Gıda ve içecekAna yemek

Egzotik meyveler Pamela

Birçok egzotik meyveler (fotoğrafın aşağıya bakınız) perakende zincirlerinin raflarında oldular. Onlar inanılmaz tatlar ve faydalı özellikleri zenginliği ile bizi memnun.

Nispeten yakın zamanda şu anda Rus pazarında ortaya çıktı Pamela meyve, çok popüler bir üründür. Güzel bir şey bize bütün bir yıl boyunca sevindiren onun yararlı nitelikleri olmasıdır.

Pamela meyve, denir ya gibi sheddok cins Citrus aittir. Sadece çağrı ve bitki o olduğu meyve. Meyve turuncu biraz daha büyük, ama daha az tatlıdır. o greyfurt büyür çevreye bağlı olarak, meyve, çeşitli şekil ve renklerde olabilir. Ama her zaman aynı etkileyici boyutta olacaktır. narenciyenin aile, bu büyüğüdür. görüşlerini bazılarının Boyuta göre benzer kavunlar vardır.

Pamela meyve uzun Çin'de ekili edilmiştir. Modern zamanlarda, bitki Endonezya ve Vietnam, ABD ve Japonya, Hindistan ve Tayvan'da bulunabilir. Görünüşte büyük bir greyfurt greyfurt boyutunu benzer. Onun etinin üzerine, kalın bir deri ile kaplı geniş dilimler, ayrıldı. egzotik meyvenin ana avantajı uzun raf ömrü. Oda sıcaklığında bir sıcaklıkta, bir ay boyunca bozulmaz. buzdolabı greyfurt çok daha uzun tuttu.

Şubat ayında egzotik meyve olgunlaşır. tıbbi meyve gıda gövdesi kullanıldığında, kalsiyum ve fosfor, demir ve sodyum, potasyum ve C vitamini, A, B2, B1 ve B5 ile zenginleştirilmiştir. Buna ek olarak, greyfurt hamuru sağlıklı yağlar ve proteinlerin geniş miktarda içerir. birlikte askorbik asit ARI, SARS ve grip mükemmel baş bu egzotik meyveler, meyve uçucu yağ içinde.

Pamela -, oluşumu, hem de tümör hücrelerinin bölünmesini engellemek kanserinin gelişiminin durdurulması için meyve,. egzotik meyve Yeme yaşlanma sürecini yavaşlatır. Bu meyve küspesi içerdiği eser elementler ile kolaylaştırılır.

Günlük diyette greyfurt İçerme sindirim sürecine faydalıdır. bölme yağ ve proteinlerin enzimler aynı zamanda kağıt hamuru içinde mevcut olan sayesinde mümkün yapılır. Pamela meyve genellikle çeşitli diyetler dahil nedeni budur.

egzotik bitkilerin meyve en yararlı kısmı, prozhilochki vardır. Onlar biraz tat acı, bu nedenle sık sık basitçe atılır. Ancak, egzotik meyvenin bu kısmı mükemmel o cüruf çekmesinin, bağırsakları temizlemek yapabiliyor.
greyfurt meyve - aterosklerozun önlenmesi ve tedavisi için vazgeçilmez bir araçtır. meyve yararlı özellikleri hipertansiyon ile çok değerli yardım getirmek.

çocuk için bekleyen hamilelik üzerinde olumlu bir etki ve sağlıklı fetusun gelişimini sahipken Yeme gıdalar kadınlarda greyfurt.

Avrupa şefler hamur işleri ve salatalar için egzotik meyve dolguları hazırlar. onlarla Lezzetli ve tatlılar çeşitli. Greyfurt meyve sosları her türlü yapım, balık ve et ile servis edilir. Asya aşçılar et ve kümes hayvanları ve deniz ürünleri yemeklerinde sağlıklı ve lezzetli meyve kullanın.

meyve seçerken kabuğu dikkat edilmelidir. Parlak ve biraz daha yumuşak olmalıdır. Bu parametreler meyve olgunluğunu karakterize etmektedir. meyve hoş ve güçlü bir koku, o kadar iyi onların tadı için olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.