Sanat ve EğlenceFilmler

Skayler Shey. sinema ve televizyonun Amerikalı oyuncu

Skayler Shey çeşitli projeler ve gösteriler yanı sıra şarkı katılır, çok erken bir oyunculuk kariyerine başlamak ve hala film, TV dizisi ortaya çıktı. Aslında, aktris adı Skyler Anna Shuster olduğunu. Ve onun kaderi bile erken çocuklukta, o ilk filmde rol aldı öyle oldu. Bu 15 yıl içerisinde ebeveyn bakımından tamamen arınmış olması şaşırtıcı değildir, bağımsız yaşamaya başladı.

oyuncu biyografisi Özeti

Daha iyi Skayler Shey olarak bilinen Skyler Anna Shuster, Los Angeles (California), 14 Ekim 1986 yılında doğdu. O görünmeye başladı, o aktris kariyerinin bir çocuk gibi erken 8 yaşında hayal olup olmadığını hatırlamıyor. Farklı ve olamazdı, vaftiz Skyler - çünkü bilinen aktör, kinoveteran Dzhon Voyt.

o bir yönetmen olarak ilk yapmak için karar verdiğinde, o zaman, tabii ki, o "Kurşun Asker" (Kurşun Asker) benim küçük goddaughter isimli TV filminde rol aldı. aktörün yönde faaliyetlerinin başından beri. Film rolünde önemli ilk çalışmaları Skayler Shey onun bir kız hayalet oynanan "Fısıltı" (1995) başlıklı bağımsız korku filmi oldu. Bu Skyler sonra filme duramadım. Çeşitli filmler theatricals ufak roller vardı. O da durum komedisi, komedi, televizyon yapımları ve şovlar oynuyor. Bu eserlerin ve ana rolleri arasında yer aldı. Oyun televizyon filmi Chloe olarak "Bratz" ortaya çıktığında Ama onun yıldız rolü, o 2007 yılında aldı. onun istihdam ve talep Genç aktris sayesinde yakında kendi kendine yeterli hale gelebilir. On beş yaşında o ebeveyn kontrol ve bakımı tamamen kurtulmuştur. 2003 yılında Skayler Shey Skye Eğlence denilen kendi yapım şirketi açtı.

Filmografi Skayler Shey

aktris vekili çalışmada birkaç parlak filmler ve roller, ama aktif olarak en erken yıllarda kaldırılır. Bugüne kadar, Skyler filmleri yaklaşık yirmi ikincil olarak filmler ve ana rolleri olan dahildir. Bu korku "Whisper" ile kinodeyatelnost (1995) başladı. Sonra izleyiciler bir köpek ile bir kız olarak Shay gördü komedi "Prens ve Surfer," oldu. dizi "Family Business" (- 2003 2002) televizyonda çalışmalarını edildi takiben. 2003 yılında Skayler Shey hala "Erkeklik" adlı kara komedi küçük bir rol oynamıştır. Ayrıca, aktris aile komedisi "Superdetki: 2 Geeks" görünen seri "Veronica Mars" "Greys Anatomy" de, (2004), "Berkeley", "Simon Conjurer Efsanesi" "bir suçlu gibi düşünün". Nihayet 2007 yılında, aktris o ve seyirci tanımaya devam edecek için önemli bir rol aldı. Shay için bu yıldız rol filmi "Bratz" kız Chloe rolü oldu. Bundan sonra, aktris Skayler Shey filmler diğerleri vardı: boyama "Outer Limits", "Müfettişler", üçüncü ve dördüncü sezon "Bebeklerin deha."

"Bratz". Film, ünlü Skayler Shey yapılmış

2007 yılında aile komedisi "Bratz", aktris Skayler Shey California oynadığı ana rollerden tane eleyen. Bu sınıfa bağlı grupların hepsi böler okul başkanı meydan dört genç kız, okul arkadaşları, hikayesidir. Chloe - gençler biri kahraman Shay cesur edildi. Arkadaşlarıyla her biri liseye gidiyor, herkes için bir şey buldum. Chloe - sporcu, o futbol yapan edildi.

Kitleler ve eleştirmenler de ana rol oynarlar, iş aktrisler takdir edilmektedir. Skayler Shey aynı zamanda onun kutusundan çıkmış bir rol pupa kızla başa. kahramanların hikayede yıllık yetenek gösterisinde katılmaya karar verirler. Meredith, bunlar karşı aynı yönetmenin kızı - sürekli sadece bir kişi kazandı içinde. Kız ateşli parlak oda hazırlayın karar verdi. Ama Meredith bu kızlar katıldığı ve hatta daha fazla rekabet kazandı izin veremezdim. O yarışma terk etmeye zorlamak şantaj çalışır. Meredith dört kız çirkin ilgili farklı bilgiler toplandı. Başlangıçta, Chloe ve arkadaşları arasındaki uyumsuzluğu getiriyor, ama sonra yine bir araya gelip bu yarışma gidin. Onlar kazandığında Joy çoğu arkadaş değildi. "Bratz" - onun karakteri ile tanınan Shay stla ardından film.

Aktris özel hayatı

Skayler Shey aileniz ve kişisel hayatı hakkında konuşmayı sevmiyorum o kadın oyuncularından biri. aktris değil çok büyük popülerlik sayesinde Skyler ayarlanır için yaşayan hakkında çok az bilgi olduğunu. Kesinlikle hiçbir şey aktris birlikte yaşadığı ailesi, yaklaşık bilinmektedir. Bir koca, arkadaş çocukları, orada Skayler Shey var mı? Onun kişisel yaşam - o sessiz kalmayı tercih eden bir konu kapanmıştır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.