Haber ve ToplumÇevre

Sergi Dinozorlar: ENEA Moskova ve Nizhny Novgorod

Dünyada milyonlarca yıl yaşadığı gerçeği önce, büyük ve korkunç dinozorlar, teşekkür karikatürler, oyuncak ve diğer Jurassic Park bugün bütün istisnasız biliyoruz. dev yaratıkların hayranları için bunun dinozorların organize sergi oldu.

Özellikle halk arasında, kendisine insanların gerçek bir ilgi Algılama , ilkokul çağındaki ticaret yaygınlaştırılmasını bilim hızla dinozorların Dünya Sergisi turu şehirler düzenledi. Geçen yıl, bunlardan en büyüklerinden biri sermayeye sonra Nijni Novgorod ulaştı ve.

Dinozorlar Nizhny Novgorod. Sergi, etkiler

Kar organizatörleri yanı sıra, sergi gerçekten genç izleyiciler ve ebeveynlerinin olarak büyük bir eğitim yüke sahiptir. Size bu kahramanlar macera filmleri kopyalarını genişlemiş ve yeniden nedeniyle Paleontoloji bilimi, gezegenimizdeki gerçek canlılar bir yaşam boyutu yapılmaması bildirir.

Olay 2014 yılında gerçekleşti. Bu dinozor sergisi yerel halk arasında kızgınlık yarattı. 31 Mart için Şubat ayının ilk günü, herkes antik sürüngenleri da birinci elden görebiliyordu.

Bir bilim vardır

Paleontoloji çalışmaları ve fosil fosilleşmiş hayvan ve bitkileri Eski zamanlardan bilinen organize jeolojik dönemler. Bu Dünya'da yaşamın evriminin süreci anlamak için izin verir. Bilim adamları gerçek hayat biçimine kadar yakın, uzun sönmüş varlıkların iskeletleri artıkları toplamak ve daha sonra onların dış görüntüsünü geri öğrendim. Dinozor sergi tek gerçek veriler için düzenlenmiştir.

Ülkemizde halka bilinen Kendisi bir paleontolog olan - Profesör ve Doktor Biyolojik Bilimler - Ivan Antonovich Efremov, bu Moğolistan'ın içinde dinozorlar kazı yıllar sürer Gobi çölünde. "Andromeda", "Razor", "Thais": Çok daha o meşhur eserlerini yazdığı bir Sovyet bilim kurgu yazarı olarak tanınır.

yaşam gibi sergiler

sergi yirmiden fazla özellikli , dinozorların türler bu gizemli doğasına bakmak nasıl genel bir fikir veren, büyük ölçüde gezegenimizin uzak geçmişten gerçek dışı yaratıklar gibi görünüyor. Nizhny Novgorod neredeyse tüm dinozorlar Struck. Sergi, kapsamı ve inandırıcılık açısından hayrandı.

İşte sergilenen antik yaratıklar bazıları şunlardır:

  • Tyrannosaurus Rex muhtemelen filmlerde ünlüdür.
  • geniş baş kafatası sahip triceratops.
  • 1989 yılında - Son zamanlarda Moğolistan keşfedildi achillobator.
  • Pterodaktil Pteranodon ve dev uçan kertenkeleler.

Dinozor sergi Gerçekten canavar bakmak nasıl görmek isteyen herkes hayret olacaktır.

daha altında kaslar rulo ile fütüristik zırh gibi, renkli silikon deriyle kaplı, gizli elektrik sürücüler ve hareket sensörleri, hareketli uzuvları ve kuyrukları açık korkunç ağzı ile donatılmış garip sesler ve çığlıklar, dinozorlar, yapar. Bunlardan biri bir yumurtadan doğar. Böyle gerçekçilik hatta bazı yetişkin ziyaretçiler arasında sinir kahkaha içine geçerek kolay korkuyor. Ama çocuklar ya dinozorlar korkmuyoruz veya anında ilk anlık korkudan sonra adapte sergiler dokunmak germek.

Tüm sergiler Çin Halk Cumhuriyeti kendi tekne bu ustaları tarafından yapılır. kurucularının torunları Terracotta Ordusu paleontologlar ve kendilerine özgü beceriler kazanılan bilgileri kullanarak, dinozorlarla maksimum benzerlik elde edilmeye çalışılır. Nizhny içinde dinozorların sergi bu kadar popüler oldu nedeni budur.

Nerede sergi aramaya

Ünlü Nizhny Novgorod bizim başarılarının adil ve daha az ünlü sergi Adil Cheboksary, Yekaterinburg, Gelendzhik ziyaret etti.

31 Mart 2015 tarihinde ve şu yılın 17 Ocak (organizatörlerinden güvence), Moskova ENEA de dinozorların bir sergi öncesinde. Bu fazla 30 sergiler açılmaktadır. bilgi için: yarım saatlik tur, 550 p çocukları hafta içi yetişkin mal olacak - 450 p, hafta sonu 50 p ... Pahalı. 1800 ve 2000, p iki çocuklu bir aile için: indirim yapılmaz. Sırasıyla. 350 ve 400 ruble - onun maintainers'ı biriyle çocuk ve yaşlılar oluşan 15 kişilik gruplar için. Kişi başı. Savaş gazileri ve bir beraberindeki serbest geçiş ile engelli kişiler.

Böyle sergiler şaşırtacak ve hatta Rusya'da birçok ilde çocuklar ve yetişkinler zevk ve Dünya tarihi hakkında bilgilerini genişletmek isteyen olacaktır umulmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.