SeyahatSeyahat İpuçları

Park "Fantezi" (Vladivostok) - Uzak Doğu'da kalmak için en iyi yer

Vladivostok üçüncü büyük Rus kentinde büyük bir park "Fantezi" sürmek olduğunu. Uzakdoğu'nun sakinlerinin bir sürü bu inanılmaz güzel dinlenmek ister ve yer aranılır.

Parkta ne var

nereye Vladivostok gitmek baktığımızda, sen eğlence parkı "Fantezi" dikkat etmelidir. Rusya bu bölümünde büyük eğlence parkı olduğundan, orada 40'dan fazla farklı sürmek vardır ve kış sıcak pansuman odaları ile açık havada büyük bir buz pateni pisti ve buz kaydırağı sunmaktadır. Herkes, boru paten kiralayabilirsiniz.

Topraklarında yetişkinler hem de çocuklar keyfini slot makineleri, çeşitli kafeler, çok sayıda ile büyük oda var.

küçük olanlar için Rides

Küçük olanlar için "Orman" adlı bir yumuşak oda var. Bu çocuklara bakmak profesyonel dadılar, bu hizmetin maliyeti bilet fiyatına dahildir kullanmaktadır.

Beş yaşın altındaki çocuklar için, aşağıdaki konumlar vardır:

  • çeşit çeşit;
  • helikopter;
  • çocuk oyun alanı;
  • Caterpillar ve diğerleri.

Bütün bu konumlar çocukları ve onların ailelerini ziyaret etmek sağlanmaktadır.

Aile atraksiyonları

Tüm aile için eğlence bir go-kart, çeşitli su salıncak devresidir. Parkta güzel çiçekler ve masal karakterlerinin heykelleri bir sürü vardır. parkta yürüyüş çıkarak, sen fotoğraflandı edilebilir ve bu ince anlar ömür boyu mühürlü.

yeni basılmış aile sevgisi özel stilize bir yerde fotoğraf çekmek için. Hemen hemen her düğün fotoğraf albümü bir park "Fantezi" (Vladivostok) gibi böyle harika bir yerde yeni evliler imajı vardır.

Daha büyük çocuklar için aşırı konumlar vardır:

  • elektroskuter;
  • Tropicana;
  • silindir bir bumerang salıncak;
  • ve en popüler - bir korsan gemisi.

Bu tür sürmek izin çocuklar ve yetişkinler, büyüme olan 150 cm aşmaktadır.

Zamanlama ve kapasite

Eğlence Parkı "Fantezi" (Vladivostok) - bu 1500 kişiye kadar tutabilir aynı anda sadece harika bir yer. Giriş ücreti sadece 50 ruble. yolculuk maliyeti 150 ila 350 ruble, yeterince uygun fiyatlarla parkı "Fantezi" (Vladivostok) olduğu açıktır olduğunu. çalışma saatleri: 11 saatleri arasında, Cumartesi ve Pazar günü 18 saat için. Hafta içi, parkı çalışmaz.

ziyaretçiler "Fantezi" için kesinlikle uygun bir park Ücretli otopark ve park yakınında bulunan.

eğlence Eğlence ek olarak

Yaz, açık kafeterya, sonraki ise hangi her çocuk kostümleri çeşitli fotoğraflandı edilebilir. Sen 300 ruble için bir takım elbise kiralayabilirsiniz ve takım her fotoğraf 150 ruble ödemek zorunda kalacak o zaman için, yanınızda değilse, kameranızdaki fotoğrafının çekilmesini.

Sezon içinde yarışmalar ve hediye, çekiliş çocuklar için farklı eğlence programlarından çok düzenledi. Bazen yetişkinler için harika akşamları "geri çocukluk" denir. Oldukça bu eylemi ziyaret önerilir.

Park "Fantezi" (Vladivostok) Sadece ziyaret mekanlara çocuklarıyla sakin olamaz, ama aynı zamanda bunu bir doğum günü partisi ya da düğün sipariş kafe çok sayıda vardır.

Park dezavantajları

küçük olanlar için bir oyun alanı çok garip bir yerde bulunur. Güneşli havalarda, çocuklar, güneşte olmak zorunda çalışmaz gölgede oturmak.

kafede "Karamel" fiyatların değil çocukları yaptı ve ek yok çocuklar için eğlence. sürmek Yüksek fiyatlar ortalama dört kişilik bir aile sekiz bin üçten park "Fantezi" (Vladivostok) bir zam için harcıyor. Ortalama bir aile için bütçesine Çok şiddetli bir darbe.

Sonuç

nerede bir aile olarak Vladivostok'taki gitmek seçerseniz, en iyi yer, bir park "Fantezi" den bulmak için. Burası çocukları ve onların ailelerini lütfen emin. Eğer bütün gün olsa yürümek ve bıkmak olamaz çok büyük bir alan. Parkın yakınlarında bir otopark yeri yoktur ve kendi topraklarında birçok kafe, çiçeklikler, heykeller, banklar vardır. onlar kırk bitti burada çünkü Her çocuk, ruh için bir yolculuk bulur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.