SeyahatYol tarifi

Gelendzhik trenle gidilir çare ulaşım bağlantıları veya nasıl

Ruslar ve eski Sovyetler Birliği halkının çoğunluğunun yabancı ülkelere gitmek yerine, kendi kaplıcalar dinlenmeyi tercih. Sovyet döneminden bu yerlerden biri Gelendzhik olduğunu. Krasnodar bölgesinde bu küçük kasaba haklı gerçek bir çare olarak düşünülebilir Karadeniz kıyılarının kelimenin tam anlamıyla, Kafkasya. İki güzel burunlar arasında adını veren körfezin kıyısında yer almaktadır. Bu coğrafi konum, büyük ölçüde iklim özelliklerini belirler ve Gelendzhik Karadeniz kıyısında en gözde tatil beldelerinden biri yapar. Şehir görkemli dağ sıraları ve doğal çevrilidir Kafkas Dağları.

Nasıl gidilir daha oraya?

Gelendzhik tatile gidiyor Her yıl turist, bir seçim ile karşı karşıyayız: "Ne taşıma tür ? Kullanmak için" çeşitli türevleri vardır. Şunları yapabilirsiniz:

  • kişisel araba kullanmak;
  • Uçakta başlamaya hazır, havaalanı zaten 2010 yılından beri tam kapasite ile çalıştığını daha;
  • Otobüsle seyahat etmek, ancak durumda büyük taşra şehirlerde nakli için gerekli olacaktır;
  • demiryolları seçer, ancak o zaman açıkça hakkında bilmek zorunda Gelendzhik krokisi trende.

şehir Novorossiysk bölge merkezi aracılığıyla ana ulaşım yollarının yakınında yer alır. Bu nedenle Gelendzhik en fazla 50 km. Bu yol kolay bir taksi, halk otobüsü, tramvay veya otobüs yardımıyla aşılmaktadır. biri kendini seçebilir Duraklar istasyonu ve ulaşım türüne çok yakındır.

Trene Gelendzhik krokisi başka seçenek yoktur. Novorossiysk için doğrudan ulaşım yoksa sen, Krasnodar gidebilirsiniz. Ama bu - değil en iyi seçenek. Sermaye bölge kadar uzaklıkta ve Gelendzhik (170 kilometre) yol otobüse yaklaşık 4 saat sürecektir. Sen trende Gelendzhik almak için nasıl farklı bir yol seçebilir. Öncelikle, Anapa almak için bir yol gerekir ve taksi ya da otobüs ile seyahat sonra en fazla 100 kilometre. Bu da kolay bir iş değil. Elbette, önce ilk Soçi gelmeye, trende Gelendzhik alabilirsiniz. Ancak küçük sahil kasabasına beldenin merkezine karayolu para arzı tatilci sırasını azaltabilir.

Bu kurallar önceden bilmek gerekir

doğru bir şekilde anlamış ve açıkça tren Gelendzhik krokisi anlamak için, iki şey hatırlamak gerekir:

  1. Gelendzhik tatil kenti olarak hiçbir tren istasyonu ve demiryolu ile bağlantı yakındaki yerleşim ile mümkündür olmasıdır.
  2. Gelendzhik en yakın Novorossiysk olduğunu. Bu en kısa sürede arzu edilen hedeflere varmak için buraya arasındadır.

Daha sonra düzeni ve hareket sırasını belirlemek için gereklidir:

  1. Novorossiysk gelmeden, otobüs durağına almak için tren istasyonuna gereklidir. çanta ve bavullar sayesinde yürüyerek yapmak zordur. Otobüsle, aşırı durumlarda arabası otobüs, otobüs veya kullanmak daha iyidir.
  2. Ardından nihai hedefe ulaşım aynı yollarla ulaşılabilir. Ön bilet takvim ve maliyet hakkında daha fazla bilgi edinmek. Ve taksiler hep çok daha pahalı toplu taşıma daha olduğunu unutmayın.

Sessiz yol - İyi bir tatil için anahtar

Gelendzhik almak ne tren karar vermek için, gönderilmek üzere nerede olduğunu bilmek gerekir. BDT ülkelerinin büyük nüfus merkezlerinin birçoğu itibaren tren istasyonlarına Krasnodar bölgesinin ana merkezlerini alabilirsiniz. Örneğin, Minsk, Adler doğrudan tren numarası 302 olduğunu. Beyaz Rusya, Ukrayna ve Rusya: O üç ülkenin toprakları üzerinden geçmektedir. tatil beldesi yolu önemli bir zaman alacak, ama nakil yapmak zorunda olmayacak ve derhal Adler Gelendzhik doğrudan gitmek için. Bu durumda Rus şehirleri, çok daha kolay. Neredeyse bunlardan herhangi Novorossiysk doğrudan atama parçasını oluşturdu. Trenler, şehirleri olan hareketin başlangıç noktası: Moskova, Tambov, Arkhangelsk, Rostov, Perm, St. Petersburg ve diğerleri, sadece Gelendzhik tatil geçirmek için karar verdik vatandaşların hedefe maksimum konfor sorunsuz teslim edebilir. Tren biletleri önceden sipariş ve yol yağma olmaz dinlenme nihai yere küçük bir otobüs "yürüyüş" olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.