel olarak, seçenekler gerçekten çok vardır ve bir ülkemizde mizah duygusu çok ve bir ile insanlar kendi şey ile gelip doyum olmuyor olarak liste sürekli güncellenir.

siyasi espriler

Biz ciddiye alıyoruz sorunlara gülerler gerektiğini söylüyor. Bu Rusların artık çoğunluk kriz, yaptırımlar ve ruble kuruna endişe olduğu gerçeğini kabul etmek zor değil. Daha doğrusu, şaşkın. Ama sonra ve büyük güçlerin sakinlerini girişimci bu konu bir şaka dönüştü. "Obama sürücü yok!" Ve ABD başkanının ilgili tüm benzer ifadeler Rusya'ya yaptırım uygulama: makinelerde bulunan en popüler etiket biri şu idi. Bu arada, ve onlar da fark edilmeden gitmiş değil. Otomobil geniş üç renkli çizgiler fonunda yapılan kural olarak büyük bir yazıt "Antisanktsii", tutkal başladı. Birçok kişi hatta bütün bir resim kroki çevirdi - çelik tutkal yanında Kırım yarımadasının siluetini ve diğer sembolik temsilleri taşımaktadır. Pozitif, esprili ve Rus ruhu görüntüler - bu etiketler hızla popüler olmasının nedeni hiç şaşırtıcı değil.

Özel insanlar için

oradan geçerken ne zaman fark edebilirsiniz makinelerde sayıda yazıt, özel bir anlamı taşırlar. Ve (ilginçtir ki, çok sık arka cam ya da vücuda tutkal derin alıntıları ve özdeyişlerinin, karakteristik olan) mantıksal yük değildir. Örneğin, belirli bir topluluk için sloganı ya da "kod" bazı işaretler olduğu anlaşılmaktadır.

başka gerekli olandan Bak, Rusya ve BDT genelinde büyük otomotiv topluluğun örneği alabilir. Bu yaygın "Smotra.ru" olarak bilinir. Ya da sadece Smotra. adı Sparrow Hills Moskova'da bulunan gözlem güvertesi, geliyor. Genellikle sokak yarışçılarını ve iyi araba severler toplanan o yoktu.

Biz "görmek" Onun çıkartmaları katılımcılarla logolarını ve topluluk paya sahiptir. Bu Moskova Devlet Üniversitesi binasının fonunda duran bir pitbul, Moskova ya da iki salonlarının içindeki binaların bir siluet vardır. Ve tabii ki, çoğu zaman tüm kelimeleri Smotra eşliğinde. Bu çıkartmalar çok popülerdir ve onlar gerçekten şık ve Organik olarak bakmak. Üstelik Sahibinin araba penceresinden böyle etiketleri koydu arabaya göre, sahibi siz büyük otomobil trafiği ile ilgisi var olduğunu görebilirsiniz. Belki amatör ya da gerçek sokak yarışı hayranı var. Aslında, marka ve model bakarak, bunu kendiniz tanımlamak için olsun.

alüminyum etiketler

Böyle ilginç aksesuarlar (diğer bir deyişle güçlükle çağırabilir) de popülerdir. Onlar güzel ve şık görünmek - metalik bir parlaklık başarıyla herhangi arabanın imajını tamamlayacak. Evrensel versiyonu! Sadece burada seçmek gerekecektir. ya da bazen çok komik görünüyor BRABUS AMG rağmen, diyelim ki, bazı "Zaporozhets." üzerine etiket Bunu Sahipleri, belli ki iyi bir mizah duygusu var.

Şimdi, bu arada, birçok yerde tek tek alüminyum veya krom harf satın alabilirsiniz. İngilizce, Rusça - her türlü. Birçok kişi bütün bir alfabe (ve çoğu zaman tek örneği olarak) satın alıp bütün cümleleri oluşturmak ve sonra kanat, kaput, tampon veya camın üzerine onları sabitleme. modeli genellikle (arka tampondaki) belirtilir nerede Veya diyelim, Adını ekleyin. Aslında, aynı etiket var. Sadece makinenin arka camına yazıtlar gibi pek etkileyici ve pahalı görünmüyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.