GüzellikSaç

Garnier «Olia» - Saç Güzellik Paleti

Mükemmel saç rengini elde etmek adına, biz çaba gösteriyorlar hazırız: amonyak keskin kokusu katlanmak kafa derisi irritasyona katlanmak, bukleler için korkunç hasara dikkat etmeyin hangi tür deneylerin yeniden tesis edilmesinden sonra - neredeyse imkansız bir görev. Birçok üretici boya kendi özel marka saçlar için kesinlikle zararsız olduğunu iddia, ama bildiğiniz gibi, güvenli renkler sadece mevcut değildir.

durum son birkaç yıldır önemli ölçüde değişti. Sözde ekokraski vardı. Bu yağlar ve bitki özlerinden bileşimine sokulması ile amonyak içeriği azaltılmış. Ama sadece ekstra bakım ve amonyak ve toplam kompozisyonun lider bileşeni kalmıştır.

Sadece son zamanlarda, kozmetik uzmanları uzmanları saça zarar vermeden, yenilikçi bir boya Garnier geliştirdi. Bu Garnier «Olia». Renk paleti insanlığın adil yarısı memnun sundu.

«Olia» - saç boyama sisteminde yeni bir dönem. Bu araç göstermek ve renk bireysellik vurgulamak için mükemmel bir fırsat sağlar saça doğal bir parlaklık ve renk verir.

Bu gelişme evde saç boyama için mükemmeldir. Garnier şirketten «Olia» temel avantajı amonyak toplam olmayışıdır. renklendirici pigment boya bileşimi, formül 60% ihtiva saç yağı kompleksinin mili, teslim edilir. Bu yağ argan ağacı, kamelya, ayçiçeği ve zeytin. Garnier «Olia» boyama sonrasında ipeksi ve parlak iplikçikleri. palet yirmi beş tamamen yeni gölgeler tarafından temsil edilmektedir.

Mürekkep bileşimi, diğer benzer araçlardan doğasında bulunan bir kendine özgü bir koku kimyası sahiptir. Ayrıca bu boya saç derisini tahriş etmez. Bu argan yağı bileşiminde varlığı sayesinde mümkün oldu, alerjik reaksiyonlar ve renklendirici besin sırasında saç zenginleştirmek önler.

süreç yapmanızı sağlar Yüksek standartlar, saç renklenmenin tüm bu boya Garnier «Olia» - mümkün olduğunca rahat ve renk tonu inanılmaz parlak ve dayanıklıdır. paleti kahverengi çeşitli tonlarında inanılmaz zengin. Bu doğallık severler tarafından zevk olacaktır.

Patentli uzmanları Garnier yenilikçi teknoloji ODS saç merkeze renk verici pigment verir ve sonra hasarlı gevreği lehim için yardımcı olur. Bu 2 ay içinde saçın parlak doymuş renk kafasını tutmak için bir fırsat verir. Önemli ölçüde saç ortadan karartı kalitesini artırır ve önemli ölçüde daha az renklendirme ajanı Garnier «Olia» sonra kırılganlık olduğunu.

palet sarışınlar için sekiz gölgeler, parlak kırmızı çiçekler, onbir muhteşem koyu kahverengi, yanı sıra dört parlak siyah renkli bir çift sunmaktadır. Bu, her kıza onun bireyselliğini vurgulayacak tonunu seçmek için büyük bir fırsat verir.

nedeniyle aşağıdaki boyama prosedürü boya Garnier «Olia» tek doğal etken maddelerin varlığına tamamen rengi boyama sırasında elde korumaya yardımcı olun.

Bu boyanın kullanımı hakkında yorumlar oldukça çelişkili: pozitif ve negatif görüşleri ikisinin bir çok şey var. Zaten bir yenilik denedi gelenlerin hepsi, oy birliği ile uygulandığında akmaz, uygulamada özel beceri gerektirmez, boya çok hoş bir kokusu vardır kabul etti. Mükemmel renklendirme işin üstesinden gelebilen , gri saçları ve kökleri regrown etmiştir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.