IlişkilerCinsellik

Kim bir metroseksüel ve ne onun karakteridir

Günümüz dünyasında, yeni kavramların çok sayıda bazen hangi karıştırabilir. Herkes tam olarak ne bir metroseksüel söyleyebiliriz, ve nasıl daha güçlü seks tüm diğer temsilcileri farklıdır. Ancak, çünkü psikologlar göre, bu adamlar artıyor, bu konuda hala değer bulmak için.

metrosexuals kimlerdir?

Modern dünya kendi kurallarını belirler. Şimdi, başarılı olmak için, iyi görünüyorsun ve diğerleri kazanmak gerekiyor. Yani erkeklerin giderek artan sayıda kendi görünümünü ilgilenmeye başlıyor nedeni budur.

Metroseksüel - bu onların görünüm, stil ve davranışlarına çok zaman ayırdığı adam. O güzel görünmek için mümkün olan herşeyi yapmaya çalışır.

terimi gazeteci Mark Simpson tarafından 1994 yılında tanıtıldı. O büyükşehir (sermaye) ve (cinsel) cinsel kelimeleri birleştirdi. Böylece, yeni bir kelime "metroseksüel". Onun yılı aşkın değeri değişmedi.

Simpson, insanları "metroseksüel" ne anlama geldiğini ayrıntılı bir yorumunu verdi. Ona göre, bu adam yaşıyor ya da şehir merkezinde, ya da yakın bölgede. O en iyi ürünleri, spor salonları ve gece kulüpleri bulabilirsiniz güzellik salonları ve dükkanlar kapatılması gerekiyor. Sonuçta, metroseksüel hayatının en oraya gider. Bu adamların çoğu iyi kazanılır. Onlar yüzünden insanları kazanmak için yeteneği hizmetinde büyük adımlar yapıyoruz.

her şeyin üstünde görünüm ilgilenmek

Metrosexuals her zaman en son moda trendleri farkındadır. Onlar güvenle yeni koleksiyonlarını, temel fikir ve tasarımcıların fikirlerini bahsedebiliriz. Ama böyle insanlar moda sadece ilgilenmiyor, aynı zamanda yasalara tam uyum içinde giyinmek ise.

demek değilse kelimenin anlamı "metroseksüel", sadece yarı yarıya çözülecektir bu o adamlar vücutlarının daha fazla dikkat. Sarkık kaslar, bakımlı tırnaklar ve kabul edilemez onlar için kirli saçlar. metrosexuals bir çok güzellik salonları için spor, ziyaretler için zaman ayırmak nedeni budur.

Böyle bir adam her zaman uzak olmayan dişi arkasında kozmetik, bulacaksınız. Genellikle kremler, deri, tırnak bakımı ve saç bakımı kusurları gizlemek demektir bulunabilir. Bazen bir dudak parlatıcısı ya rujunun bulabilirsiniz.

özellikleri

iyi "metroseksüel" anlamını anlamak için şu konular hakkında bilgi gereken karakter özellikleri neler böyle bir adam doğasında vardır. güzelliği emin metrosexuals. Onlar en önemli avantajlarından biri görünümünü, onların değerini bilmek ve aşağılanmış olmayacak inanıyoruz. Böyle erkekler onlar gibi insanlar ve onların dikkatini çekmek olduğunu, kesinlikle iltifat anlıyoruz.

Metrosexuals gündemde olmak ister. Onlar şaşırmış çünkü onlar bir soru ile yaklaşmış iken, iletişimi sürdürmesini biliyorum. erkeklerin giderek artan sayıda görünümlerini sadece geliştirmeyi tercih değil, aynı zamanda istihbarat, başkalarını ve hatta eğitimlerini ele geçirmek.

Ona kız ile iletişim kurmak için yollar göremiyorsanız, metroseksüel anlamak mümkün değildir. Adil seks temsilcileri ile bu adamlar ortak bir dil bulmak çok kolaydır. Metrosexuals insanlık ünlü stil giyim güzel yarısında, moda ve şov dünyasının dünyasından son haberleri tartışacağız. Buna ek olarak, böyle bir adam alışveriş gezileri sırasında büyük bir şirket yapabilirsiniz. Onları gerçekten ilginç bir eğlence bu tür.

cinsel yönelim

ne metroseksüel sorulması üzerine Bazı insanlar, bu yaşandığı bir adam olduğuna güvenerek karşılamak cinsel cazibe erkeklere. Ama bu böyle değildir. Tüm metrosexuals eşcinseller vardır. Ve tersi de doğrudur. görünüşüne hiçbir Aşk erkekler aynı cinsten kişilere cazibe varlığını anlamına gelmez. Çoğu zaman, metrosexuals heteroseksüel. Fakat modern psikologlar böyle olan kendisi kadar sev mümkün olmadığına inanıyorum.

Özellikler ilişkiler

metroseksulami ile hayatlarını bağlamak isteyen kadınlar karakterinin bazı özellikleri ile katlanmak zorunda. Dolayısıyla bakışları ve aşık metrosexuals sevdiği kadının eleştiri izin vermez. O hayran ve eşiniz gurur olmalıdır.

bakımlı adama Sonraki edilmelidir kadını bakımlı. Metrosexuals onun ikinci yarısına göre yüksek talepler. o cevap vermezse, o zaman adam başka arkadaşı arayan başlayabilirsiniz. Kendisinin en layık emindir.

Metrosexuals çok dikkatli. Onlar giysi iyi ütülü, temiz ve tatmin edici olmadığını önemlidir. adam doğru ise, o aynı onun kadından beklenecektir.

Metrosexuals çok para harcamak için kullanılır. Modern giyimleri, spor kulüpleri ve güzellik salonları haftalık ziyaretler büyük harcamalar gerektirir. Biz erkekler tarafından böyle bir tutumluluğu beklememelisiniz çünkü.

Ünlü metrosexuals

Bir metroseksüel spesifik örnekler kullanılarak mümkün olan en iyi olanı anlamak. Neyse ki, Hollywood, bu tür birçok adamlar var.

En ünlü metroseksüel David Beckham olduğunu. Şimdi birkaç kişi yetenekli bir futbolcu olarak onu hatırlıyorum. Çok daha sık moda haberlerle ilgili olarak sesin adı. Bu adam kendine halleder, ama aynı zamanda hazır doğru bir şekilde yapmak için nasıl başkalarına bir tavsiyede bulunmak sadece.

Kızlar favori Breda Pitta de metrosexuals inanıyoruz. O temiz ve düzenli, kendine ait bir tarzı vardır ve kendini asla düzensiz bakmak için izin verir. Hatta geçtiğimiz yüzyılda kabul sakal, erkeklik belirtisi, mükemmel bir düzen içinde verilmektedir.

Bir başka ünlü metrosexuals Dzhastin Biber kabul edilir. Genç sanatçı bazen kız ile karıştırılmamalıdır, ama bu tüm dünyada milyonlarca hayranı bulmak için onu durmadı. Justin, diğerleri daha güzel olmak için yardım isteyen, hatta kozmetik kendi çizgisini yayınladı.

Birçok metrosexuals saygı istekli olmasa da. Ama bu adam başının çaresine alırsa kötü? Hiç de değil, bu ilgi fanatizm dönüştürülmüş olmaz sürece.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.