Kendini yetiştirmeMotivasyonları

Nasıl bir adam motive etmek? Kadın hileler

Kim başarılı bir yaşam istemiyor? Hem erkek ve kadınlar bazı zirvelere ulaşmak eğilimindedir. Ancak bazen, daha başarılı bir insan olmak için yeteneği veya motivasyon eksikliği.

Bir madenci, bir kadın olmaya çalışır - Sadece çok adam bu oldu ocağın kaleci ve başarıya ulaşmak için ikinci yarıyı yardımcı olur. makalesinde, sen, erkek kazanmak motive öğreneceksiniz spor ve hayatta başarılı bir insan olmak. Çoğu zaman ilham olmadan bir hedefe varmak mümkün değildir.

ana motivasyon

Birçok erkek gerekmez. tam bir hayat için, yeterince kazanır. Ve Ailesi ya da kız arkadaşı varsa? Sonra para şiddetle hedefleri yoksundur. Ne o anlamıyor eğer biz bunu nasıl ve ne kadar kazanmak gerekir ki? İşte yardımın bir adam motive bilen bir kadın gelir. Yani ikinci yarı işler sevgili ilham verdi.

motivasyon ve rehabilitasyon karıştırmayın asla. Bu iki tamamen farklı şeylerdir. Bir adam zaten yetiştirilen ve bunu değiştirmek, ancak sadece durumu daha da kötüye olamaz. Bu nedenle, iddia bicker ve onların savunacağını yoktur.

Bildiğiniz gibi, ana motivasyon - bir kadındır. Yani erkek başarısının en buna bağlıdır. Bir kadın sevilen bir görüşüne göre muamele, tezahürat ve suçlama gerekir.

övgü

Bir adam, takdir sevilen ve anlaşılır olduğunu hissetmeniz gerekir. O çalışmıyor şey varsa, sorun çıkarma. Sonuçta, bu yüzden hiçbir şey elde edilemez. Mümkün olduğunca sık o övgüye. O, halletmek için çalışma ona ana şeyi açıklamak olmadığını fark etmez - er ya da geç görülecektir çabaları.

Adam onlara çalıyor kişiye kapıyı açmak olduğunu anlamak gerekir. O asla pes etmek istiyorsa, o zaman kesinlikle başarılı olacaktır. herhangi bir eylemde sevgili övgü deneyin için, sonra o çalışır kimin için anlayacaktır.

güven

erkekler ve kadınlar romantik ilişki değil, aynı zamanda dostluk sadece olmalıdır arasında. Kim değil favori eğer, güvenebilirsin? Sakin bir ortam yaratın kavgaları, anlaşmazlıkları ve skandalları önlemek için. Eğer sürekli adamı suçlamak eğer Sonuçta, o kadar açık ve güven mümkün olmayacaktır.

sevilen biri için güvenilir bir dost ol. Bir adam biliyorsa gizli konuşma skandallar ve karşılıklı suçlamalardan takip edilmez sonra, onu rahatsız eden şeyin ne hakkında her şeyi söylemek mümkün olduğunu. Garip, ama kişinin ilk dostluğu geldiği kanıtlanmıştır.

Gizli motivasyonları: Bayanlar püf noktaları

Zor bir karakter olduğu için Garip, ama bazen o açıkça adamı ilham olamaz. Bütün bunlardan başarısız olursa, bu kişilerin kendilerini teslim. deneyimlerini paylaşmak üzere, sözlü olmak istemiyorum. Sonra kadın erkek fark etmedi ve onun planlarını anlamadı ki hareket etmeye başlar.

eylem Motivasyon farklı şekillerde ortaya çıkar. Bunlardan biri - bu telefonda annesiyle ya da arkadaşlarınızla bir konuşma.

onlar bir TV seti veya elektrikli süpürge almak için yeterli para yok çünkü bir adam, bir aile yaşıyor ne kadar zor duymalısınız. Ve daha çocuk parkı, eğlence kompleksi gitmek istiyoruz, her erkek böyle bir konuşma duyduğunda, o hızla aile problemi kavradı ve faaliyete Belki yeni bir oyuncak veya odezhka vb. D. gerekir.

eylem Motivasyon farklı şekillerde gerçekleşebilir. Örneğin, o yapabilirsiniz göstermek zorluklar korkmayan güçlü bir kişiliğe. Tüm kargaşa birlikte hayatta olduğunu çok sevdiği açıklamak zorundadır. Ancak, başarısı ve geleceği buna bağlıdır. Kural olarak, bu sözler sizi düşünmeye ve bir sonuç çıktı olarak bu durumdan hızlı.

ortak hedef

Adam, başarı için gayret etmek ona orijinal bir şey sunabilir. Örneğin, bir tur bir gezi. Eğer para yoksa, bunlar kazanmamız gerekiyor. Bu nedenle, yükseklikleri için çaba gerekir. Şaşmamalı derler: "Ben, ben hiçbir engel gol dönüştürücü bkz."

Kural olarak, zamanla aletleri başarısızlık gelir. güncellemek için bir favori var. canlandırıcı satın aldıktan sonra, ben sık sık daire yükseltme nasıl daha fazla para kazanmak istiyorum.

Bir kadın bir şey farkında olmalıdır. Hiçbir zaman ısrar. Tüm alımları, hayaller ve planlar sevdiklerinizle pazarlık gerekiyor. Sonra onun görüş ailede değerli olduğunu anlar, onu ve saygılı dinle. Eğer erkek egosunu incitmek yoksa, ailede mükemmel bir ilişki gelişecektir.

o bir başarısızlık olduğunu, sevilen bir söyleme. Günlük olarak bir kişinin bize hatırlattıkları için, eğer gerçekten kaybeden hisseder ve yardım etmezse, inan bana.

Çocuklarda yoluyla Motivasyon

Kadın hileler sınırlarını bilmiyoruz. Bayanlar doğrudan değil, aynı zamanda çocukların içinden sadece bir adamı motive edebilir. Sonuçta, bir babanın yavruları para eksikliği, gıda, oyuncak olmaması veya bir aile tatili muzdarip istiyor?

Ebeveynler her zaman çocuklara iyi vermek istiyorum. Bu nedenle, bir kadın yanlışlıkla rüya bebek hakkında söylenecek. bir gün daha çocuğunuzun mutlu etmek için para nereden Büyük olasılıkla, baba, düşünecektir.

Çocuklar çikolata, şeker ve diğer tatlılar seviyorum. Peki neden genellikle güzellikler satın almak anne soruyorsun? Baba katılacak edelim. O bebeğin ihtiyaçlarını karşılamak için kazanmamız gerekiyor hemen ne kadar para anlayacaktır. Sonuçta, o meyve suları, meyve ve tatlılar sadece satın almak gerekiyor. Çocuklar büyüyüp ve onlar kıyafet satın gerekir.

Eğer erkekler kazanmak motive bilen Şimdi bu. Bu en zor olmadığını çıkıyor. Ancak, yalnızca finanse edemez ilgilidir. Söyle, kız sadece velayete hakkında görmek istiyorum, ama aynı zamanda, ilginç, güzel, ince ve kaslı genç adam yok mu? ancak burada ovmak! Kural olarak, daha güçlü seks hemen her temsilci o kadar iyi görünümlü olduğunu düşünür. Ben, supped, yorgun işten eve geldiğinde yatağa gitti - ve her şey yolunda. Ve sırayla içeri?

spora Motivasyon erkekler için

Her zaman sevilen bir ilham vermez. Özellikle spor söz konusu olduğunda. Birçok erkek inanıyoruz ve bu yüzden iyi görünümlü. Hangi kadın Fakat ..., evet, bu kesinlikle değersiz yakalamak bayan aşk onun kollarında ve dünyanın ... Ah, rüya, rüya sonuna onu taşımak o bir incecik, yakışıklı oturuş kol kola yürürken, arkadaşlarının kıskanç bakışlar yakalamak istiyor onlar mümkün bulunmaktadır.

Nasıl bir adam spora motive etmek? İşte yine kadınların hile uygulamak gereklidir. Örneğin, spor kulübünde kendini kayıt. Sonra bir çift yarar olacaktır. Birincisi, kadın sağlıklı bir hayat yaşamak için başlar, ve ikinci olarak, okula kendisine eşlik etmek sevilen bir sorabilirsiniz.

daha yakından kendine bir adam göz yardımcı olabilecek başka seçenek yoktur. En çalışma favori sonra akşamları dinlenmek seven göze çarpan bir yerde, atletik erkeklerle dergiyi bırakın. dergiyi görünce, belki kıskanç düşünüyorum ve orada bakmak ve onun sevgili memnun etmek, spor yapması başlayacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.