Sanat ve EğlenceSanat

Bir ayı çizmek için: Adım adım talimatlar

Ayı görüntü hayvanları çizim pratiğinde önemli eğitim gerektirir. nokta canavarın doğanın özelliklerini yansıtmaya çalışıyoruz gerektiğidir. Örneğin, sertçe daha uzun burnu, güçlü pençeleri ve kalın kürkü tasvir görünüyordu ayı için. Bir peri masalından iyi huylu hayvan çizerseniz, senin ayı yumuşak çizgileri ve sakin bir görünüme sahip olmalıdır. bir ayı nasıl çizileceğini anlamak için, aşamalı görüntüleme teknolojisini öğrenir. Ve sonra hep büyük bir resim elde edecek kahverengi ayı.

Temel çizgiler çizin

beyaz kağıt ve bir kalem bir levha atın. senin yırtıcı nasıl görüneceğini düşünün. bir ayı nasıl çizileceğini anlamak için, literatürde veya resimlerde uygun görüntüler için arayın. baş ve gövde ana parçalarını çizmeye başlayın. birinci küçük iki yay ve daha sonra daha büyük bir - daire baş, gövde çizin. Bir tarafta gelecek pençeleri için dört satır işaretleyin. oranlarını hesaplamak için - en önemli şey Buraya. Çizgiler eşit kağıt üzerinde ve her bir diğeri ile ilişkili olarak dağıtılmalıdır. Bir art ayağının çizin.

konturları rafine

aşamalarında ayı nasıl çizileceğini öğrenmek için ana şey - acele etmeyin. Kalan iki hat dorisoval ön bacağını bağlayın. Çember bir ayının hatları, onları pürüzsüz ve yumuşak hale. planlanan tüm hattı bağlayın. Yeni bir aşamaya geçmeden önce çizim ekstra çizgiyi kaldırın.

çizilmiş parçalar

Neredeyse bir ayı nasıl çizileceğini anlamıştı. beden ve kafa ana kısmı, yapılan detay eklemek oldu edilir. İlk olarak, burun, ağız ve göz özetleyen üç oval vur. ağız yerine Oval büyüktür, gözler - Daha küçük bir. Onlara doğal bir görünüm veren, ayrıntıları ayarlayın. Ayağın yerine oval - Şimdi o zaman dört konum pençelerinde çizgiler ve çizin. Gereksiz ayrıntıları silin.

tamamlayıcı ambar

Nihayet bir ayı onun doğası ve karakteri netleştirilmesi ayrıntılarını gösteren, imajını bitirmek gerektiğini nasıl çizileceğini anlamak için. Sen, göz alanında gölge eklemek vuruş yün temsil etmek ağız şekil çizebilirsiniz. Unutmayın: daha vuruş, mont betimleyen, şiddetli senin avcı gibi bakacağız. Ayrıca kendi ayakları kahverengi canavar pençeleri hayal et. Doris kalan parçalar, basit veya renkli kalemler kullanarak, cildi taşırlar. Ve şimdi sevgili resmi "canlanıyor" başlar görebilirsiniz.

Sonuç

Faz-görüntünün tekniği hakim olması, zaten kolayca, örneğin, diğer görüntüler oluşturmak için nasıl anlayabiliriz bir oyuncak ayı nasıl çizileceğini bir kalemle. Ayrıntı eklemeyi ve renk kullanarak, çocuğunuzun karakterlerin görüntüde hayal güçlerini ifade etmek izin verin. Ayı Çizim küçük oğlu veya kızı sanatsal yetenek uyanmak için yardımcı olabilir eğlenceli bir egzersiz olabilir. Kim bilir, belki yaratıcı Olympus ufukta on yıl içinde ismini taşıyacak yeni ve parlak bir yıldız parlıyor. Ve sen, gülerek mevcut kahverengi ayı canlandıracak ilk deneme girişimleri hatırlayacağım.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.