Polonskiy Sergey Yurevich ve kazma MiraxGroup

Şu anda oldukça popüler olan gelişim şirketleri. Böyle firmalar gayrimenkul projelerinin uygulanmasında başlattık. Projeyi satmak önce çalışanları ülkesi ve akılcı kullanımını analiz, alınan verilere dayalı bir proje, inşaat ve satış yapan yatırım çekme gelişir.

MiraxGroup - işadamı Polonskiy Sergey Yurevich aittir Rusya'da büyük gayrimenkul şirketlerinden biri.

Biyografi işadamı

Sergei Polonsky St. Petersburg, 1 Aralık 1972 yılında doğdu. Musevi milliyet, birçok akrabalarının Baba da bu insanlara ait.

Ortaokuldan mezun olduktan sonra, Sergei saldırı birlikleri Sovyet ordusuna hizmet için gitti. 1,5 yıl Sovyetler Birliği Polonsky Kutaisi idi şu anda yeryüzünden kaybolduktan sonra.

Hayat hayattan sonra

Rusya Polonskiy döndükten sonra Sergey Yurevich farklı sektörlerde çalıştı, ancak, kendi işlerini yaratma fikri yeterli değildi. 1994 yılında bir araya Kirilenko Arturom ve Pavlovoy Nataley Sergey ile, sadece 22 yaş arası bitirme işlerinde uzmanlaşmış firma "Stroymontazh", kurulan ve daha sonra inşaat. 1995 yılında, yeni bir hayatın Polonsky başlangıcı oldu ilk evin inşaatına başlar.

1999 yılında Polonsky bölümünden derece ile İnşaat Mühendisliği Leningrad Devlet Üniversitesi'nden mezun "kurumsal yapımında Ekonomi ve Yönetim." Daha sonra ama iş gelişiminde rol oynayamadı ekonomik bilimler, bir aday oldu.

Kariyer Polonsky

2000'lerin başında, firma "Stroymontazh" St. Petersburg gayrimenkul piyasasında büyük şirketleri arasında yer aldı. Daha sonra, ortaklar Moskova piyasada şirket koydu. 2004 yılında, Polonsky yeni bir isim aldı yeniden markalı dal vardı - MiraxGroup, eski departmanı "Stroymontazh" Kirilenko kafa vurdu ancak şirket kısa sürdü.

2004 yılında, Polonskiy Sergey Yurevich şirketin sembolü haline geldi projesi "Federasyon Kulesi", üzerinde çalışmak. Şirketin diğer canlı projeler arasında: konut kompleksi "Taç", M.Ö. Avrupa Bina ve "Altın Keys 2".

Alpleri'nde Karadağ'da Astra Karadağ'ı yanı sıra Le Village Royal, - 2005 yılında şehir kulübünde inşaatına başladı. Bu projeler aracılığıyla, şirketin büyük başarı Polonsky elde ve daha sonra Amerikan pazarına girdi. MiraxGroup Cenevre ve Hanoi temsilcilik açılmıştır.

Ancak, tüm bu kadar pembe değildi. 2000'li yılların kriz sırasında, bazı projelerin donma tabi tutuldu ve şirket bankaya borcu var. 2009 yılında, şirketin aktifleri 241 milyon dolar tutarında ödenmemiş borcu için tutuklandı. Polonsky borçlar karşılığını ancak firmanın ününün lekelendi. Bu nedenle o Potok için adını değiştirdi.

aile Polonsky

Kişisel yaşam tutku Sergei dolu. Polonskiy Sergey Yurevich üç kez evlendi.

İlk eş Polonsky tarafından bir oğlan doğurdu Natalia Stepanova, iş kadındı. Ben boşandıktan sonra kocasının özelliğinin dörtte ele geçirmek için girişimlerde bulundu.

İkinci eşi - Julia Drynkin - Marusyu ve Aglaia - Polonsky şirketi Mirax onuruna seçildi bir oğlu ve ikiz doğurdu. Daha önce, o bir kumarhanede çalıştı, ama evlendikten sonra, etkinliğin değişim ve yoga öğretmeye başladı.

Bugün sivil evlilik Polonskiy Sergey Yurevich olduğunu. Şu anda İşadamının eşi - Olga Deripasko, çocukları yok. Bu medyada eşin menfaatlerini temsil etmektedir.

Bu makalede sunulmuştur fotoğraflar hangi Oldukça kamu kişi, Polonskiy Sergey Yurevich, en çarpıcı ve sıradışı Rus işadamlarından biri. Sürekli web sayfalarında, manşetlere ekranlarında parladı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.