SeyahatYol tarifi

Kudepsta: geri kalanı hakkında değerlendirme

Yaz Rus tatilinin başkenti uzun zamandan beri Soçi kenti. Ancak zamanla, özellikle olimpiyatlardan önce ve sonra yapılan rekonstrüksiyonların bir sonucu olarak, bu tatil metropolü çok gürültülü ve kalabalık bir yer haline gelmiştir. Yaşamak için iyi bir yer bulmak, açık denizin yakınında ve eğlence merkezlerinden gelen müzik yağmuru bulmak zor, gençlik partileri ve kulüpleri çocuklu aileleri, romantik çiftleri, ya da sadece sahilde dinlenmek istemiyorlar. Ve yine Sochi'nin çevresinde, güzel, sakin ve ölçülü bir dinlenme yeri olan güzel köşeler bulabilirsiniz. Onlardan biri Kudepsta. Bu köy hakkında yapılan incelemeler, makalemizde de ayrıntılı olarak incelenmiştir.

Buraya nasıl geldiniz?

Bu tatil beldesi idari açıdan çok ilginç. Kasaba, kendisi ve Adler'e olan çevresi için Khost'u ifade ediyor. Bununla birlikte, sadece Kudepsta kendisinden fayda sağlıyor. Ziyaret edenlerin yorumları, bu bölümle bağlantılı olarak toplu taşıma araçlarının hem Khosty hem de Adler tarafından iyi gittiğini söylüyor.

Soçi havaalanına gelen turistler genellikle buraya otobüs veya minibüs numarası 105 ile geliyor, çünkü ondan sadece 10 kilometreye kadar olan Kdepsta'ya. Adler tren istasyonundan köye gitmek için on dakika. Buradaki ev sahipleri 123, 124 ve 175 güzergah. Ve Soçi istasyonundan otobüs sayısı 122 ile yarım saat varmanız gerekiyor.

Denize sıfır

Buraya çoğunlukla plajların uğruna geliyorlar. Kudepst'te tatil (bu oybirliğiyle yapılan değerlendirmeler), yolcuların farklı sahil türleri arasında seçim yapmalarını sağlar. Fakat hepsi güzel çakıl taşları, temiz, cam ve artıklar içermez.

Birçoğu şehir plajına veya "Burgaz" sanatoryumuna yakın plaja benzer. Ancak bazı gezginler yatılı evin yakınındaki yerleri "Motorist" le eleştirir. Yerel plajın kusursuzluğunu - siyah olan suyunun Kudepsta nehrinin ağzına yakın olması. Bu nedenle, denizin bazıları kirli görünür, ancak aslında değildir. Gerçekten de, bu suyun tesisi şifalı çamur ve şifa özellikleri ile ünlüdür. İşte tüpler ve yüksek tansiyonlu insanlar geliyor. Sudaki yüksek miktarda iyot ve brom miktarı, ölçülen yaşam ve düzenli yürüyüşler sağlıklarını iyileştirmelerine yardımcı olur.

Ilgi çekici yerler ve turistik yerler

Ancak sadece keçe dayanağı için değil Kudepsta için tasarlanmıştır. Turistlerin yaptığı incelemelerde, çevrede neler görebileceğinizle ilgili çok ilginç bilgiler bulunur. Soçi'nin tatil beldesi alanının herhangi bir yerinde olduğu gibi, burada atlama, dört bisiklet sürme veya binicilik gibi aşırı gezi türleri yaygın.

Dağ kıyılarında ve hızlı nehirlerde nefes kesen bir yolculuğa çıkacaksınız ve bunları bir yıl hatırlayacağınız muhteşem ufukları ve ufukları keşfedeceksiniz! Ovsyannikov sırtındaki mantar meşe bitki örtüsünü ve ünlü arboretumu ziyaret edebilirsiniz. Tarihi cazibe merkezlerinden bir hayranı iseniz, o zaman Kudepsta'nın yakınında antik colchis'e ait olan ünlü dolmimlerden birisi var. Ve daha uzak gezileri tercih edenler, Kudepsta nehrinin üst sınırlarına ulaşan Vorontsovskaya mağarasına gidebilirler.

Turistlerin bıraktığı değerlendirmeler, çok iyi ev yapımı hamur işlerinin, özellikle de özel taş tandyrlarda yapılan pide ekmeğinin olduğunu iddia ediyor. Bu köydeki yiyecek içecek tesislerinin geri kalanı, Sochi'de olduğu gibi, fiyatlar ucuzdur. Cafe "Lesnik's Lodge" tarafından iyi bir üne kavuşacaksınız. Ve temelde, tüm restoranlar ve kantinler, Darwin adını taşıyan ana köy sokağında.

Sanatoryum "Kudepsta"

Bu köyde tedavi ile en popüler eğlence seçeneklerinden biridir. Sanatoryumun yapımı geçtiğimiz yüzyılın otuzunda, şimdi yaygın olarak "Stalin'in İmparatorluğu" olarak adlandırılan tarzda inşa edilmiştir. Selvi, manolya, çam ağaçları ve Himalaya sedirleri ile güzel bir manzara parkının ortasında duruyor .

Sanatoryumda üç uyku amaçlı bina bulunur ve burada iki yüz kişi aynı anda yaşayabilir. Her odada bir banyo, buzdolabı, TV bulunmaktadır. Superior odalar klimalıdır. Hemen hemen tüm odalarda balkon vardır. Yemek ayrıca konuklara bir sanatoryum "Kudepsta" da sunuyor. Turistlerin yaptığı incelemelerde, günde üç öğün yemek ve yarım pansiyon için farklı seçenekler sipariş edebilirsiniz.

Binlerce dakikalık yürüme mesafesinde, geniş ve rahat bir plaj olan üç kilometre uzaklıkta bir alan. Sanatoryum, solunum yolları, cilt, sinir sistemi, kan dolaşımı hastalıklarının tedavisinde uzmanlaşmıştır.

Holiday Hotel «Kudepsta»

Bu rekreasyon merkezi, Khosta bölgesinde plaj turistleri arasında oldukça popüler. Pansiyon, yedi yüz kişiye göre tasarlanmıştır. Orman parkında, ünlü Matsesta yaylarının yanında ve sahilden beş yüz metre uzaklıkta yer almaktadır.

"Kudepsta" adlı pansiyon (incelemeler çok iyi nitelendiriyor) konuklarını superior oda ve süitlerinde ağırlıyor. Burada her yerde balkon, televizyon, modern banyolu duşlar var. Odalar geniş ve rahattır. Yatılı ev topraklarında bir dans salonu, bir kış kulübü, bir "yeşil tiyatro" bulunmaktadır. Temel plaj bir tekne istasyonu ile donatılmıştır, burada scooter'lar ve hidro bisiklet kiralayabilirsiniz.

Yatılı okul sporcular için çok popülerdir. Futbol sahaları, tenis kortları, spor salonu, sauna bulunmaktadır.

Kudepsta (Sochi): turistlerin incelemeleri

Tatillerini bu köyde geçirmek için gelen turistler, bazen eğlencenin olmadığından şikayet ediyorlar. Ancak Kudepsta'da sessiz ve huzurlu olduğunu kabul ediyorlar. Kendi başına pişirmeyi tercih ederseniz, o zaman bu çok iyi bir yer yani ucuz meyve ve dükkanlar ile çok uygun fiyatlarla vardır. Ayrıca , ulaşım bağlantıları açısından köy çok elverişlidir. Adler'e hatta Soçi'ye ulaşmak hiç problem yaşamaz. Kudepsta her türlü seyahat veya gezi için uygundur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.