ÇirkinlikAraçlar ve ekipmanları

Motoblok "Cascade": açıklama, fiyat ve teknik özellikler

Böyle walk-arkasında "Cascade" hızla sitesinde düzeni sağlamak gibi bir cihaz yardımıyla. Nedeniyle cihazın bu nispeten düşük maliyetli ve işlevselliği gevşetmek veya toprağı kazıp, aynı zamanda kar, dökülen yaprakların alanı temizlemek, çim biçmek ve tam o sırada römork Hedefinize getirmek kolayca çabuk olabilir ve kış için saman hazırlayabilirsiniz sadece.

onun avantajları nelerdir?

Bu cihazın en önemli özelliklerinden biri de ayarlanabilir direksiyon kolonu. Neden bahçe ve sebze araziler işlenmesinde bu kadar önemli? şey çalışmalarının saatlerden bir kişinin bu kadar tüm bu toprakları, o kendini kazdık olarak yorgun olabilir. Ve traktör kendisi hamle arkası yürümek ve toprağı gevşetir fark etmez. direksiyonun yeri ergonomik değilse, genel olarak çalışma kolaylığı ve hızı önemli değişiklikler yapacaktır. Bu nedenle, walk-arkasında "Cascade", ayarlanabilir direksiyon kolonu ile donatılmış, onunla çalışma sadece olumlu duygular getirecek yapım herhangi anatomik özellikler ve insan büyüme ayarlayabilirsiniz.

Bu ekipmanın ikinci önemli yönü direksiyonda tüm önemli kontrollere bulunmasıdır. çalışmasının izlenmesi emsallere kişi olacak ise bu cihaza sayesinde kolayca manevra ve yönünü değiştirebilir.

monte Araçlar

Tıpkı diğer yürüyüş el traktörü gibi, "Cascade" da donatılabilir ve aksesuarları farklı türde çalışırlar. Bunların arasında o gibi menteşeli araçların böyle türlü çalışma fırsatı dikkati çekiyor:

  • ridger;
  • pulluk;
  • vykapyvatel;
  • treyler kamyon;
  • motoblochnaya kürek.

Bu cihazların her biri, bağlantı katılığı ve güvenilirlik güven veren "Metal parmak" aracılığıyla çekirdeğe bağlanmıştır.

aşağıdaki gibi ek olarak, yürüyüş arkasında "Cascade", tahrik ekipman çeşitli etkileşime girebilir:

  • makine biçme;
  • rotor kar sökücüler;
  • Mekanik patates;
  • Su pompası.

teknik özellikleri

Motor, Briggs & Stratton ve onların güvenilirlik ve performans alıcı güven verir Robin Subaru gibi tanınmış Japon şirketleri yerleştirilir yürüyüş arkasında "Cascade" olduğunu belirtmek gerekir. Ayrıca, bu yapım şeklinde, kullanılan özel bir aygıt kayış kasnak, bir yerde tüm ek yol açar. Bu transmisyon 2 ön ve 2 arka de olmak üzere, 4-hız, kök filizleri. maksimum hızı cihazının hareket saatte yaklaşık 10 km. Bu yürüme-arkasında "Cascade" 103 kg düşük boş ağırlığı ile karakterize edilir. Bu nedenle herhangi bir hava koşullarında herhangi zeminde mükemmel bir şekilde kullanılabilir.

Ne kadar "Cascade" (walk-arkasında) nedir?

Bu ekipmanın fiyatı benzer ithal ürünlere göre daha düşük büyüklükte bir emirdir. yabancı motorların kullanılmasına karşın, yerli kültivatör 30 bin ila 40 ruble arasındadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.