SağlıkTıp

Snegirev Kliniği: açıklama, geri bildirim ve adres

Snegirev Kliniği - çeşitlendirilmiş tıbbi kurum, Rusya ve dünyanın en büyük biridir. Sechenov Kliniği çekirdek yetkinlik alanında parlak uzmanlardan oluşan bir galaksi yayımlanan adını Moskova Tıp Üniversitesi eğitim üssü olmak.

öykü

Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği. Snegirev Imperial Üniversitesi Tıp kurumlarının kompleksinin tarihsel devamıdır. Novodevichy Manastırı yakınında inşa iki katlı bina, 80 yatak hastalar için razı olur. konut inşaatı 1886 yılında başladı ve ziyaretçilerin açılış resepsiyonu 1889 yılında başlatılmıştır.

İç mimari özelliği hamile kadınlar ve diğer ziyaretçiler için ikinci yöneliktir biri güneşli tarafında ve iki girişlerinde, tüm koğuşları odağı oldu. hastanenin tasarımının ana ilkelerinden - ki hasta grubu hiç tanımadığı, tüm katılımcılar ve yansıma işlevselliği için konfor parçasıydı.

tedavi ve eğitim için Kliniği

kliniğin çalışma bu tip öncü kurumlarından biri olan zaman, havalandırma sistemi çalıştı, sıcak ve soğuk su temini kurulmuş olup, bu elektrik oldu. Üstü öğrenciler ve ilgilenen hekimler operasyonların ilerlemesini takip edebilir 70 koltuklu, eğitsel amfitiyatro işletim odasını görülüyordu.

jinekoloji ve obstetrik, aralarında bulunan derslik - kliniği iki bölüme ayrıldı. Birleştiren ofisleri 1923 yılında meydana geldi. Binanın Yeniden 1936 den 1938 kadar sürede gerçekleştirildi.

Bu çalışmanın sonucu alanının genişletilmesi oldu - iki kat overbuilt vardı işletim çukurları altında verilen beş kattan orta kesimi, reanimasyon ve odaları yoğun bakımda. Uzun yıllar yeniden beri geçmişti, ama bu gün binanın ve cephe görünümünü muhafaza ve tarihsel olduğunu etmiştir.

tanım

Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği. Snegirev - Rusya'da en iyi ve en büyüklerinden biri ve tıbbi kurumların dünya. Kuruluş gelişmiş tıp dünya standartlarına uygun olarak donatılmış.

Kliniğin ana önceliği kalifiye uzmanlar tarafından yüksek teknoloji ve uzman bakım sağlamaktır. Personel 5000 deneyimli doktor ve sağlık personeli oluşmaktadır. cerrahi işlemler fazlası yarısından Endovideohirurgichesky veya robotik yöntemleri kullanıldı.

birim

Snegirev Klinik tıp, danışmanlık, tanı ve rehabilitasyon hizmeti vermektedir. kliniklerinin kompleks içerir:

 • Dört klinik hastaneler.
 • Çocuk Klinik Hastanesi.
 • Hastane ftiziopulmanologii.
 • kurtarma ve rehabilitasyon merkezi.
 • Klinik Tanı Merkezi.
 • Enstitüsü Tıbbi Parazitoloji, iletim ve Tropikal Hastalıklar E. I. Martsinovskogo isim.
 • Laboratuvar-gemotransfuziologichesky kompleksi.
 • Diş Merkezi.
 • "Zvenigorod" Sanatoryum.
 • Patolojik Anatomi Central Department.

Mevcut aşamada Snegirev Kliniği, dünya standartlarında tıbbi yardım sağlamak ve hasta konforunu kalmak istiyor. ergonomi ve tasarım ilgili çağdaş kavramların ofislerinde alan çoğu. lüks kategorisinde dahil konfor çeşitli düzeylerde, Odası'nı sunan kurum.

hastane

Snegirev Kliniği kendi uzmanlık ve hizmet yelpazesine sahiptir, her biri dört büyük klinik hastane vardır.

 • Klinik Hastanesi 1 №. hizmetlerin ana yönü tedavisi (kardiyoloji, gastroenteroloji, göğüs hastalıkları vs.), Genel klinik olan cerrahi minimal invaziv ultrason ve röntgen televizyon kullanan prosedürleri (benzeri karın organları, endokrin sistemi ve.), Kalp cerrahisi, endoskopik otolaringoloji, artroskopik müdahale vb. Tanı yapılır Modern ekipmanları (kolonoskopi, klinik araştırma ve analizler, vb hastanede hazırlık ve bir dizi.). Fonksiyon bölümü Psikosomatik, Rus-Japon Kardiyak Görüntüleme Merkezi ve daha fazlası.
 • Klinik Hastanesi № 2 - En büyük bölümüdür. kompozisyon birçok özel merkezler (klinik kadın doğum, endokrinoloji, kliniğin propedeutics Dahiliye, Gastroenteroloji ve Hepatoloji, üroloji, cilt ve zührevi hastalıklar, kolonoproktologii) içerir. Güçlü teşhis baz doğru tanı için gerekli çalışmalar bir dizi verir (ultrason, röntgen, endoskopi, biyopsi, vb klinik laboratuvarlarda ve.).
 • Klinik Hastanesi Ana faaliyet birimlerinin 3. sayısı - psikiyatri, psikosomatik tıp, nefroloji, iç ve meslek hastalıkları. Sinir Hastalıkları Kliniği Kojevnikova tanı ve benzeri ağrı sendromları, ANS ve MSS lezyonlarında, Parkinson hastalığı, algı bozuklukları ve tedavisini sağlar isim. Nefroloji kliniğinde ise böbrek hastalığı, vb bilinmeyen hastalığın doğası ve kronik hepatit alanında teşhis ve tedavi hizmetleri sunan.
 • İlk MGMU Sechenov'un bulunan eğitim kurumlarının departmanı dayanarak Klinik Hastanesi numarası 4. (Ağız ve Çene Cerrahisi, Fakülte tıp, cerrahi, anesteziyoloji ve reanimasyon, sinir hastalıkları ve beyin cerrahisi). hastane modern bir yatan hasta departmanı, danışma ve teşhis departmanı, yapılan enstrümantal teşhis vardır.

çocuklar için

Snegirev Kliniği Geçen 120 yıl boyunca yürütülür aktivite çocuk hastanesi, bir parçasıdır. Personel 14 tıpta profesörlük veya doktora derecesi doktorlar kime çok yetenekli profesyonellerin oluşur, 50'den fazla uzman tezini savundu. Çocukların bir kitleye alma yaşamın ilk günlerinden yürütülür.

Multidisipliner kurumu sağlayan tedavi hizmetleri, teşhis, danışma alanları:

 • Neonatoloji.
 • Allergoloji.
 • Endokrinoloji.
 • Romatoloji.
 • Gastroenteroloji.
 • Nöropsikiyatri.
 • Nefroloji.
 • Akciğer ve diğ.

Hastaların Resepsiyon 20 hedefe bitti. Tedavi ünitesi için Bebek Snegiryov kliniği her hastaya tanı ve tedavi yaklaşımının yüksek teknoloji yöntemleri uygular. Gerekirse, çocuk hastaneye veya spa tedavisine bir başvuru alır.

tedavi için değil, aynı zamanda okul müfredatında eğitim için sadece klinik oluşturulan koşullarda seyirci özel statü verilmesi. yaratıcı yeteneklerinin gelişimi için ve sanat terapisi yapılan çeşitli atölye çalışmaları, performanslar, gösterileri gibi. Klinik Adresi - Sokak Pirogov, 19, Yapı 1.

Kadınların Sağlığı

Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği Snegirev 1889 yılında kuruldu adlandırılmış. Kurum Üniversitesi Klinik Hastanesi № 2 parçasıdır, jinekoloji ve obstetrik alanında tıp ve bilim için büyük merkezidir. Hastane tanı hizmetleri, tedavisi ve gebelik sağlamak için yüksek teknolojili cihazlarla donatılmıştır.

Doğum Snegirev Kliniği ofisleri bulunmaktadır:

 • Resepsiyon, tıbbi tanı.
 • Doğum fizyolojik doğum.
 • Obstetrik ve gözlemsel.
 • Hamileliğin patolojinin İki doğum bölümü.
 • Yenidoğan.
 • Jinekoloji.
 • Anesteziyoloji ve yoğun bakım.
 • Yeni doğmuş bebekler için Anesteziyoloji ve yoğun bakım.
 • işletim birimi.
 • Yardımcı üreme teknikleri.
 • Fizyoterapi, egzersiz tedavisi, ultrason.
 • Tıbbi genetik ve sitogenetik laboratuvarı.

ebelik

Doğum adı Snegirev Kliniği kadın doğum sürecinin büyük bir dikkat gösterecektir ile en yumuşak şekilde mutluluk annelik bulmasına yardımcı olur. Hastanede farklı patolojiler kadınları alıp bazen en zor durumlarda doğal bir şekilde sağlıklı çocukların doğum tıbbi mucizeler olun.

Klinikte hamile kadınların kaldıkları dikkate kadın ve ailelerin tüm ihtiyaçlarını alır. yardımın temel prensibi - insancıl doğum. belki anne ve çocuğun ortak ve ayrı ikametgah olarak, doğumdan sonra. Uzmanlar kurumlar emzirme destekçileri vardır.

Hastane doğum MHI politika, LCA, veya ticari bir temelde tarafından yapılmaktadır. 129.000 ruble (çoğul gebeliklerde) - emeğin bireysel yönetiminin minimum maliyet 89.000 ruble, hizmetlerin azami maliyetidir.

doğum Modern numune için Wards, binaların çoğunluğu tüm sıhhi tesisleri bulunmaktadır, onarıldı. Deneyimli doktorlar, obstetrisyenler tarafında kadrolu Devlet uzmanları.

yüksek teknoloji

Jinekoloji adı Snegirev Klinik tavsiye ve her yaştaki kadınlara tıbbi yardım sağlar. yatan hasta ünitesi yüksek teknoloji ve geleneksel cerrahi düzenledi. Yaygın laparoskopi, tanı ve tedavi için endoskopik teknikler kullanılır. Klinik cerrahi işlemler robotik kullanımı ile yapılmaktadır birkaç biridir.

Stres ve modern yaşamın hızı büyük ölçüde kadın ve erkek üreme fonksiyonunu etkiler. büyük bir başarı ile Şube Yardımcı üreme teknolojisi her hastaya, teşhis ve tedavide bireysel yaklaşım doğurganlığı tedavi edilmiştir.

çoğu durumda mümkün kılan yüksek teknoloji modern ekipman etkili döllenme dünya deneyimi kullanarak tesis, Personel istenilen sonucu elde etmek. Teşhis baz araştırma bütün bir dizi, kriyo-korunmasının ve biyomalzeme korunması fark sağlar.

Tanı ve tedavi

Hastanın durumunu belirlemek ve tüm sağlık sorunlarını saptamak için bütün engin bir cephanelik Snegirev Kliniği ilgilenmektedir. Jinekoloji ve üreme fonksiyonları klinikte çalışma, araştırma ve tedavi öncelikli alanları sürdürmektedirler.

Her aşamada, teslimat, planlamadan klinik doktorlarına tıbbi genetik danışmanlık sağlamak amacı da konjenital hastalıklar, fetüs düzeltme mevcut tıbbi yöntemlerle sağlığını önlemektir.

Klinikte yardım için bir başlangıç resepsiyon yapmak gerekir.

Yenidoğan

isim Snegirev Kliniği doğumhanede doğmuş yetişkinler hem de çocuklar sadece araştırma ve tedaviyi kapsamaktadır. Doktorlar kurumlar her zaman sağlıklı ve tam zamanında doğan çocukların sonuçlanan çeşitli hastalıklara patolojiler ile kadınlarda davranış ve teslim meşgul. Çocukların Prematüre bebekler için koğuşta vardır yenidoğan için Üniversite Hastanesi Şube 2 №. Personelin emrinde azından 13 yatak prematüre bebekler için tasarlanmış olan 87 koltuk ile donatılmıştır.

Terapötik fonksiyonlara ek olarak, genç anneler için eğitim faaliyetleri yürütülmektedir. Bölüm 12 neonatologlar, geneticists, nörologlar, ultrason uzmanları vardır ve böyle devam eder. Hastalar bebeğin bakımı için komple bir araç seti tarafından verilen çocukla co-host, rahat evlerde konaklayabilir. bebekler profesyonel denetim çamaşırları taşınan için gerekirse, tedavinin hiçbir şekilde denetimi gerçekleştirmiş ve.

kurulması yenidoğan taraması, B grubu hepatit, tüberküloz ve diğer tehlikeli hastalıklara karşı aşı yapılır. Bina 1, 2 Bina Elan Caddesi - şube adresinde yer almaktadır.

yorumlar

iltifat hikayeleri keşfedilmiş sağlık, doğru tanı ve tedavi için alınan ile Snegirev Kliniği gözden geçirmektedir. Pozitif değerlendirmesi çok sayıda kadın kliniğin duvarlarında çocuklar dünyaya getirmek bıraktı. Birçoğu zor hamilelik, doğum hakkında konuştu ve çocukların mükemmel sağlıklı büyüdükçe o sırf yüksek niteliklere ve doktorların tecrübesi, komplikasyonları alamadım.

Değil birçok hasta Snegirev Doğum Kliniği sevmiyorum. Negatif değerlendirmeler ile Yorumlar personelin dikkatsizlik hakkında konuşmak, bazı kadınlar reçeteli ilaç miktarı, kendi görüşüne göre, çok büyük olduğunu kaydetti ve doktorlar deneyleri şüpheli.

Tüm hastalar sabit koğuş diyette güç bunu herkes sevdim, ama en çok bu ihtiyaca anlaşılmasını neden olduğunu belirtti.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.