ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Su için filtreler: Değerlendirme (yorum)

herkesin istediği temizlemek için biraz su içmek ve sadece temiz değil, ama pas ile birlikte herhangi bir klor kokusu ve kahverengimsi olmadan. en köklü üreticileri ve OEM'lerden gerçekten yüksek kaliteli model içeren en iyi su filtre listesi, yapmaya çalışalım.

liste, bir kır evinde veya yoğun nüfuslu metropolde yaşayan olup olmadığını, gerek cihazı seçmenize yardımcı olacak, aşağıda sundu. Katılımcılara buluşma ve gerçekten saf su sahibi olmak. Yani su filtreleri: değerlendirme, açıklama ve bu cihazların sahiplerinin değerlendirmeleri ile birlikte uzman görüşleri. Tüm aşağıdaki cihazlar tasarım ve güvenilirlik, verilen suyun tabii ki, kalite açısından çok düzeyli norm ve standartlara uygunluk açısından test edilmiştir.

En iyi su filtreleri (derecelendirme):

  1. Coolmart CM-101-PPG.
  2. "Şofben Gryphon".
  3. "Yeni Su T5».
  4. Atol A-550 MAX.

Coolmart CM-101-PPG en

Biri bu masaüstü modelinin en önemli avantajı - temizlik üçüncü katmanda özel bir filtre kum, "Cormac" yerine her zamanki dezenfektan kartuş türü. Böyle bir filtrenin avantajları oldukça açıktır - komple su mineralizasyon birlikte dezenfeksiyonu ile. Diğer standart ve iki tabaka benzeri filtreler olanlardan çok farklı değildir.

Hemen hemen tüm su filtreleri (en iyi derece ile ilgilidir) aynı şemaya üzerinde çalışırlar. Bütün suyun ilk mekanik filtre edilir, gözenekli filtre söylenebilir. Daha sonra, C-tabaka sıvı zararlı maddeler ve istenmeyen kimyasal doğasına kurtulur. Ayrıca kademe aygıtı moleküler stabilize edilmesi için sorumlu olan bir manyetik huni sahip suyun yapısını son saflaştırma aşamasında. Variative serisi Model SM ayrıca, demir seviyesinin stabilizasyonu için seramik filtreler ile donatılmış olabilir. Bölgeyi / ilçe bu eleman ile herhangi bir sorun varsa, bu tür ek filtreleme gereksiz olurdu.

tüketici düşüncelerine

Sahipleri çok sıcak serisi SM ve özellikle 101 inci modeli hakkında bulunmaktadır. Tüketiciler mükemmel kalitede su filtrasyon, bir bitiş temizleme, tankın büyüklüğü ve kartuşunun değiştirilmesi basit bir süreç olarak kum özel bir tabaka mevcudiyetini puan. Bazı tankın (yaklaşık ayda bir kez) bakımı için çok sık ihtiyaç şikayet, ancak tüm bu çabalar gerçekten berrak suları içmeye değer.

Tahmini fiyat - 7000 ruble.

"Şofben Gryphon"

yorgun su ısıtıcısı ölçek ve klor kokusu alışması zordur? Bir basit deneyin ve aynı zamanda etkili sürahi de su filtreleri. Puanlama kendisi mükemmel bir model "Şofben Gryphon" gösterdi doldurulan.

Uzmanlar çok iyi inşa kaliteli ürünler not edin. kimyasal kirleticiler ile kokuların her türlü şansa bırakmamaya amacıyla, imalatçı sıradan musluk suyu ile başlayan ve herhangi bir sertlik ile biten herhangi koşullarda çalışmak bu model için filtreler, dört versiyonunu yayınladı.

biz dikkate içme suyu temel standartları ele alırsak, sıvı şişelenmiş ürünlerin kalitesi karşılaştırılabilir "Şofben Gryphon", geçirilir ve bu tür ürünler için çok yüksek bir rakamdır.

kendi değerlendirmeleri sahipleri modelin kalitesini değerlendirdi. Ev kadınları cazip fiyatlar değil, aynı zamanda tortu ücretsiz filtrasyon sonra su ve birkaç gün boyunca bu şekilde muhafaza edilebilir gerçeğini sadece sevdim. Ayrıca kayda değer bir sürahi için malzemeler (filtre kartuşları) bütünüyle simgesel fiyat ve hemen hemen her mağaza aletleri satılan olmasıdır.

Tahmini maliyeti - 500 ruble.

"Yeni Su T5»

Su arıtma için değerlendirme filtreleri mega kentlerin sakinleri arasında kıskanılacak bir ilgi görüyor tane daha model içerir - "Yeni Su T5» dokunun ektir. Cihaz temel olarak zararlı etkileri ortadan kaldırmak için tasarlanmıştır sert suyun cilde uygulanabilir. Ayrıca, filtre su demir ile renklendirilir, özellikle sıvı görünümünü iyileştirmektedir. Bu görevler ile birim mükemmel işler.

Hatta gelen eğer musluk akar bariz pas meme kullanımı için daha fazla veya daha az şeffaf ve likit uygun filtre suyu dönüşümü. ev kadınları cilt de bu filtreyi kullandıktan sonra duyu değişiklikleri değerlendirecektir.

meme konuda tamamen olumlu sahipleri. Yükleme tamamlandıktan sonra, kullanım birkaç gün, soyma ve cilt gerginlik solmaya. Bazı ev kadınları fiyat hakkında şikayet, ama bizim filtresiz su bakarak, sen buna değer olduğunu biliyoruz.

Tahmini maliyeti - 2500 ruble.

Atol A-550 MAX

sıralamada lavabonun altında su filtreleri abartısız dahil, saygıdeğer marka yeri doldurulamaz bir modeli. Cihaz eden su içinde bol miktarda mevcut olan tüm istenmeyen yabancı maddeler% 99.9 kaldırmak mümkün. Ayrıca, sıvı çıkış sadece "hadım" değildir ve bolca oksijenle zenginleştirilmiş.

bir sistem - filtre kirletici maddeleri uzaklaştırmak için en çevre dostu sistemlerinden biri ile donatılmıştır ters osmoz. Bu teknoloji yurtdışında geniş ilgi görüyor. Biz çok uzun zaman önce yoktu göründü ve zaten yaygın bir kabul görmüştür.

Cihaz bir kişi 20 ya da büyük aileye küçük bir ofis için yeterlidir 12 litre sıvı filtreden geniş küvet ile donatılmıştır. temiz suya ek olarak kritik avantajlarından biri, - ısıtıcılar ve diğer aletleri de her ölçekte eksikliğidir. Değişkenlik 550 modeli aynı zamanda büyük bir mutfak için çok uygundur içme suyu için ayrı bir musluk ile donatılabilir. Neredeyse tüm tarafların iyi ve Modeli lavabonun altında değerlendirmesi su filtrelerinde boşuna değildir.

yorumlar sahipleri

Çok sıcak model hakkında kendi değerlendirmeleri sahipleri. Ev kadınları üretilen suyun kalitesini takdir. Memnun ön filtreleme sistemi ve geniş tankı 20 litre. Ayrıca tüketiciler cihaz arıtma ve suyun nasıl oksijenle zenginleştirilmiş kimyasal maddeler kullanmaz makbul. Bazı baz (ayrı ayrı satın almanız gerekir) su musluğunu içme eksikliği memnun, ama bu nokta kritik denilen olamaz ve bu nedenle Mercan A-550 MAX berrak su istediği herhangi biri olabilir önerilir. Tahmini fiyatı - 20.000 ruble.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.