Gıda ve içecekRestoran yorumlar

Restoran Sokolniki "Bakü Yard" - rahatlamak için iyi bir yer

Hakiki misafirperverliği ve Kafkas yemekleri dört yemekleri Sokolniki restoranda "Bakü Yard" konukları karşılayacak. makul bir fiyata Hoş iç, istemi hizmet ve çok lezzetli yiyecek ziyaretçileri açısından bekliyor.

taş, ahşap, duvar resimleri, oryantal kilim ve antika yemekleri, nargile ve toprak testiler: İlk kez restorana giderek, ziyaretçi doğal malzemelerden oluşturulmuş, lüks oryantal iç etkileneceksiniz. Yumuşak bej ve duvarlar ve doğal ahşap mobilyalar, stil yapılmış kapı ve asma kata çıkan bir merdiven ile tavanın kirişlerin kahverengi tonları, doğu dairelerin bir görüntü oluşturun. Bu arada, bu konuda asma katta gibi meraklı görünümlerinden gizleyebilirsiniz partner severler, atama.

Sokolniki Park Restoran "Bakü Yard" aile etkinlikleri ve iş atölyeleri çeşitli ev sahipliği yapmaktadır. Ziyafet salonunda özel bir yere sahip büyük sahne sayesinde, restoran gösterileri ve kutlamalar ve ziyafetler beraberindeki konserler düzenlenmektedir. Uzun tatil sırasında sıkılan misafir olmayacak güzel oryantal mutfağı ve eğlence programı ile lüks bir restoranda geçirdiği şenlikli akşam için hatırlanacak. Gıda alımı müzik aletleri eşlik eder. restoran ve küçük şirketler için uygundur, ayrı kabinleri, menüde belirtilen şef yemeklerin tadını, kanepe dinlenebilir. Sokolniki restoran şefleri de "Bakü Yard" lezzetli yemekler hazırlamak.

mutfak

Rus ve Japon Azerbaycan, Avrupa, son zamanlarda oldukça popüler hale gelmiştir: Restoranın menüsünde dört mutfakların yemekleri sunuyor. Ziyaretçi Kafkas yemekleri çeşitli keşfetmek için mutluluk olacaktır. Vejetaryen restoran, oryantal yemekleri içeren bir menü hazırladı. kebap - Gurmeler ve bilenler bir şiş üzerinde deniz kızarmış sazan ve pişmiş mersin balığı yemek keyfini çıkarabilir. restoran gurur - şiş kebap. Misafirler ayrı bir kapta veya yedi kebap oluşan bir yemek olarak sipariş şiş tadı var. Herhangi et herhangi zevke - restoran menü barbekü 40 çeşit listeler. Her Kendisine saygısı restoran öyle ki fotoğrafın lyavengi mersin balığı olarak şef yemekleri servis edilmektedir. Sokolniki Restaurant "Bakü Yard" istisna değildir. şef restoran yemekleri mutfaklarından çeşitli sunar. Örneğin, baharatlı Azerbaycan mutfağı soğuk - Küba-gulaş çorbası ve kuzu buglama; tavuk ve mantar ile lyavengi bıldırcın ve jülyen - Avrupa mutfağı. o zevk eminiz gelen menü geniş, her misafir bir şeydir. bir kitap bulacaksınız Misafirler menüler 40 çeşit sundu. Keçi peyniri, ayran ve menüde sürekli mevcut dovga.

menüsünde deniz ve nehir lezzetleri sevenler için kömürler üzerinde pişirilir yemekler vardır. lezzetli fiks öğle severler için Sokolniki Restoran "Bakü Yard" çok uygun fiyatlara 10 ila 16 (hafta içi) açıktır.

ek hizmetler

yüksek hızlı internet erişimi ücretsiz bir nokta var restoranda olarak ise sosyal ağ Hayranları onların gadget'lar ayrılmak mümkün değil. yönetim etkinlikler için ve bireysel ziyareti restoranda bir restoran rezervasyon hizmeti yerlere sahiptir. Restoranda civarında ücretsiz park yeri mevcuttur.

Sokolniki restoranı "Bakü Yard" şef eve kutlamaları için banket yemeklerin yanı sıra barbekü, akşam, öğle ve yemekleri sipariş etmek çok uygun bir fırsat vardır. Sipariş telefonda yapılan ve derhal yürütülür. müşteriye ücretsiz kargo. Bu hizmet tipi müşterilere ev yapımı bayram hazırlamak için zaman kazandırır. Bu hizmet - bu yemek ister tüm müşteriler için gerçek bir hediye.

çıkış banket catering sırası - Başka uygun hizmet restoranda uygulanmaktadır. Görevlileri Doğu'nun üstünlüğü değişmez - Konuk Sokolniki restoranda "Bakü Yard" her şeyin en iyisini.

Kullanıcı Yorumları

Şu anda açılış beri restoran ve memnun hizmetten olumlu tepkiler alır ve ziyaretçilerin yemekleri tadın. Onlar restoranda canlı müzik keyfini. Konukların sözlerinden şarap ve Kafkas lezzetli yemekler iyi kadeh iyi vakit. Yüksek kaliteli hizmet ve indirimler gibi. Restoranda yakın çalışan insanlar, ben fiks menü gitmek ister. derler ve lezzetli yemek ve dinlenmek gibi. taşıma gelenler, iyi ücretsiz otopark bir dizi olduğunu memnun. Uygun seviyede gerçekleşti ziyafette için takdir yönetim değerlendirmeleri hoş.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.