Ev ve AileEvcil

Sharpay. Köpek karakteri.

Shar-Pei - popüler bir Çinli köpek olağan dışı bir görünümü ile orta büyüklükte. Shar pei cins diğer köpekler çoklu kıvrımlar katlanmış cilt tür ve çok özel karakter özellikleri arasında öne çıkmaktadır.

cins köpeklerin temsilcileri baskın tip olarak BİTKİ böyle bir evcil hayvan, deneyimi olan kişiler için tavsiye edilir. gerçekçi yeteneklerini değerlendirmek için bir Shar-Pei ihtiyacını almadan önce - herkes bir dolma hayvana benzer hayvana, zor bağımsız doğası ile başa çıkabilir. Kolayca ailenin baş rolünü alabilir köpek kurşun Yüzükoyun. Sharpay saldırgan değildir ve bu nedenle, konağın başlıca görevi, doğru yönde yaptığı dört ayaklı arkadaşı eylemlerini yönlendirmek için muktedir düşünmek mümkün.

pei karakteri farklı kalitelerde büyük bir aralığı farklıdır. Bu cins çağdaş temsilcisi - onun Mücadele kalitesini seçme sürecinde kaybetmiş bir arkadaşı köpek. Ancak, o her zaman evinizi korumak ve aile üyeleri için hiçbir suç verecektir. Shar-Pei - İyi bir sadık bir dost efendisine ancak dıştaki şüpheli.

Köpek farklı zihin, zeka ve bu zekayı olduğunu. O kendine güvenen, korkusuz ve cesur olduğunu.

Sharpay, diğer köpekler, yabancılara ve hatta çocuklara yönelik saldırganlığı değişebilir hangi niteliği, bu eğitimde oldukça zordur. diğer hayvanlar ve insanlara karşı spitomtsa uygun davranışın oluşması için, bu yaşlardan itibaren yabancılara ve köpeklere alıştırmak olduğunu, erken sosyalleşmeyi gerekir. Daha erken bir başlangıç yapmak, daha iyi ve daha esnek canlandırdığı karakterin olacaktır.

Pei eğitim ve doğru davranışın gelişimi her zaman davranır ve oyuncaklar gibi poooschreniyami eşlik etmelidir. Ama basın kesinlikle köpek için tavsiye edilmez. Bir köpek yavrusu Alış, eğitim ve öğretim bir kurs için profesyonellere açmak için akıllıca olacaktır. Eğitim İtaat ve ranyaya düzeltme karakteri başka bir cins olarak sharpey gereklidir. Bir çocuk şeyler onların kurallarına uymak için, sonuç kötü alışkanlıkları bir sürü kontrol edilemez bir köpek olacak.

kimin karakter çok farklı Sharpay, kendi görüntüleri değiştirebilir. Bu köpek öfkesini kimseye yanlış yönlendirebilecek - tek çatı altında hayvanlarla yaşayan sonra, sen gerçek görebilirsiniz.

gerçekten oryantal pet olarak, o bir filozof olarak ün kazandı. , Hatta kibirli, çok samimi ve onunla sevgi bağımsız doğa hangi Sharpay. O sert, dürüst ve çok uyanık bu. Köpek, farklı marifetleridir oyunlar ve eğlence sever. Neşeli ve hoşsohbet, o zaman tamamen kendinizi yapabilirsiniz.

Köpekler keskin görme ve bir avcının içgüdüsü var. Bir kediden daha fareler ve hiçbir kötü yakalamak isteyebilirsiniz. Shar-Pei ve bir çoban sunun. o evin dört ayaklı arkadaştan koğuşta güvence çocuklar ve küçük hayvanlar, özellikle varsa pryavlyaetsya.

İyi yetiştirilmiş Shar Pei onlarla oynamak ve onlara herhangi özgürlüğüne izin hoşlanır, çocukları sever. Ama çok razbalovashimsya çocuklar o gerekli tedbirleri alacaktı.

Köpekler, stres, yorgunluk, sinirlilik rahatlatmak mümkün oldukça güçlü Biyo alanlarında olduğu söylenir.

kimin karakter farklı duruş, haysiyet ve asalet olan Sharpay, isteri düşer asla ve sesi sadece en aşırı durumlarda duyulabilir.

Konjenital temizliği - Bu hayvanların, bir çok değerli kalitesi vardır. sokakta birkaç çıkar sonra bile yavru artık evde tuvalete gitmek. Sharpe yağmurda yürümek gibi değildi ve bazen boş için sokağa görmek zorunda gerekir. Köpek su birikintileri ve çamur geçmesi ve temiz pençeleri ile eve döndü etmez. O PEI yaşadığı apartmanda asla köpek ve saç eksikliği kokuyor.

Nitelikler bekçi sahip evrensel bir köpek olduğunu söylemek güvenli olduğunu ve aynı zamanda harika bir dost ve arkadaştır. Kompakt ve temizlik bu dairenin bakımı için ideal bir hayvan yapmak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.