Kendini yetiştirmeMotivasyonları

Yaratılış Süreci - Yaş ve Ağırlık Değeri Var Değil

Hayatımız bir zamanlar icat edilen kalıplaşmış kalıplarla doludur. Bunlardan bazıları reklamcılıkta ve medyada başarılı bir şekilde kullanılmaktadır, bu nedenle bize ne olacağımızızı, başarılı olmak için ne anlam ifade ettiğini, mantıklı örnekler verdiğini ve belirli standartları koyduğunu gösteriyor. Bu yarışta bir çok mutluluk kuşu için birçok kişi yer alıyor; "ilan edilen standartlar" ne olduklarını düşünmüyor. Herkes firebird'ü kuyrukta yakalamayı başaramaz ve başarılı olanlar bazen istenen bir hedefe ulaşmada hayal kırıklığına uğradığını hissederler.

Gerçek şu ki, her insan bir birey ve her birey ortak varlığın son derece önemli bir yönüdür. Dünyamızda herhangi bir kişi önemlidir, önemli olan dünyanın eşsiz manzarasıdır ve yalnızca kendi yaratıcı süreci, yani, Somut faaliyet vasıtasıyla kendini ifade etme.

Birçok seçkin şahsiyetin hikayeleri bunu kişisel bir örnekle kanıtlıyor. Çoğu, "dayak yolunu" hiç izlemedi, fakat onların inançlarına sadık kaldı ve bu sayede keşifler yapıldı, yeni eğilimler ortaya çıktı.

Sorun, bazen "yaşamın yarışı" na dahil olduğumuzdan, tam da ruhumuzun ne olduğunu tanımlayamadığımız, toplumun terfi ettiği amaç ve yaşam biçiminin sadece ihtiyacımız olan şey olduğuna inanmaya başlıyoruz. Bu gerekli. Ve bazen "mutluluk" un kısa zamanlarında koparmak, sonra da gündelik hayatın rutine dalmak için yönettiğimiz "usta masasından parçaları" almaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Birçoğu bununla hemfikir, sevinç çok kısa olduğu, yalnızca maaş uğruna çalışılması gerektiğini kabul eder. İçsel potansiyelin farkında olup olmadığımızı düşünmemeye çalışıyoruz. Ve her geçen yıl geçer ve gençlerin ve çocukluğun bu neşeli rüyaları bilinçaltında çok gizlenir, bazen özlem duygusu verir.

Çok yaygın bir basmakalıp - yalnızca gençliğinizde başarılı olabilirsiniz, diyelim ki 30 yaşına kadar tüm potansiyeller tükenmiştir ve eğer bir şey başaramadıysak, sadece hayvanat bahçesindeki kurtun kaderi kalır - köşeden köşeye yürür ve hepsi biter. Bir gün. Dünya en kötü ihtimalle, gençlere, güzellere, iyi ya da zengin zenginlere ait. Elbette, 30'un çok üzerindeysek ne yapacağız, zaten bir şeyler başarmış olabiliriz ve belki önemli bir şey bile yapabiliriz, ancak hayattan memnuniyet yoktur. Ve her yıl biriktirme, bozulma karakteri, sağlık sorunları başlamak gibi hoşnutsuzluk vb. Bütün bunlar, uyanmak ve kendimize koyduğumuz cübbeleri sallamak için sebep ve şimdi istersek hemen çıkarabiliriz. Önemli olan oyunculuğa başlamaktır, ancak onlara oturup üzerine oturduklarımızı kesip diğer ucuna atmak zorunda değilsinizdir. İhtiyacımız olan yönde sorunsuz hareket etmeye başlamak için yeterlidir.

Yıllar geçtikçe ve gençliğimizde de olsa kendimize fazla gereksiz gövde yapmamıza izin veriyoruz, bunun sonucunda ne yapmak istediğimize karar vermemiz zor. Bu durumda, kendinize şu soruyu sormalısınız: "Bunu ya da bu faaliyeti özgürce yerine getirmeye hazır mıyız?", Ancak yalnızca etkinlik fırsatını elde etmek için, eğer cevap "evet" ise, o zaman yaratılış süreci.

Yakınlarda, arkamda garip bir özellik fark ettim, Buranovski Büyükannelerinin göstereceği sprite reklamını izlemekten memnuniyet duyuyorum. Ailemin diğer üyelerinden farklı olarak, uzun zamandır, özellikle de reklamcılık için televizyon izlemiyorum. Bununla birlikte, Buranovski Büyükanneleri ile yapılan reklam dikkatimi çekti ve bu gözlemi analiz etmeye karar verdim. Mesleğe göre ben bir analistim ve iç durumumu ve düşüncelerimi de analiz etmeyi severim. İç gözlemden sonra, bu videonun benim olumlu algılanışının yalnızca bu kolektifin yaratıcılığıyla değil, doğrudan doğruya bu kolektifin ilan edilen reklam şablonlarından koptuğu gerçeğiyle bağlantılı olduğu sonucuna vardım. Bu ekip tamamen yerel kulüpte sanat sevgisi için yaratılmıştı. İnsanlar yürürken seslendirdiler, yalnızca şarkı uğruna telaffuz ettiler ve Eurovision'da ikinci sırada yer alarak halkın favorisi olmak uğruna değil. Bu durumda, stereotipler kırıldı ve yaş ve kilo önemli değildi.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.