Ev ve AileEvcil

Aynı besleme hayvan?

tartışılacaktır köpekler hakkında olduğunu ve buna sahip tüm çünkü birçoğunuz vardır. En başından itibaren ve benim pet münhasıran taze ürünler beslemek bu güne kadar: Piyasada onu taze et satın alma, lapa çeşitli pişirmek vb taze sebze ekleyin Her zaman basit bir köpek severler köpekler beni kuru gıda beslenen neden bir sır olmuştur? ve gerçekte ne hayvan beslemek için?

Ben bulmaca çözmeye çalışıyorum, internette yürüdü ve gözüm kuru gıda ilgili bir siteye düştü. O kadar basit değil ortaya çıktı. şey köpeklerin farklı türleri için tasarlanmıştır yem farklı türleri vardır ve bunların her biri belli bir yapıya sahiptir. Eğer herhangi bir mali zorluklar varsa, köpek maması vb ekonomi sınıfında, başlayarak her fiyat politikası ile alabilirsiniz Ayrıca örneğin, buldog köpeklerinin ve hizmet tamamen farklı yiyeceklere, öğrenmek için sürpriz oldu. diyetten insanlar gibi Köpekler, sonuca bağlıdır: dayanıklılık ve hizmet ve çalışma köpekler, güzel saçların performansını süslü içinde.

Hepimiz biliyoruz diyet yetişkin köpekler için yiyecek yavru farklı, ama kuru yemlerde yani daha mevsimsellik dikkate alınır Kuru gıda Kış besleme ek ürünler ve köpekler evde küçük güneşli günler ve sıcak, kuru bir iklime hayatta yardımcı otlar her türlü yanı sıra hareketsiz yaşam süresini ekledi. Bu tür proteinler, vitamin veya kuru gıda ile eser elementler eksikliği ile ilgili bazı hastalıkların düzeltebilir.

beni üzen tek şey, o keskin köpek kuru gıda tercüme edilemez. O bir veteriner gözetiminde bunu ve doğru tavsiyelerini takip etmek, daha iyi bir sindirim bozukluğu olabilir.

Herhangi Yani hayvan hazır optimum dengeli kuru gıda alabilirsiniz. Köpek yemek için istekli değil verdiği durumlar da vardır ve doğal gıda (yulaf ezmesi, haşlanmış et parçası, yoğurt) ekleyebilir, ancak dengesini bozmak gibi, toplam günlük rasyonun% 10 previshat olmamalı ve yem ana avantajları olduğunu.

Ayrıca gerekli değildir kuru gıda ve doğal gıda alternatif için olacaktır. Bu bir şey seçmek gereklidir, başka gıda türünden diğerine sürekli atlar, yararlı olması olası değildir. Ne de sık sık marka ve yem türünü değiştirmek gerekir. Köpeğinizin doğal bir diyet beslenir ve kuru gıda çevirmek için karar varsa, Delight seferde değil çalışıyorum ama yavaş yavaş, 1-2 ay içinde birkaç granüller ile başlayan. aniden tetikleyebilir farklı bir diyet transfer köpek, , hazımsızlık dışkı hacmini artırarak neden olabilir hangi.

besleme Güç verildiğinde köpek birçoğu gıda sindirimi gerekmez olarak, faydalı bakteri varlığını azaltır - kendi içinde enzimler çeşitli içerir. Bu nedenle BIOFLORA mideyi geri köpek ilaçları vermek için her altı ayda bir önleyici tedbir olarak tavsiye - örneğin, baktesuptil, kale bifitrilak, bifidumbacterin ve diğerleri hilag.

Biz karar verirken size iyi şanslar diliyorum "Ne hayvan beslemek için?"!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.