Gıda ve içecekYemek tarifleri

Suyu sokovarke. tarifi

Lezzetli taze meyve suyu her zaman vücut için iyidir. Ama bazı meyve sezonu çok uzun sürmez. Bu nedenle, kış için hazırlamak gerekir. Kullanım sokovarki - Bu, çeşitli şekillerde en kolay yapılabilir. onun çalışması kolay prensibi ve özel bir eğitim gerektirir. Nasıl sokovarke içinde suyu yapılır? Biz sadece iki bölümden gerekir: cihazın kendisi ve meyve veya sebze.

sokovarka nedir

Bu cihazın tasarımı çok basittir. Sokovarka üç seviyeleri oluşmaktadır. İlk - su konarak. ikinci bölme - bir meyve suyu biriktirir. Son olarak, üst bölüm hammadde (meyve ve sebze) barındıracak şekilde tasarlanmıştır. Su kaynadığında buhar etkisi altında yükselir besleyici suyu çıkarma başlar. suyu özel bir bölmeye alınır. Daha sonra, boru suyu ile hazırlanan bir kaba dökülür.

Nasıl Suyu için

Biz meyve hazırlanması ile başlar. Onlar geçmesi ve iyice durulayın gerekir. Hiçbir yabancı maddeler doğal tadı kesintiye olmamalıdır. Meyve çok büyükse, bunlar parçalar halinde kesilmelidir. Hazırlanan meyve ya da çilek üst bölmeye uzanmasıdır. alt tava su dökün. sokovarku koymak ve ateşe. için Tüp suyu boşaltma geçici özel kelepçe ile kapatılır. Su kaynamaya başladığında, buhar artacak ve meyve buğulama edilebilir. suyu yakalamak ikincil kabın içine akar. bu yeterli olacak, boru ve yedek bankadan kelepçe kaldırmak için gereklidir. Yani suyu sokovarke yapmanın yolu bu. Preparat tarifi meyve veya sebze her türlü için uygundur.

üzüm suyu

Üzümler durulayın ve çözmek gerekir. Biz sadece iyi çilek alır. Ayrıca, iki seçenek vardır. Sen Dallar çıkarmadan sokovarku içinde üzüm bükebilirsiniz. suyu bu durumda daha tart elde. Ama çoğunlukla çilek ayrılmış ve sadece bunları kullanın. Bu, daha fazla zaman alıcı bir süreç, aynı zamanda daha etkilidir. Tadı tatlı suyu elde edilir. Şimdi, sokovarke içine suyu pişirmeye başlayın. tarifi şeker kullanımını içermez. iyi vyspel, özellikle, yeterli tatlılar Üzümler. Eğer daha tatlı seviyorsanız, o zaman şeker ile bir kapta çilek serpin. Süzülmüş, buharlaştırma işleminde çözünür olan ve tadı değiştirir. sokovarku koymak ve ateşe. Şimdi birikmiş suyu sokovarke kadar bekleyin. tarifi, aynı zamanda düzeneğin her türlü için basit ve uygundur. Bankalar önceden hazırlanıyor: yıkayın ve sterilize edin. İkincil kap kelepçenin açılması, yeterli içecek birikir ve kabın içine suyu dökmek. Dolumdan sonra, teneke kutular sıkıca kapak (rulo) kapatılması gerekir.

elma suyu

Nasıl yapmak elmadan suyu sokovarke? Yanı sıra diğer meyvelerden. Elmalar yıkandı ve çekirdeğin çıkartılması, parçalar halinde kesilmiştir. hamuru meyve suyu arta kalan dan Bazen reçel yapmak. Bu durumda, elma başlangıçta soymak gerekir. Daha sonra, gerekli tüm malzemelerle sokovarku yatıyordu ve buharlaşan başlayın. Ama yine de, sokovarke içinde suyu yapmak için bir sulu meyve kullanmak daha iyidir. içki bankalara doğrudan dökülür ve ek tedavi gerektirmez, çünkü tarifi uygundur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.