IlişkilerDostluk

Gerçek dost

Herkes her şeyden daha o sadık arkadaşı fazlasını biliyor. Çoğu insanlar, sevdiğin birisi var çünkü arkadaşları onlara ihtiyacım yok demek. Ancak, aslında, bizim için favori veya favori çünkü, çok, arkadaş olmak ve böylece onlara yakın kimse yoktur. Sadık arkadaşı zor zamanlarda asla pes o bu noktada ihtiyaç konusunda tahmin ediyorum. Ancak, sorun genellikle hayatın belirli bir süre içinde ortak ilgi alanlarını paylaşan arkadaşlar oldukça yabancılara yönelik alması genellikle. Bir dostluk - bu bir süre için değil, yaşam için olmalıdır.

Ne kadar sevinç bize desteklemek ve hatta onların prisutstviem.Cheloveku çok sık oldukça değildir kişiler bir arkadaş görmek için, çevrelerini idealize ister zor zamanlarda yardımcı olabilir arkadaşlar verir. Ve böylece ruhun kabul edenlerin adına en zor deneyim ihanet. insanlar sadık arkadaşı ihanet etmediğini söylemek rağmen, bu oldukça hemfikir değil. Arkadaşlar bütün avantajları ve dezavantajları ile çok insandır. Ve dostluk gerçeğin ana göstergesi - yıllar sonra bile, affetmek yeteneği.

zor zamanlarda birbirlerine destek vb ihanet, takdire arkadaşı konulu konuşma birçok yazar ve şairler, yazmış .. Ama büyük yazarın en ilginç mesel Oscar Wilde'ın "Sadık Arkadaş" .Pritcha aslında şununla başlayan Sadece ne kadar önemli eğlenceli sosyete dostluk hakkında konuşmaya başladı. Yani, ördek, Su Sıçan ve Ketenkuşu Bir arkadaşın ihanetine söylüyorlar. Ve ikincisi Wilde'ın ağız bize onun hikayesini gönderir. Bir zamanlar orada Hans adında bir tür genç adam yaşıyordu. Hepsinden önemlisi o çiçekleri ile onun küçük bahçe ekledi. Doğal olarak, böyle iyi bir adam bir sürü arkadaş vardı. Ancak, en yakın Big Miller kabul edildi. o çok zengindi olmasına rağmen, dostluğu hangi çiçek bahçesi Hans büyük buket seçim yapmak her zaman, fazla meyve toplamak ve eve gitmek olmasıydı. Ve bunun ne olduğunu açıkladı hepsi bir değirmenci gerçek arkadaşlar herkese bölünmelidir. Ancak, o ben kış soğukta onu görmeye geldi, ne de dostluk nedeniyle fakir tür genç bayanın kıskançlık olumsuz etkilenmedi, için evine Hans davet Hans yardımcı olmuyor. Bahar Miller çiçekler için Hans gitmeye karar geldi. Sadık arkadaşı Hans Miller'e çiçekler bütün sepeti verdi ama bunları satmak ve kış aylarında, o sıkı olduğu için, benim el arabası geri satın alacak, ve o koydu. Zengin Miller yepyeni tahta yiyor çünkü o, ona Hans memnuniyetle onarmak için gidiş onun kırık el arabası, vereceğini söyledi. Ancak, "sadık" değirmenci onun çatısını bu kurul düzeltmek için sordum. Hans kabul etti ve sonra daha fazla istekleri gerçekleştirmek başladı ve o yaptı eser onun bahçesinde atmak. Çok yakın Ayırma. Miller'in çocuk hastaydı ve o korkunç fırtına rağmen, doktora gitmek Hans istedi. Ve ben genç bir çocuk onu yenebilir çünkü hatta bir el feneri pişman ve o kesinlikle yeni. Ve Hans, kötü havaya rağmen, henüz doktora yaptı, ama geri yolda öldü. Bütün nedeni zayıf adamın yas tutmanın cenazesinde o çok iyi ve onun tüm çok düşkündü. Ama özellikle dünyanın en yakın kişi Hans çünkü, Miller, üzüntü bir arkadaşının kalitesi vardı ve ona bir el arabası verecektim.

Tale-mesel Wilde hiçbir şekilde bu makalenin konusunu gelmiş olamaz. Sen ayırt edebilmelidir gerçek arkadaşlar diğer kullanımlar kisvesi altında yapanlar gelen ve şefkat sahiptir. Ve bu insanlar, maalesef, daha fazla hale geliyor. İnsanlar dünyada unutmak, ama onların ilgi, aynı zamanda dostluk, sevgi, dönüş yoktur. Sonuçta, mümkün olanların yukarıdaki nitelikleri tüm gerçek arkadaş çağrılabilir takdir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.