SeyahatYol tarifi

Moskova'daki Bira Barları: adresler ve incelemeler

Ülkemizde bira en sevdiğim içecek haline gelmiştir. Moskova'da çok sayıda bira kutusu sunan farklı çeşitler var. Bu tür kurumların sayısı önemli ölçüde arttı ve bu da içki için yüksek bir talebi gösteriyor. Her bar ziyaretçisini kendi tarzında oynamak ister: bazıları ilginç bir menü sunar, bazıları iç mekan ve program gösterisi yaparken diğerleri fiyat politikasına uyarlar. Ama şimdi bununla ilgili değil.

Bu makale Moskova şehrinde en iyi bira fabrikalarını, başkentin veya ziyaretçinin her ikametine ziyaret etmenizi öneririz.

Ucuz bira kutuları

En iyi bira barını sunan Moskova, ucuza davranıyor ve "Mug" gibi bir kurumda besleniyor. "Sokol" metro istasyonunun yanında yer almaktadır. Burada menü basit, ancak ihtiyacınız olan her şey orada. En sevdiğiniz karanlık veya hafif birayı içmek için, ayrıca kızarmış fries veya shawarma yemek için ucuzdur ve lezzetlidir. Duvarlara yerleştirilen birkaç ekran, burada bir gece değil, en sevdiğiniz futbol takımı için kök salmayı teklif ediyor.

"Marino" metro istasyonu, kendi bira fabrikasına ve çeşitli canlı bira çeşitleri sunan mükemmel bir "Svarnya" barına sahiptir. Buradaki menü Doğu Avrupa'dır ve oldukça çeşitlidir ve sıcak iç kısım dinlenmeye yardımcı olur.

Rus mutfağının sevgilileri, "Marksist" istasyonundaki "Altın Vobla" barını ziyaret etmelidir. Burada balık, karides, sarımsak ekmek veya tavuk kanatları yiyebilirsiniz. Ve bar sahipleri periyodik olarak ziyaretçilerini memnun eden çeşitli etkinlikler düzenliyor.

Metro istasyonu "Mayakovskaya" da ilginç bir iç mekana sahip bir bar bulunmaktadır. "Metro Diner", koridor ve salondaki bir metro ile donatılmıştır. Barda Avrupa mutfağı ve canlı bira sunulmaktadır.

Moskova'nın popüler barları

"Bobby Dazzler" - Moskova'daki en iyi bira barı . Ahşap masalar, sandalyeler ve bar standı eski İngiliz tarzındadır, sıcak ve sükunetli bir atmosfer, gerçeğe geçmişten geçmeye ve Avrupa mutfağını tadmaya, iyi bir bira içmeye yardımcı oluyor. Bu bar Kostyansky Lane'de bulunur, tabloları önceden ayırmanız gereklidir. İncelemelere göre, ziyaretçilerin izlenimleri olumlu, özellikle İngiliz aleminden övgüyle bahsediliyor.

"Dubinin" eğlence için en iyi yerdir. Üç salon, ziyaretçileri beğenilerine ve beğenilerine göre dağıtmaya yardımcı olur. Profesyonel bir şef, ziyaretçiler için Avrupa ve Japon mutfağından yemekler hazırlar ancak burada et lezzetleri çok popülerdir. Burada kuzu eti, madalyon ve sulu bifteklerin yanı sıra tavşan biberi de tadabilirsiniz .

Menü düzenli olarak güncellenir ve çeşitli çeşitlerle doludur. Olumlu geribildirimle değerlendiren restoran, çeşitli etkinlikler ve dinlenme için seçildi, ayrıca şefin becerisine dikkat edildi. Herkes burada hoşlanıyor!

The Kings - kulüp, bar ve restoran bir resimde. Bu mekanlarda salonlar, dans pistleri ve barlar mükemmel bir şekilde birleştirilmiştir. Eşzamanlı olarak burada dans edebilir, romantik bir akşam geçirebilir ve lezzetli bir bira bardağı için arkadaşlarıyla birlikte oturabilirsiniz ve bu arada, 10 çeşitten fazla çeşit var. Bar, İngiliz barlarının tüm standartlarına göre ayarlanmıştır; dans alanı, Thames'in yirmi metrelik panoraması ile dekore edilmiştir. Bu çubuk "Tsaritsyno" metro istasyonunun yakınında bulunmaktadır.

Bira çubukları ağı

Moskova'daki "SPB" bira barı ziyaretçilerine çeşitli bira ve İtalyan mutfağı çeşitleri sunacak. Her kurumda iç, Rusya Federasyonu'ndaki modern sakinlerin zevklerine karşılık gelir ve salonda rahatlık ve rahatlık hissettirir. Bir futbol maçını izlemek ve fanlarla tartışmak isterseniz, SPB her zaman en iyi koşulları sağlamaya hazırdır ve normal müşterilere bir indirim kartı verilir .

"Styr Birlits" - nadir biralara hizmet ettikleri için benzersiz olan barlar ağı. Ekranlar salonlarda bulunur, böylece herhangi bir konumdaki ziyaretçi veya fan, maçı izleyebilir, soğuk birayı içebilir. Burada Avrupa yemekleri, menüdeki pek çok pozisyon biraya uygun yemekler sunuyor ve düşük fiyatlar ziyaretçileri memnun edemiyor.

"Ruff"

"Ruff" kuruluşu, Moskova'daki bira barlarının ağını yeterince temsil ediyor. Burada fiyatlar en düşük değil, ancak gıda kalitesi ve nazik personeli buna değer. Menü enfes yemekleri ve balıkları içermektedir. Hava tatlıları, zevk ve menü listesinden başka bir şey denemek istemektedir.

"Ruff" ın sevkiyat servisine ve İnternet'teki bir sayfaya, sevdiğiniz çanağı doğrudan doğumhaneyle veya ofise sipariş edebileceğiniz bir yardım var. Kuryeler, kısa sürede herhangi bir yere emir getirirler. İncelemeler ziyaretçileri yalnızca olumlu ve hevesli bırakıyor, ızgarada nargilelere ve yemeklere özel dikkat gösteriliyor.

Moskova'nın merkezinde barlar

Moskova'daki bira barları, bölge genelinde yoğun bir şekilde bulunur. Tüm bunlar, nüfus arasında çok popüler olması nedeniyle. Lambic Bar, Moskova Devlet Üniversitesi Botanik Bahçesi'nde bulunmaktadır. Ziyaretinden sonra, yalnızca olumlu duygulara sahip olursunuz.

Bu bar Botanik Bahçeleri'nin yakınında yer aldığından, odalar Avrupa tarzında dekore edilmiştir, ancak bir sürü çiçek yatağı ve ahşap ile dekore edilmiştir. Menüye baktığımızda, Belçika birasının uzmanı tatmin olacak. Yaklaşık 30 çeşit bira, bira ve bira içeceği var. Yemek, hazırlık yapmak, hafif bir duman kokusu ile yiyecek emprenye etmek için çok fazla zaman harcamak için izin vermez hospis, hazırlanır ve et sulu kalmaya yardımcı olur.

Visit Lambic şu adresten alınabilir: Prospekt Mira, bina sayısı 7.

"Angara"

Moskova'nın merkezinde bulunan bira barları birbirinden farklı olmaya çalışıyor ve müşterilerine en uygun koşulları veriyor. Tüm kurumlar, kârlı paya, kulüp kartlarına, sıcak iç mekanlara veya lezzetli yemeklere sahip yeni ziyaretçiler çekmektedir.

Bira çubuğu "Angara" Rus-Sibirya mutfağının sevgilisini kayıtsız bırakmaz. Strognina, füme omul veya kızılcık ve geyik eti ile kabartılmış kek denemek değer. Bira burada markalı - özel servis edilir. Çoğu barlarda olduğu gibi spor maçları burada yayınlanıyor, ancak futbol ilginç değilse ve burada yemek için lezzetli ise, müşteriye Angara çeşitli şovuna bakma veya farklı yıllardan müzik dinleme fırsatı verilmektedir.

Kuruluşun zemin katında, farklı ülkelerden bira seçmek ve satın almak için yaklaşık 400 çeşidi bulunan "Bira kartı" dükkanı var.

Moskova'nın barları

Sermaye büyüktür ve insanlar farklı refah içinde yaşar. Nüfusun orta sınıfında Moskova'da ucuz bira barları var. Popüler veya bütçe olarak adlandırılabilirler. Burada yemek yememenizi, iyi, kaliteli bira içmeyi düşünmeyin.

Savelovsky'de bira restoranı "Golden Vobla", hoş ve rahat bir iç mekan tarafından karşılanacak. Burada tüm mobilyalar cilalı, ağır bir ahşapdan toplanır. Ziyaretçiler dünya olaylarını izleyebilmek için salon boyunca çeşitli ekranlar bulundular. Menü zengin, mezeler, salatalar ve et yemekleri seçimi harika. Zevk ve tatlılar. Burada çocuklarla (yetenekli animatörler tarafından eğlendirilecek ve lezzetli tatlı yemekler ile beslenecek) gelebilirsiniz. Bira ve yiyecek fiyatları düşüktür, bu da küçük bir miktarın tüm aileye veya büyük bir şirkete nazikçe oturmasına izin verir.

Kapalı Kore barında Drink Your Seoul çok alışılmadık ve yaratıcı. Size Kore alkolü ve aynı mutfağın yemekleri ile davranacaklar. Kendisinden gelen sans, sanki yasadışı bir şekilde polisin nereye varacağı bir kurum ziyaretinde kalmış gibi duruyor. Gölge ve 4 ila 8 kişilik masalar içeren küçük bir oda görüntüyü geliştirir.

Özetlemek için

Bu kısa makalede, Moskova'daki (Rusya Federasyonu'nun başkenti) en iyi bira barlarını, bunların avantaj ve dezavantajlarını ayrıntılı olarak ele aldık ve belirli işletmeler hakkındaki incelemelere değindim. Bu yerlerin fotoğrafları da var. Böylece, kaliteli bira içtikten sonra, iyi dinlenmek isterseniz, listelenen kurumlardan birini ziyaret ettiğinizden emin olun. Futbol izlemek ister misiniz? Gürültülü ve büyük bir arkadaşımın arkadaşında oturmak ister misin? O zaman doğru yere geldiniz. Bu arada, en iyisini seçmek için bu makalede sunulan tüm barları ziyaret etmek daha iyi. Iyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.