TeknolojininCep telefonları

Telefon Samsung 3322: kullanım kılavuzu, özellikler, yorumlar

Şimdi milyonlarca insan tarafından kullanılan cep telefonları, evrim uzun bir yol kat ettik. Daha önce, biz arama yapmak ve mesaj göndermek için sadece kullanılan buton, basit ama güvenilir yardımcıları oldu. Şimdi geniş bir özellikler listesi var multimedya merkezleri dolu, eğlenmeyi, seyahat, tren var ve diğer çok şeyler.

Ama bir kez bu kadar popüler oldu buton cihazı, gitmiş olduğunu sanmıyorum. Hayır, öyle bir şey - fiziksel bir klavye ile telefonları hala kullanıcıları arasında popülerlik var. Onlar bizim konuşacağım bugün olumlu nitelikleri, bir sürü var.

İncelememiz Bir kahraman, işin garibi, olmaz biz insanlar arasındaki iletişim için hizmet veren büyük bir ekrana ve gerçek bir işlemci ve küçük klavye cihazı aşina dokunmatik cihaz. Dikkatinizi Samsung 3322. 2011 yılında piyasaya modelidir Tanışmak, hala elektronik mağazalarının raflarında satılıyor. o kadar kullanıcıyı büyüleyici ve hangi özellikleri içinde bulunabilir kılan - bu makaleye bakın.

konumlandırma

Biz telefon geliştiricisinin ne kadar bir açıklama ile, tabii ki, başlarlar. Biz onu anlatacağız, ne onun hedefleri üreticisi ve nasıl amsung 3322 bırakmadan, onlara ulaşmak başardı.

Yani, fiyat yöneliminin açılmışken, bu bir bütçe sınıf olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. Ve, mevcut sensör cihazlar aksine, bu durumda, düşük fiyat nedeniyle isimsiz-geliştirici, ya da düşük kaliteli teknik doldurma değil. Hiç de değil - Samsung 3322 Telefon piyasaya gelişmiş şirket, "üst düzey" mobil endüstri markası. Eğer günlük kullanım için uygundur nasıl bu cihaz monte ne kadar iyi gerçekleştirmek ve en kısa sürede telefonunuzu almak. Kullanıcı genellikle sadece modelin, onun kullanılabilirlik tasarımı düşer. Bu nedenle, burada bir şey üzerinde tasarruf ikisi de hiçbir soru olabilir. Sadece bizim Samsung 3322 - (modern cihazların açısından bu terimlerin anlamı dahilinde) bir işletim sistemi ve işlemci olmadan çalışan bu klavye şeker. Bu nedenle, telefonun düşük maliyetli - objektif kriterler neden olduğu bir fenomen.

gelişim hedefleri

Büyük hacimli, güçlü bir grafik kartına sahip güçlü işlemci, RAM: Güçlü teknik ekipman ile çalışma, ek modüller bir sürü minyatür bilgisayardır - Her yeni dokunmatik akıllı öğrendim. Bütün bu ve diğer unsurlar da niş ilerletilemez, maksimum performansı olmalıdır.

Samsung 3322 bu "ırk" dahil olmadığını görmek tuhaf. Bu, çağrı göndermek ve mesaj almak, bazı temel multimedya işlevleri yerine yapabiliyor sadece iyi bir telefon. Sonra geliştiricilerin amacı nedir?

Üretici akıllı telefon teknoloji güçlü bir model yapacak olması. Hayır, sorun Samsung - onun kullanıcının gündelik ihtiyaçlarını karşılayacak uygun ve kolay kullanımlı telefonunu oluşturun. Bu, istikrarlı basit ve kullanışlı olmalıdır. Ve Değerlendirme (daha sonra ele alacak olan) bakılırsa, Samsung C 3322, bizim cep telefonu böyle bir olduğunu ...

dizayn

... Ve bu oynanan görünüşte değil son rolü. Evet, bu bir akıllı telefon gibi görünüyor buna kullanıcı ilişkinin önemli bir paya belirleyen budur. Bir kişi bu modeli kullanmak için bir zevk ise, elinde güzel uyuyor şık görünüyor ve teknolojik açıdan, bu telefon kesinlikle talep olacaktır. Klavye modern bir dokunuş daha bu cihaza çok daha fazla önem vermek olduğunu belirtmek gerekir. Ve telefon Samsung C 3322 açıkça bu çabasında başarılı oldu.

O zaten önsel cazip kılan bir metal gövdesi, piyasaya tanıtıldı. Bu görünüm sadece tüm durumlarda şık olmak isteyen bir iş kişi ve birisi olarak stil uygun olacaktır. Bu modele nedeniyle her iki cins için de ve her yaş için evrenseldir.

Telefon iki bölgeye görsel ayırma var ekran ve bir gri "dış" bölgesine etrafında siyah "ada". Bu teknik, birçok modellerde öyle değil yeni gördük, ancak etkili bir model tasarımı daha ilginç ve çekici kılan böler.

Metal pratik değil, aynı zamanda dekoratif amaçlı değil sadece sahip sadece bu etkiyi tamamlamak köşelerinde düğmeleri yuvarlanır.

ekran

aslı veya yeni telefon ekranı şey bizi olamaz sürpriz. Evet değil sonraki iPhone üzerine monte büyük beş inçlik sensörü, bu. Bu cihazın durumu hakkında bilgi kaynağı olarak hizmet veren bir bilgi asgari seti ile yalnızca iki inç ekran. . İstisnasız, kullanıcılar alıştırmak - Burada, bütün maksimum kimin programları farklı bir tasarıma sahip Samsung 3322 Duos () geçmek için Nokia ve diğer geliştiriciler ile çalışan alıştıysanız, biraz daha zor olacak olsa (öz ve açık, ancak, değmez bu konuda endişe gösterir bir kaç gün telefon.

Duos

bu makalede tarif cihaz, iki SIM kartları destekler. Eğer mobil iletişim hizmetlerine tasarruf etmek istiyorsanız birbirlerine farklı yönlerde aramalar için farklı operatörler seçerek harika. Bir örnek basit olabilir: bir operatörden diğerine bir numaraya daha ucuz çağrılar - diğerinden. Böylece, Samsung Duos 3322 (kartlar arasında geçiş konusunda bilgi içeren maddenin karakteristikleri de talimat,) daha elverişli aramalar için iyi bir evrensel bir araç olabilir.

hafıza

Dahili telefon depolama alanı - bu başka bir hikaye. Samsung Duos 3322 öğretim ile ilgili belirtildiği gibi, telefon (örneğin, medya oynatıcı için) bazı temel multimedya yetenekleri sahip olduğu için, en sevdiğiniz parçaları ve önemli maddeleri depolamak için yeterli içine yerleştirmek önemlidir. Başlangıçta yüklenen 50 MB, açıkça bunun için yeterli değildir. Bu hedefleri kullanıcıları bir bellek kartı yuvası kullanın. 1 GB (veya daha fazla) kadar, telefonunuzda yer artıracak bir standart microSD kurmak mümkündür.

kamera

Telefonunuzda bazı basit resimler oluşturmak için kamera bulunmaktadır. Onun 2 megapiksel çözünürlük, tabii ki, bazı yüksek kaliteli çekimler hakkında ciddi konuşmaya izin vermez, bu yüzden sadece gerçekten orada olduğuna dikkat edeceğiz. Bu yazının oldukça önemli bir konu olmadığı için Ama nasıl açıkça kullanıcıya bir resim çekmek için çalıştığını, biz tartışmayacağım olacak.

Bir şekilde düşük ışık koşullarında alınan görüntü ile durumu kurtarmak için Flash orada verilmemektedir. Hiçbir ön yüz kamerasına olmadığı gibi. çekim video konferans hiçbir şekilde çünkü o olsa da, burada ve kullanışlı olmaz.

uygulamaların

Yine de düşünmek gerektiğini cep telefonu Samsung C 3322 - hayır seçenekleri ile boş "çevirici". Biz farklı yönlerde ve farklı görevler için programlar vardır tam akıllı telefon, karakterize etmektedir. Ve emin olmak için bu kolaydır. Onunla birlikte gelen yazılım bir göz atın.

Örneğin, Samsung Duos 3322 sosyal ağ uygulamasına işaret edebilir. Bu öncelikle Facebook ve Google Talk. Onların yardımı ile kullanıcı tam dokunmatik telefonu kullanmadan arkadaşlarınızla iletişim kurabilir. İkinci nokta - ilgilendiğiniz herhangi bir uygulamayı indirmek için yeteneğidir. Bunun yerine sosyal ağların bu haberciler, hava programları ve daha çeşit olabilir. Nasıl online gerek bu eklemeler indirmek için bildin. ev PC telefona bağlanmak ve ağ ona indirilen uygulamaların gönderme - Başka bir çözüm kullanmak mümkündür.

Internet

telefon, kablosuz internet erişimi ile çalışabilir. Ancak, erişim teknolojisi, bu durumda - tüm bugün 3G / LTE formatı ve modası geçmiş GPRS bize tanıdık değildir. Bu nedenle, erişim hızı çok daha düşük ve her megabayt maliyeti olacak - Yukarıdaki. Ne yazık ki, olabilir bir şey yapmak: Telefon açıkça normal, modern internet sörf olması amaçlanmamıştır. Samsung Duos 3322 müşteri yorumları açıklayan gösterdiği Ve, sadece onunla katlanmak gerekir: sonuçta, İnternet - açıkça modelin temel amacı değildir. Bu başka amaçlar, onun daha uygun konsepti için kullanılmalıdır.

bağlantı

Ayrıca C3322 doğasında diğer iletişim modüllerini kabul etmek istiyorum. İlk Bluetooth olduğunu. Telefon bu dosya göndermek ve almak için yapabiliyor kullanıcı arayüzü, örneğin, cihazdaki müzik koleksiyonunuzu doldurmak amacıyla sorun olmaz sayede. Bu çok uygundur, dosyaları paylaşabilir ve bilgisayarınıza Bluetooth adaptörü de varsa: tellerine ortadan kaldırmak ve "havadan" çalışacaktır.

PC bu arayüz desteklemiyorsa, klasik USB konektörü üzerinden telefon bağlayabilirsiniz. Böylece, herhangi bir problemle karşı en kısa sürede cihazı senkronize.

ayarları da herhangi bir SyncML arayüzüne (DM) hakkında bilgi sahibi, ama nasıl çalışır ve bize ne yararlı olabilir, sıradan kullanıcılar, belirsizliğini koruyor.

yorumlar

Son olarak, inceleme sırasında telefon hakkında tüm bilgileri özetlemek amacıyla en iyi sonuç, bir geri bildirim ve diğer alıcılar tarafından bırakılan önerileri olabilir. Bu durumda, biz C3322 modeli, kalite ve işlevsellik bu insanların görüşlerine ilgileniyor.

kullanıcı yorumları analizi gibi, model gerçekten çok değerli müşterileri. Onlar kazanılmasından sonra birkaç yıl boyunca istikrarlı çalışmasını gösteren, akıllı telefon gerçekten yetenekli not edin. Eğer dikkatlice bunları kullanmak, ayrıca kaydetmek ve onun ilk görünüm olabilir.

olumsuz yorumlar arasında cihazda hiç normal internet bağlantısı, yanı sıra bazı yazılım arızaları olduğunu haricinde görülebilir. Onlar yanlış doğrudan İnternet'ten yazılımı yüklemek eğer halinde ortaya çıkar. Uygulamada görüldüğü gibi, yanıp sönen olacaktır bu hatalardan kurtulmak için en iyisidir. hakkında gerçeği telefonu Samsung olduğunu yanıp nasıl farklı bir hikaye olduğu için C3322, biz alışkanlık ayrıntılı olarak açıklar. Biz sadece USB-kablosu, firmware için tanıma ve yazılım için bilgisayar programını ihtiyaç duyduğunu unutmayın. Herhangi forumu adanmış telefonlarda bulunabilir.

Genel olarak, telefon Samsung C 3322 nasıl çalıştığı hakkında şikayetler, olamaz. O uzun süre şarj tutmuyorsa ve konuşmaları kaydeder, günlük kullanımda çok, kullanımı kolay, hızlı ve basit, uygun fiyatlı ve güvenilirdir. Eğer böyle bir cihazdan başka ne gerek?

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.