Gıda ve içecekYemek tarifleri

Soğan derileri Apetitnye ve ihale meme

Bacon soğan kabuğu, bir sanayi ortamında veya somon sosis ve füme pastırma alışveriş için mükemmel bir alternatif olabilir. onun hazırlık süreci oldukça basittir ve herhangi bir özel beceri veya araçları gerektirmez. Ve sonuç aile üyeleri takdir edecektir. Sonuçta, soğan kabuğu pişirilen göğüs iştah açıcı, çok lezzetli sulu, yumuşak bir görünüm çıkıyor ve füme etler hafif bir kokusu vardır. soğan kabuğu kokusu herhangi bir ipucu olmadan.

herhangi bir çanak Pişirme ürünlerin satın başlar. Doğru seçilmiş döş, bu yemeklerin yarısı başarıdır. İşte kusurlu ürünü satın almak için olasılığı belirgin olduğunu takip etmek bazı ipuçları.

  1. Piyasada pastırma Alış, özel bir damga laboratuara varlığına dikkat edin.
  2. Mümkünse, satın alınan parça kokusunu mutlaka - et kokuyor bir tazelik ve saklama koşullarını belirten yabancılarla varlığı, doğal değildir. Bu (eğer süpermarkette pastırma satın) mümkün değilse, son kullanma tarihine yakından bakmak - tüm etiket üzerine yapıştırılan diğer bilgiler podterty yapıştırılmış raf ömrü ürün yıpranmışlık bahsetmek olasıdır ve alıcıdan gizlemek için çalışırken.
  3. pastırma üzerine yağlı gri veya sarımsı tonu hale gelmesi durumunda - bu yüzden oldukça taze değildir.
  4. parçası üzerinde basıldığında, neredeyse hemen o zaman, bunun olmaması halinde eski şeklini bayat pastırma geri olmalıdır.
  5. o saman hafif bir kokusu olacak eğer Shkurochka, iyi, ince olmalıdır.
  6. soluk pembe renk var - Etin üst katman koyu pembe ve orta biri olmalıdır.

Pastırma Seçme, onun hazırlanması için alınabilir.

Reçete pastırma soğan derileri

Biz gerekir: domuz karın, tuz (lar Cı 100-120.), Birkaç diş sarımsak, suyun litresi başına, soğan derileri (6-8 ampuller) (800-1000gr.). Baharatlar: bezelye karabiber, defne yaprağı, zemin siyah ve kırmızı biber karanfil ve ailenizdeki diğer favori baharatlar. İstenirse, bir sıvı duman birkaç damla ekleyebilirsiniz.

Hazırlanması. Soğuk su kabuğu ile iyice yıkanır, sıkın. tava katlayın ve bir litre su dökün. Dökmek tuz atımı bezelye biber, karanfil, defne yaprağı ve seti üzerinde yangın. Su kabuğu ile bir kaynama noktasına gelene sonra, orada koyun göğüs eti yıkayın. döş bütün yüzeyi su küçükse, biraz daha kaynar su dökün ya daha küçük bir pot alabilir, su ile kaplı olması.

kısık ateşte 25-30 dakika kaynatın. Bundan sonra, sıcaktan tencere kaldırmak ve bir gece veya 10-12 saat boyunca tuzlu pastırma bırakın. o ayağa sonra tuzlu çıkıp paketlenmiş baharat ovmak: siyah ve kırmızı biber ezilmiş sarımsak. Ayrıca domuz yağı veya pastırma için baharat hazır kümesini kullanabilirsiniz. domuz pastırması sürtünme sonra nasıl katılaşmaya buzdolabında folyo ve yerinde sarılmalıdır saat (gece).

Aynı tarifi siz soğan derileri yağ yapabilir, ama biraz daha az iyice kaynamaya gereklidir; veya jambon - bu nedenle daha uzun bir ısıl işlem gerektirir.

soğan derileri Meme, bu reçeteye göre pişirilmiş, tatil masaya büyük bir aperatif olabilir ve kolayca sabah sosis sandviç yerini alacak. Ve en önemlisi, hazırlamak çok kolay bir doğal çevre dostu bir üründür. Ve yemek tarifi, ana sunucuların deneyler için bir yere bırakarak baharat çeşitli uzun bir liste sayesinde. provarkoy sonra soğan derileri Meme her seferinde farklı baharatlar ovmak - Bu her seferinde o biraz daha farklı bir tadı var olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.