Ev ve AileEvcil

Söz konusu Ne kayalar hakkında - dünyanın en büyük köpek mi?

Hiç soru, dünyanın en büyük köpeği bulunduğuna bakın sordun mu? Eğer öyleyse, muhtemelen adlandırabilir ise dört ayaklı arkadaş birkaç türler bu listeye dahil değil ise, o zaman kendileri hakkında bilgi almaya hazır olsun.

Guinness Rekorlar Kitabı'nda yazılı dünyanın en büyük köpeği,

Bu başlık gurur duyar Danua yaşıyor adlı Zeus, Michigan. Şaşırtıcı bir şekilde, 111.8 santimetre onun omuz yüksekliği. Aynı zamanda, Zeus biraz üzerinde 70 kilogram ağırlığındadır. bir erkekle o dik gelecek koyarsanız, onun boyu 2 metredir. Zeus sahipleri 14 kg yem günlük pet ver. 2012 yılında, resmen dünyanın en büyük köpeği olarak Guinness Rekorlar Kitabı'nda yer aldı. Biraz daha erken, 2010 yılında, bu başlık da George için adlandırılmış Alman mastiff aitti.

dünyanın en büyük köpeği

Ve şimdi iyi olarak kabul hangi dört ayaklı arkadaş cins anlatacağım. temsilcilerinin mutlaka aynı adı değildir rekor kitaplarına durumunu kazandı, ancak bu köpeklerin büyüklüğü açıkça genel kabul görmüş standartlara uygun olmadığını unutmayın.

  1. Kafkas Çoban. Bu cins temsilcileri - bu mükemmel bir bekçi ve
    70 santimetrelik ve aynı ağırlıkta bir yüksekliğe sahip olabilir asker. Ana karakter özellikleri Kafkas özerklik ve zulüm vardır. Yabancılarla için, onlar çok ihtiyatlı ve her an en kısa sürede pochuyut şey yanlış olarak saldırmak için hazır olacaktır. Kafkas çoban köpekleri en yaygın ev güvenlik veya özel tesisler için kullanılmaktadır.
  2. Akita. Bilim adamları onun seçimini iyileştirmek için olduğu gibi Japonya köpek ırkında Bred oldukça nadirdir. Ve yetkililerin zamanında müdahale için değilse, o tarihin bahsettik bu harika varlıklarla ilgili, muhtemeldir. yüksekliği Akita 70 santimetre ulaşmak ve yaklaşık 45 kg ağırlığında olabilir. Bu çok sadık ve barış seven gibi bir evcil hayvan olarak mükemmel değildir ve çocukları sever.
  3. "Dünyanın en büyük köpeği" Aziz Bernards listesine devam edin. Büyük ve sahip olmak istiyorsanız sadık arkadaşı o zaman kesinlikle köpek bu cins uyacaktır. St.Bernardlar çok soğukkanlı ve çok insanlara bağlı bulunmaktadır. Buna ek olarak, kayıp insanları bulmak için yönetir geçtiği mükemmel sezgi var. 90 kg - Köpek yüksekliği 90 cm, ağırlık ulaşabilir.
  4. Leonberger'i. barış ve aktivitesini: eğitime iyi yanıt ve imkansız birleştirmek edebiliyoruz Kas ve aktif köpekler. Leonberger'i - İyi bir kaleci, savunucuları ve sevecen bir aile. Kendine böyle bir hayvan bulmaya karar, o zaman bu cins bir köpek yüksekliği 80 santimetre ulaşmak ve aynı ağırlığa sahip olabilir, çünkü bunun için mümkün olan en iyi yer hesaplamak için deneyin.
  5. İrlanda kurt köpeği "dünyanın en büyük köpeği" listesini dışarı Yuvarlama. Bu cins av amaçlı yetiştirilen edildi ve şu anda kendi benzerleri arasında en baş mesafesi olduğunu. Dayanıklılık, azim, güç - tüm İrlanda kurt köpeği, yükseklik en fazla 79 santimetre olabilir ve fazla 56 kilogram ağırlığındadır.

Dolayısıyla, artık dünyanın en büyük köpeği (fotoğraf Burada sunulan) ne olduğunu biliyoruz. Aniden bu hayvanlar birini satın almaya karar verirseniz bunu yapmadan önce, siz dikkatlice düşünün.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.